Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Gość Anula 208
To nie jest jak piszesz ja naprawdę miałam nos jak orzeł i miałam skrzywioną przegrode napisałam tam wcześńiej ze chirurg mnie oszukal wzial tyle pieniedzy a jej nie zrobił ja chciałam tylko żeby mi twarz złagodniała jak było źle to jest tragedia mimo mojego orlego nosa byłam uśmiechnięta troche się zmuszałam a teraz nawet tego nie potrafie zrozumcie mnie ja chciałam tylko byc akceptowana żebym mogła kogoś mieć skad ja moglam wiedzieć że tak zostanę potraktowana wiecie jak mi ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirurg wziął pieniądze za coś czego nie zrobił? To go pozwij do sądu bo to jest oszustwo i kradzież. Nie bądź taka bezradna bo twoja bezradność jest tylko na rękę takim lekarzom oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirurg wziął pieniądze za coś czego nie zrobił? To go pozwij do sądu bo to jest oszustwo i kradzież. Nie bądź taka bezradna bo twoja bezradność jest tylko na rękę takim lekarzom oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj kancelarii prawnej która zajmuje się odszkodowaniami. U mnie w mieście jest taka kancelaria która ogłasza się i oni pobieraja opłaty dopiero po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj kancelarii prawnej która zajmuje się odszkodowaniami. U mnie w mieście jest taka kancelaria która ogłasza się i oni pobieraja opłaty dopiero po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj namiary tej kancelarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ja nie wiem czy to cos da kazdy kto idzie na tak operacje podpisuje papiery z lekarzami w tej kwestii nie wygra sie to sa cwaniaki zabezpieczaja sie i dlatego te podpisywania przed op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kancelaria-odszkodowania.(kropka)pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgazasz się do błędu. Płacisz np. Za przegrodę a jej nie wyprostowali, masz kłopoty z oddychaniem czy zarażono gronkowcem, jest o co walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu właśnie przez takie myślenie i powtarzanie na głos tego, że to nic nie daje bo u chirurga podpisuje się papiery, ludzie odpuszczają sobie choćby próbę zawalczenia o swoje prawa. Gdyby każdy kto został skrzywdzony podjął się sprawy o odszkodowanie i spróbował nagłośnić sprawę to byłoby inaczej. Ale sądzę, że tak jest dlatego też że większość tych osób które tak płacze i użala się nad sobą po operacji ma po prostu urojenia. Wydaje się im że miało być inaczej a lekarz je oszukał. Najczęściej po prostu ich oczekiwania są z kosmosu, nierealne. Nie słuchają co mówi lekarz. Bo nie wyobrażam sobie aby lekarz nakłamał pacjentce przed operacją aby tylko wyciągnąć od niej kasę. Idzie taka Lola zakompleksiona do chirurga plastyka, nie słucha, nie rozumie co on do niej mówi, bezmyślnie zgadza się na operację i po wszystkim zaczyna się tragedia. Bo ona sobie wyobrażała to inaczej, bo po operacji ona chciała znaleźć chłopaka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jakas osoba ktora wygrala taka sprawe? To ma sens? Czy jestesmy na starcie skazani na porazke? Lekarz moze powiedziec ze mogla sie sama z czasem skrzywic itp oni sa cwani znajda kazda wymowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierd***isz gościu tylko i nie pomagasz innym. Myślisz, że ktoś kto wygrał sprawę ma obowiązek zameldować u ciebie osobiście? Kim ty jesteś? Nie wierzysz, to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gościu to pewnie jakaś naciągnięta i cycata asystentka chirurga i pisze tutaj tylko po to aby zniechęcać osoby pokrzywdzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mówia po chinsku, że nie rozumiemy? Posłuchaj zadając pytanie o możliwe komplikacje, usłyszałam, że takich raczej nie ma, no i te nieszczęsne naczynka, ale to rzadko. A po cała litania i statystyki o ktorych dowiedziałam się niestety już po ... Nie obrażaj pacjentów, płacimy duża kasę i chcemy zadawalającego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było dowiedzieć się przed operacja o całej litanii komplikacji o której dowiedziałaś się po operacji. To, że płacisz i wymagasz zadawalającego efektu nie zwalnia cię od myślenia a jak jesteś naiwna to mniej pretensje do samej siebie. Wielka kasa mały rozumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jesteś taki/a pewny/a, że nie spotka Cię to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz teraz już wiem, żeby nie być ufnym nawet kto ma "słuzyc" pomocą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych po operacjach
