Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Gość gość
ale powiklania minely? czujesz sie juz dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka33
W leczeniu dróg oddechowych to jednak inhalacja ma sporo przewagi nad normalnym podawaniem leków. Widzę to po swoich dzieciach. W sprzętowych sprawach to zdecydowaliśmy się na kupno Alergia Stop. Polska firma, dwa lata gwarancji, w zestawie wszystko co niezbędne do wykonania zabiegu, no może poza samym lekiem, który już trzeba sobie dobrać w zależności od celu terapii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakot
No ogólnie to dużo teraz ludzi idzie w inhalacje. Wśród moich znajomych znam ze 3 takie rodziny które regularnie się inhalują. Sama kupowałam sprzęt dość niedawno i jest to aparat Alergia Stop. Polskiej marki, z możliwością leczenia dolnych i górnych dróg, szczególnie dobrze się sprawdza jak ktoś ma problemy z alergią. Prosta obsługa, lekka konstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie wina operacji, a coś z płucami zaczęło się dziać?? Znam dobrego lekarza który wykonuje diagnostykę i leczenie chorób układu oddechowego. Taki lekarz na badaniu ocenia podstawowe parametry wentylacyjne. Myślę, ze powinien w jakimś pomóc Ciebie nakierować od czego to zależy. Zajrzyj do nich www.centrummedyczne.com.pl ja tam zrobiłam niezbędne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałam zaproponować również lekarzy z www.centrummedyczne.com.pl , pani Lucyna i pan Andrzej Dymek to złoci ludzie, potrafią trafnie zdiagnozować co dolega i doradzić co z daną dolegliwością robić dalej:) Sądzę również, że odwiedziny w tym punkcie zaszkodziły by Ci dobrze. A na pewno by nie zaszkodziły - to profesjonaliści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zastanawiam sie nad ponowna korekta nosa. mam problem z oddychaniem po bojce pod barem . niestety . jestem po zabiegu okolo 8 lat jestem wiecznie podrazniony i nie wyspany . wybudzam sie po paru godzinach snu chyba z niedotlenienia bo cos mi sie przytyka w glebszych warstwach nosa . chyba jest to zwiazane z poluzowaniem miesni kiedy zapada sie w sen . moge spac pare godzin na jesnej stronie . czesto musze sie przewracac . jestem nerwowy przez to wiecznie mi jest goraco . rujnuje kontakty ze znajomymi . nie ma szans na piwo bo cisnienie mi zweza drogi oddechowe i sie dusze . jak siedze w jednej pozycji to sie zatyka znowu najlepiej jak jestem w ruchu w pozycji stojacej . pomagaja mi cwiczenia , jazda na rowerze zeby sie dotlenic, zero papieroskow i alkoholu. lekarze sa do niczego . choc moj lekarz ma doswiadczenie z 15-20 lat to mysle ze mi sie po prostu udalo bo moze nie mialem zbyt ducego uszkodzenia. odradzam korekty nosa tylko z powodow estetycznych . uroda w zyciu nie jest najwazniejsza. liczy sie serce doboroc milosc wiernosc zaufanie wyrozumialosc . to buduje szczescie i poczucie bezpieczenstwa . jak ktos szuka urody to jest powiedzenie ze " z pieknej miski jeszcze nikt nigdy sie nie najadl" dziewczyny noski do gory . ludzie maja w zyciu takie problemy zdrowotne o ktorych wam sie nie snilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igranna
Sama mam zamiar udać się na zabieg zlikwidowania garba na nosie i tak samo mam krzywą przegrodę. Słyszałam, że szpital Puławska w stolicy robi porządnie takie zabiegi, ponoć mają tam świetnych fachowców i wysokiej jakości sprzęt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w kraju takie operacje to wciąż tabu, tylko nie rozumiem dlaczego. Za zabieg u doktora Łątkowskiego zapłaciłam z własnych pieniędzy, a nie państwowych więc oburzenie nie na miejscu. Co najwazniejsze pozbyłam się kompleksów związanych z dużym nosem. Na szczęście obyło się beż żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezankaaa
Ja tez mam ciagle katar po operacji a minelo juz 11 lat. Gorzej oddycham na dziurke. Coz, moim zdaniem jest to szczescie znalezienie dobrego chirurga ktory nam nie spapra operacji. Ja wizualnie dobrze wygladam ale po pierwszej operacji robilam korekte u innego chirurga bo koncowka byla za szeroka i troche krzywa przegroda sie okazala. No i teraz jest ok wizualnie ale ten drugi chirurg mi powiedzial po operacji ze tamtem wczesniej troche mi dziur w nosie narobil. Jakos z tym zyje. Pomaga chodzenie do lazni parowej i inhalacje z miety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po operacji mało że gorzej oddycham to mam dziwne odczucia-nos jest jak sztuczny,również przy dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie problemy z oddychaniem to jak najszybciej powinniście poddać się badaniu dróg oddechowych. Ja takie badanie przechodziłam w www.skopia.pl we Wrocławiu. Jeżeli jesteście z tych okolic to polecam wam się tam udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Ja po operacji nosa u doktora Pabiańczyka nie miałam żadnych problemów z oddychaniem. Powiem więcej - po zagojeniu się noska oddycha mi się zdecydowanie lepiej niż przed operacją. Jest to więc operacja nie tylko dla lepszego wyglądu, ale także poprawiająca jakość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nielka

Jestem prawie 2 lata po op i prostowanie przegrody nosa i też nie mogę oddychać 😥 przez to wszystko dochodzi depresja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Te nosy to macie od urodzenia czy po wypadkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart

jeżeli po operacji nosa macie problemy z oddychaniem, to w większości przypadków nie jest to związane z operacją natomiast z funkcją błony śluzowej - najczęściej opisywane tutaj objawy wynikają z alergicznego nieżytu nosa, czy tez o innej etiologii - konsultujcie z lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błona śluzowa

Dokładnie, lekarze o tym nie mówią, ale operacja nosa ma bardzo zły wpływ na śluzówkę. Mnie operował dwa razy Skupin i tak bardzo zniszczył mój nos, że dziś cierpię na suchy nos i niedrożność otwartą nosa. Oddycham ciężko, ale też wyglądam słabo, bo amputował połowę mojego nosa. Nie wyglądam naturalnie, tylko bardzo dziwnie, nie poznaję swojej twarzy w lustrze. Gdybym znała te realia operacji plastycznych, to bym się nie poddała żadnej operacji. Nosy operowane są znacznie brzydsze, bardziej asymetryczne niż nosy naturalne. Szkoda zachodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błona śluzowa

I do tego po operacji stałam się brzydsza, wprost oszpecona, bo nos kompletnie do mnie nie pasuje i zaburza symetrię mojej twarzy. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam kłopoty z nosem po operacji...miało być lepiej... jest jakaś masakra! w nocy sucho w dzień sucho lub kapie z nosa dalej mrowienie w środku ...mam poczucie jakbym nie do końca miała czucie w okolicach nosogardła ...jestem tak udręczona,że nie potrafię normalnie funkcjonować! jeśli ktoś ma jakieś wątpliwsci co do zrobienia operacji...NIE ROB TEGO! NIE ważne u kogo ...myślę, że to jest loteria! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×