Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaQPoPi

Dr Krzysztof Potocki zamiana terminu operacji

Polecane posty

Gość gość
Zobacz sobie na stronie kliniki tam pisze kiedy jaki lekarz ma najbliższy wolny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Odstąpię "termin u dr.potockiego na plastykę brzucha czerwiec 2015 zainteresowane osoby proszę pisać na awos74@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optechmeofun1983jbtuy
Paulino dziękuję za odpowiedź kontakt do mnie:fifi478@wp.pl Jasne http://i.ex.lv/ayTs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubmousmiga1989ohzdw
Nie boisz się? Ja też mam mieć operację u niego, ale nigdzie nie ma komentarzy czy ten lekarz robi dobre noski dlatego teraz trochę się obawiam Jasne http://s.haza.fr/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heatwsitope1976canij
Paulino dziękuję za odpowiedź kontakt do mnie:fifi478@wp.pl Jasne http://bgurl.co/baXrv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menduteto1987dcoup
Oddam termin konsultacji 14.07 i termin operacji 12.09. Jasne http://min.do/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promnogmasa1984gfxat
Zamienię się terminem z kwietnia 2014 r na wrzesień-grudzień 2014 r. Jasne http://ammi.me/bxtB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 27.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienię termin konsultacji u dr Potockiego z 23 września 20 15 na wczesniejszy. Bardzo mi zależy. Mój nr tel 508878219. Żaneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienię termin konsultacji u dr Potockiego z 23 września 20 15 na wczesniejszy. Bardzo mi zależy. Mój nr tel 508878219. Żaneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leneczka12
Miala juz ktoras z Was powiekszanie piersi u Dr Potockiego jek efekty podzielcie sie opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin na konsultacje mam dopiero na 20 styczen 2016 :( alez mi przyszlo czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będziesz tyle czekać? Dla mnie to głupota czekać tyle czasu na konsultacje a co dopiero zabieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju5tynka88
Witam mam termin konsultacji na 26.08.2015r, chętnie zamienię na wcześniejszy termin, jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt ona.jedyna@wp.pl lub 502812175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odstąpienia termin konsultacji u dr Potockiego na marzec 2015. Jeśli jest ktoś zainteresowany- dana65mala@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpie termin operacji u Dr Potockiego czerwiec 2015 :-) nataliaa.puzio@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bella
Mam termin zabiegu. na koniec maja u dr Potockiego, powiększanie piersi. Niestety wyjeżdżam. Jeśli ktoś mógłby się zamienić na wcześniejszy to proszę o kontakt. Taki po świętach tj. 9 ,10 kwietnia bella22665@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin na konsultację do dr, Potockiego na 29.04.2015, może ktoś chciałby się wymienić na póżniejszy najlepiej na czerwiec. Proszę pisać na email anulaordon5@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Pilnie zamienie termin operacji nosa u dr.Potockiego z 11 czerwca 2015 na wrzesien lub pazdziernik 2015.Kontakt edyta.banach@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mania
mam termin zabiegu powiększenia piersi u doktora Potockiego na 26 wrzesień 2016 rok :-( jest ktoś chętny na zmianę ? najlepiej na ten rok oto mój mail . kowalewska-marzena@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam operacje u dr Potockiego pod koniec wrzesnia 2016. Chcialabym sie zamienic na grudzien 2015, styczen, luty badz marzec 2016. Proszę, bardzo mi zależy. a.kaczmarek@vip.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin w grudniu i chyba go mogę "ODSTĄPIĆ " jeśli jest ktoś chętny piszcie awos74@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia99993
Termin mojej operacji nosa u Doktora Potockiego jest wyznaczony na 10 kwietnia 2017. W związku z tą datą mam pewną propozycję, jeśli znajdzie się chętna do zamiany terminu ze mną na styczeń lub luty 2016, ja ze swojej strony oferuję 2tys zł, ponieważ zależy mi na czasie. Zostawiam kontakt do siebie dzulldzull@hotmail.com lub bezpośrednio na telefon 732 901 493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziewczyny, mam konsultacje u dra Potockiego w listopadzie, jesli ktoras chce, moge odstapic termin, bo ja zdecydowalam sie na innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagagsia
Hej, Czy Twoj termin juz minal na oonstacje listopadowa u dr Potockiego? Jestem bardzo zainteresowana... Prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagsiga
Generalnie odkupie termin konsultacji u dr Potockiego albo zamienię sie. Moj termin to lipiec 2016 r... Prosze pisac na maila joanna288@gmail.com bardzo zalezy mi na zmianie terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, napisalam do ciebie Gagsiga na podanego mejla, ale niestety dzis sprawdzilam i mam zwrot - poczta niedostarczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×