Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Gość gość
appires mam niezłą zabawę smiejąc się z ciebie, z takich głupich lasek jak ty, z takich które nie chcą żyć - tylko z powodu własnej głupoty i naiwności! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appires3
są portale-jestem super szczęsliwa po operacji i tam sobie pisz,w ogóle operacji nie przeszłaś a jak już przeszłaś to jesteś do 2 mies po i wydaje ci się ,że świat zdobyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appires3
kończę z tobą dyskusję...a ja się śmieje z takich lasek które nie mają pojęcia co piszą a zabierają głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gościu sam sobie zrób zdjęcie swojego krzywego kinola i zasmarkanej facjaty i pooklejaj sobie sciany w chałupie. Może to bedzie dobry sposób na twoją naiwność głupotę i brak odpowiedzialności ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appires3
masz rację,już jej nie odpisuję,ona jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. dyskutuj sobie sama ze sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
appires możesz sobie kończyć, ja i tak będę tutaj pisać co chcę i kiedy chcę a tobie niech cierpnie d**upa z żalu i zawiści! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia to mitomanka, podobnie jak te głupie laski z tego tematu co to tak płaczą, że od kilku lat tak się męczą, zmyśla na potęgę. Spróbuj się czegos od niej dowiedzieć - nic ci nie napisze poza tym, że jakich chirurg źle jej zrobił nos + dziesiatki żali, złorzeczeń, zawiści. Bo tym może przyciągnąć uwagę innych na forum. niesia podobnie jak te głupie ci**py z krzywymi nosami znalazły sobie miejsce gdzie spedzają czas i nic więcej. Zmyślają żeby przyciagnąć uwagę - typowe dla mitomanii! A że okazało się, że nie zadziałała zasada "mam kasę, płacę i wymagam" jak to któraś z tych durnot napisała w tym temacie - to osobną drogą. Trzeba mieć rozum aby przed operacją dowiedzieć się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej zdzirze wrednej co lubi sie smiac przydaloby sie zeby paru facetow ja tak w******lo zeby miala krzywa c**** i chetnie sie z niej rowniez posmiejemy podla suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nawet jak trafiły na chirurga który je oszukał to nawet mi ich nie żal - jak jesteś głupia to masz za swoje! bua ha ha ha! Więc teraz do kompletu, do swojej głupoty, mają krzywo poskładane kinole! To dopiero musi być obrazek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzone zostały
naiwne kobiety , najczęściej jak ktoś pisał '' dobre '', takie sa fakty. a że biednemu wiatr zawsze w oczy wieje , to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
Ja nie wierzę w to co czytam,nie wiem skąd się takie osoby biorą na tym forum,ale to nie ma sensu,założyłam ten wątek żeby sobie pomóc,żeby ktoś mi polecił czy iść na 3 poprawkę,jak ulżyć tym wszystkim dolegliwością, żebym wiedziała jakich szukać laryngologów którzy coś jeszcze mogą zdziałać. jak głupia reklamowałam to forum na ogólnej kafe i mam za swoje-wchodzą tu osoby kilka dni/mies po operacji lub przed operacją i nie mogą znieść tego czym jest tak naprawdę operacja nosa. niech każdy to przejdzie i też się pośmiejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te, ty już masz na pewno krzywą ci.. tylko na razie skupiasz się na ogladaniu swojego krzywego kinola! zajrzyj do gaci! i leć do tego chirurga co spartolił ci nos - przecież wszystko można kupić za wielką kasę według waszego rozumienia!!! niech ci zrobi taką prosta ci.. jak kinola! bua hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ta wredna zdzire ktos przelecial bez jej zgody teraz tu wchodzi i majaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz źle poskladny, krzywy nos, a ty jaki masz? To nie przez naiwnośc to zwykłe oszukaństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może by tak sprawdzić kto pisze te wszystkie obraźliwe posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może by tak sprawdzić kto pisze te wszystkie obraźliwe posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
