Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaQPoPi

Dr Krzysztof Potocki zamiana terminu operacji

Polecane posty

Gość gość
Mam termin na powiększenie piersi na grudzień 2017r.Gdyby ktoś zrezygnował lub chciał się zamienić na wcześniejszy podaje mail amnesia27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jesli jest ktos kto rezygnuje z terminu konsultacji do dr Potockiego to ja chętnie skorzystam, bardzo prosze o kontakt domin175@interia.pl byle nie pozniej nic kwiecien 2017 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi78
Odstąpię odpłatnie termin konsultacji u dr. Potockiego na dzień 16 grudnia 2016 proszę o odpowiedzi na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi78
kiwi78@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeśli ktos chce zrezygnować z konsulatcji u pana dr Potockiego to proszę o wiadomość emilencja@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któraś z Was dziewczyny rezygnuje z operacji chętnie przejmę termin zabiegu ja mam na 5 lipiec 2018 koniecznie chce ten termin przyspieszyć , piszcie na kiwi78@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Gdyby któraś z pań zrezygnowała z zabiegu z chęcią przyspieszę swój. Termin mam dopiero na grudzień tego roku. Mój numer telefonu 792658098. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedawanie terminów konsultacji czy zabiegów uważam za bardzo nieetyczne, gdyż się za nie nie płaci. Jak komuś bardzo zależy gwarantuję, że może mieć zabieg we wcześniejszym terminie. Wystarczy wpisać się na listę rezerwową. Zazwyczaj z uwagi nawet na drobne przeziębienie, złe wyniki badań ktoś rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moja mama chętnie zamieniłaby się terminami na konsultacje. Jej termin wypada 12 lipca, a zależy jej na późniejszym, np w sierpniu. Z przyczyn rodzinnych niestety nie może w tym dniu pojechać. Jeśli, ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na nr 790690567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin zabiegu na 04 grudnia zamienie na późniejszy proszę pisać na 502153364

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, mam termin konsultacji u Dr Potockiego na 6ego grudnia. Bardzo chętnie zamieniłabym się na wcześniejszą datę :) Proszę o kontakt w tej sprawie osoby zaonteresowane: givemeyourdate@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , mam termin operacji u dr Potockiego na 17 grudnia 2018r jest może jakaś osoba , która zamieniłaby się ze mną na wcześniejszy termin w 2018 r mój numer tel 502153364 :)Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma do odstąpienia termin operacji u dr Potockiego na termin wcześniejszy niz październik 2018 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin operacji na maj 2018, chętnie się zamienię na czerwiec/lipiec/sierpień 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania termin na maj. Operacja powiekszenie piersi. U dr Potockiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin operacji u dr Potockiego na grudzień 2018 .. chętnie zamienię na jakiś termin na 2019 rok tel 502153364

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Mam termin operacji na Lipiec 2019, chętnie zamienię się na wcześniejszy termin. marta.prazmo@outlook.com Dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ma któraś do odstąpienia termin operacji u dr. Potockiego na ten rok? Najbliższy wolny termin to październik 2019 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Czy ma ktoś do odstąpienia termin na czerwiec/lipiec/ sierpień?   Do doktora Potockiego? Mam dopiero termin na grudzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×