Zapomnieliscie ze takie fora o chirurgii plastycznej wertuja szmaty pracujace w slabych klinikach, gdzie maja malo pacjentow, i przeciez z tego wlasnie zyja, bardzo dostatnie zresztą, dlatego oszukuja jak mogą. Ale wszystko w zyciu ma swoje konsekwencje....moze i one beda w przyszlosci cierpiec za swoje kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post z innego tematu ''30.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość Idz na konsultacje i zobaczysz ile ci da papierow do poczytania i podpisania. Jak bylam to dostalam pare ston do poczytania i tam jest ze operacja moze pogorszyc wyglad ale ty sie na to zgadzasz i musisz podpisac inaczej nici z operacji. Jakby faktycznie byli tacy dobrzy w tym co robią nie dawaliby pacjentom takich papierow do podpisu. Na moje oko to jest tak ze raz sie uda raz nie. Ale każdy ryzykuje bo ma nadzieję ze u mnie będzie ok. Gdybysmy z góry wiedzieli ze sie nie uda to przecież nie kladlibysmy sie pod nóż. ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętacie tą aferę gdzie pacjentka opisała tu swoje przejścia po op z nosem, walczyła sądownie, a potem jak ludzie zaczęli się wpisywać niepochlebnie, to skasowali wątek. jak ktoś pamięta to znajdzie w internecie o klinice w Szczecinie Tak to właśnie działa w Pl, tracisz nie tylko zdrowie ale masę pieniędzy. powodzenia dla kobiet po nieudanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy chirurg plastyk każe pacjentce podpisać się pod tym, że wie iż przeprowadzona przez niego operacja może pogorszyć jej wygląd - to trzeba poszukać innego chirurga plastyka. Najlepiej profesjonalistę z dużą praktyką, doświadczeniem i empatią. Tyle w temacie. Nie ma że musi się coś podpisywać. To jest wybór i zgoda dobrowolna każdej pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sobie mow
'' najlepsze '' sa wpisy zjebow ktorzy nie przeszli operacji ale sie wpisuja i '' wiedza lepiej'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewne decyzje wymagają wiedzy, dojrzałości i odpowiedzialności. Jak ktoś bezrozumnie podpisuje coś na co nie zgadza się ale w duchu liczy na to, że go to nie spotka to znak, że w swoim rozwoju emocjonalnym i mentalnym jest na poziomie trzyletniego dziecka. O czym może świadczyć mniemanie że płacę wielką kasę i wymagam tego co mi się w główce uroiło, że tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sobie mow
ach i jeszcze cos :) WSZEDZIE u każdego chirurga podpisuje sie zgode na ewentualne komlikacje , sa wyszczegolnionew punktach i takie same jak u innych plastykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proszę daj namiary na klinike w ktorej nie podpisujesz tego typu papierow. Ktos wkleil moj cytat z forum dr. Szczyta i ja tam byłam i takie papiery dostalam. Przecież dr Szczyt jest jednym z najlepszych, wiec kogo proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość 30.12.13 [zgłoś do usunięcia] Widac kim jesteś na tym temacie, a tak poza sama tym lecz sie bo wiadac masz sprore zdolności MANIPULACJI i obracania kota ogonem. Oby ciebie los kiedys nie pokral za te wpisy. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już największą głupotą jest wiara w to, że ktoś jest najlepszy bo ... bo co? bo jest medialny? Myślałaś, że jak dr Szczyt to jest on Duchem Świętym Nieomylnym? A byłaś u kogoś innego jeszcze aby porównać czy łyknęłaś to, co sławny doktor Szczyt dał ci do podpisania? To nie prawda, że wszędzie podpisuje się takie same papiery. Że u każdego chirurga warunki sa jednakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak to polskie fora i zamiast POMOCY jest DOWALNIE ofiarom coz dlatego w tym kraju jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×