i tu cię mam,przecież ty mi to samo pisałaś na początku jak założyłam wątek,pisałaś,że zamiast ę piszę czy jakoś tak,nie mogłaś znieść,że piszę o problemach bo sama byłaś przed operacją,pamiętam cię,chciałaś wymusić kto mnie operował jak odpisałam tez ci było mało bo mówiłaś,że mało ludzi tu pisze ,wtedy było ok 2 stron...teraz jak są tu dziesiątki takich historii znowu krew cię zalewa i pali cię od środka. jesteś tą samo która pisała w okolicach 2, 3 strony czego się miałam dowiedzieć to się dowiedziałam,takich ludzi jak ja po korekcie jest masę,ale ty już chyba tego nie udźwigniesz. a teraz to sobie pisz ,przejrzałam cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamnaccc czyli
ta osoba co tak tutaj złorzeczy to jedna baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli na tym temacie nic nowego się nie dzieje , ani kogo unikać , kto naprawi , tylko w kółko macieju jaki problem z oddychaniem , flegma itd. Którzy chirurdzy dobrzy a których unikać. A nazwiska pojawiają się ciągle te same myślę ,że wielu dobrze operujących nie istnieje natych stronach bo są cisi i robią swoje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewnym portalu wysmiewano się z pewnej dziewczyny, nie wytrzymała i popełniła samobójstwo. Ktoś odpowiedział za to!? Całe szczęscie w sieci nie jest się anonimowym i maile również. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyganiał kocioł garnkowi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, witamina ccc, słuchaj gościa, o tym jak będziesz cierpieć aż do końca świata, i poza tym nic więcej cię nie czeka! bua hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle usuncie ten wątek i niech osoba go zakładająca założy nowy albo wcale bo wejdzie tu taka glizda i się ślizga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samospełniająca się choroba!!! chyba w waszych pokręconych umysłach! bu ahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie się śmiać z ludzkiej głupoty i głupich lasek z krzywymi nosami, a najbardziej to z naiwniaczek które słuchają takich głupich lasek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyganiał kocioł garnkowi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
ale niech tu piszę,przynajmniej jest wesoło... a ją,że krew zalewa bo szczyt jej powiedział,że tu klepnie i tam i ani nie będzie śladu,że miała operowany nosek. jest przed op i taki wpisy nie są na rękę... ja się dowiedziałam czego chciałam i dziękuję za wszystkie wpisy,wasze historie,polecanie laryngologów i unikanie xylo. dziękuję najbardziej za wpisy tych,którzy szczerze pisali o tym,że uczciwy laryngolog powiem,że nigdy nie będzie się oddychać po operacji jak przed. wiele mi rozjaśniłyście i dziękuję za wklejanie u medycznych artykułów o komplikacjach-teraz je lepiej rozumiem. a ona niech piszę ;-) niech utwierdza się w swoim :-) 7 stycznia idę do laryngologa i zobaczę co mi doradzi,co wyjdzie z tomografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty co nie chodzisz na imprezy bo jesteś za stara/y, za to siedzisz na forach, jesteś beznadziejna/y. Mam wrażenie, że to nie jedyne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natela
Wszedłam tutaj i jestem w szoku co od tego czasu tu się dzieje? Czemu nikt z tym porządku nie zrobi? Było tak fajnie poczytać , a teraz to jakieś g***o! Do własciecielki tematu otwórz nowy pod inną nazwę i ten usuń , bo jak ktoś tu wejdzie i poczyta to więcej nie wruci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś z ogólnej kafe
Jak odwiedzicie dobrego, uczciwego, zaufanego laryngologa - najlepiej gdybyście miały takiego w rodzinie, lub wśród znajomych, to KAŻDY powie to samo : że NIGDY NIE BĘDZIESZ już żyć tak dobrze (zdrowotnie) jak PRZED operacją. Chirurg nie powie, bo w ten sposób zarabia wielkie pieniądze takie jak celebryci. Albo się z tym pogodzisz, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×