Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Gość irritate3
dobrze nie chciałam wywołać już takiego poruszenia. Znam to doskonale z autopsji jako zjawisko społeczne-łatwiej żyje sie ładnym tak samo jak śmiały a nie nieśmiałym,pochodzacym z bogatej rodziny a nie z biednej,zdolnym a nie głupim itd... tylko niestety tak juz jest ze rodzimy sie rózni...i inne bedzie życie slicznej buzi,inne przecietnej twarzy a inne brzydkiej. wiec ja sama widzac ze mam garbaty nos [poszłam na operacje bo moze dzisiaj isc kazdy nie kosztuje to 100 tys.... tak samo cierpia osoby piegowate o odstajacych uszach z wielka broda czy niepełnosprawne....i kazdy z nas chciałyb miec to szczescie posiadac regularne rysy twarzy niestety zycie jest zyciem. ja się tam nie patrzyłam co ludzie beda mówić nienawidziałam swojego garbatego nosa wiec przez 4 lata już jak dziecko zbierałam kase i poszłam zeby miec lepsze zycie,żebym na studiach nie była brzydka dziewczyna....tylko coraz bardziej wiem ze wiele w życiu nie da się kupić i natury nie da sie oszukać chociaz tak bardzo chciałam w to wierzyc. moj nos po operacji-racja z profilu nie ma juz garba ale ma te klasyczne nierównosci i co gorsza problemy zdrowotne-ludzie na studiach jak mi się blizej przyjza wiem ze widza ze miałam zoperowany nos wiec wyzwolenia z bolu psychicznego mi to nie dało...a ciagle problemy z zatokami naprawde utrudniaja uczenie bo głowe mi rozrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość wybrała kiepskich, stąd problemy. Następny błąd - szybki wybór bez głowy, nie patrzy czy doświadczony czy leszczyk-czaruś mary, jak opisują na wątku 'nieudane operacje'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam z ponad 20 letnim doświadczenie....ale wy się nadal łudzcie ze ogladłyscie program w tv....przykro mi tylko ze taka wode z mózgu robia i te młode biedne dziewczyny beda sie nabierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie ma zdjęć, bo zawsze te co mają problemy z oddychaniem i reszta kuleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo niestety te nierównosci nosa to wielkie h*jstwo i gdy ktos chciał wygladać ładneij po operacji nosa to to niestety zaburza cała symetrie-wglebienia nie sa normalne i normalny czlowiek nie nie wgłebień pod skóra...ale jesli zestwimy to z problemami z oddychaniem to modlisz sie juz tylko zebys nie był piekny tylko mógl normalnie biegać,oddychać tak jak przed operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] Marzena P Mnie najgorzej dokucza brak swobodnego oddychania łepetyna boli mózg nid dotleniony najgorzej z rana jak wstaje kreci mi sie w głowie jakbym miała zaraz pasc otwieram okno i łapie tlen bo brakuje mi go. Mam też na grzbiecie pare grudek ale co zrobic jest jak jest niczego nie cofne już rot po a ja nadal nos sztywny to straszne 04.05.14 [zgłoś do usunięcia] Marzena P Nie wspomniałam też o krzywch nozdrzach przegroda jakas wypuchła to jest strasze wspołczuje ludzion bo to jest blizna psychiczna instniejąca na ciele i borykac sie z tym to naprawde trzeba byc silnym bo to już niczego nie cofniemy i to jest w tym najgorsze. Smutna to jest było sie zdrowym nie było zmartwiem a teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i co z Tobą? A jak fizycznie, pracujesz czy po tym nie jesteś w stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry temat niestety za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśli o eutanazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się konkretnie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie płacą dużą kasę, nie dość że traca ciżękie pieniądze to zdrowie i problemy z psychiką ......... a partacz/ka dalej nawija g***o na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ej dziewczyny jestem pół roku po operacji i rzeczywiście podejrzewam,że chirurg mi coś tam zwęził w nosie bo mam cały czas zawalone zatoki a wczesniej tak nie było....i często łapie infekcję która z was też tak mi i może mi ktoś wytłumaczyć od czego to ? do laryngologa jestem umówiona dopiero za 2 mies może tu któraś mi to wyjaśni" Witam, do udzielenia konkretnej odpowiedzi potrzebnych jest więcej informacji. Co to była za operacja? Kiedy miała miejsce? Jakie objawy obecnie występuję? Jak często? Pozdrawiam, Łukasz Narożny _____________ Dolnośląskie Centrum Laryngologii MEDICUS Rejestracja, tel.: 71 323 63 00 lub 71 353 00 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
echhhhhhhhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaminaccc ma taka depresje ze nie sily na nic, cale jej zycie leglo w gruzach. Kto tego nie przeszedl nie zrozumie ze od niedotlenienia mozgu nie jest się w stanie nawet dobrze uczyc, problemy z zapamietywaniem, sila fizyczna jest o polowe mniejsza niz u zdrowego czlowieka. jestem po zle wykonanej pierwszej operacji i codziennie mysle o zakonczeniu tej meczarni, tylko nie wiem jak , w pl niestety nie ma eutanazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluj na partaczy
wyhodować skrzela i zakotwiczyć w oceanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są przypadki najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak najwięcej ofiar czyli ludzi z powikłaniami jest z nosami . Nie ma co się oszukiwać ale jest to najtrudniejsza operacja plastyczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a 25 stron...no to nie jest błahy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po operacji nosa ciagle mam suchość w nosie, nie mam jak wydmuchać nosa, bo wszystko zasycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaminoccc i co u ciebie, jak się czujesz, dalej tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle firm odszkodowawczych , które bezpłatnie odpowiedzą Wam na pytanie w sprawie odszkodowania, musicie tylko mieć dokumentację medyczną. Zadzwońcie do EuCO czy do innej firmy, i wtedy dowiecie się wszystkiego. Generalnie każdy, też nie ma prawniczego wykształcenia jest zielony w tych sprawach,a w sądach bez adwokata nie ruszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdo
Jeśli chodzi o wiele komentarzy w tym temacie, zgadza się ale w przypadku rozprawy sądowej nie można robić do końca poprawki. Jeżeli są ciężkie komplikacje nie każdy wytrzyma, można przez ten czas po prostu się wykończyć. Standardowo - wciskanie kitów że powikłania to wina pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie czytam caly temat od początku,a tu na boku 'przypadkiem '' widze to zdjecie http://i.kafeteria.pl/73f17b22b15cb708a2511d63ab6c6f8be2977009/fotografia2.jpg wlasnie tak urządzono mnie na tej operacji tylko sińce były oczywiście do polowy gornej części twarzy. Do dzisiaj lata po nie zniknęły mi ciemne zasinienia pod oczami jak opisuje ktoś na 1 stronie. Znajomi myśla ze jestem wciąż niewyspana. Operacje robila partaczka ktora wcześniej innej dziewczynie też skopala operacje i miała ona te same komplikacje co ja teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postuow wyzej naganiaczki smiecie wlasnie wpisywaly sie w podobnym stylu jak ta szmata ktora tak tu naskakuje na poszkodowanych, na koncu wpisujac zawsze to buahahahaha i ciszaca sie morde . a tak naprawde debilka nie ma pojecia o operacjo nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiala za mocno przylozyc dlutem jak weterynarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
dziękuję wszystkim za posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to wszystko przezyje . zmasakrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość PRAWDA JEST TAKA , ze od kiedy jest internet wielu ludzi padlo ofiara naciągaczy ktorzy maja sfalszowane wpisy na portalu znany lekarz , od tego trzeba zaczac. Przeciez topik gdzie pacjentka z kliniki szczecińskiej pozala Nasinska Jurek został usuniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie po operacji też się źle oddycha, nos w środku jest suchy, nie można nic wydmuchać i gwiżdże mi w nosie przy oddychaniu. Wkurza mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto wam kazal sluchac innych. ja nie rozumiem jak mozna kierowac sie opiniami innych obcych ludzi w internecie!!!!???? przciez za chwile moge zaczac podszywac sie pod 20 pacjetnek pewnego lekarza. zrobie to w odstepie jakims i bede zachwaliac i takie niemyslace osoby stwierdza ze to moze dobry lekarz. ech..... wszyscy zli ze szczyt drogi i dlugie terminy nagaduja na niego a prawda taka ze jest jednym z niewielu dobrych lekarzy i tylko do takiego z doswiadczeniem trzeba isc. poza tym to ze byl w tw to nie minus ale plus. przeciez nie wezma do programu partacza by potem ludzie na tvn pluli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×