Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaQPoPi

Dr Krzysztof Potocki zamiana terminu operacji

Polecane posty

Gość gość
Witam. Mam konsultacje u dr Potockiego 11.12.2015. Chciałabym się zamienić na pózniejszy termin np. marzec, kwiecień. Jest ktoś zainteresowany? jak tak to piszcie na: kasia8402@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam termin konsultacji 16.12.2015. Chetnie odstapie. Jesli ktoras chetna prosze o kontakt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin operacji u dr potockiego w czerwcu 2016 jeśli jest ktoś chętny "odstąpię" awos74@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojpseudonimgosc
Czy jest ktos kto chce" odstąpić" termin operacji - piersi- u dr Potockiego. Jestem juz po konsultacji ale termin zabiegu dopiero na maj 2017... Zalezy mi na terminach do maja ale 2016 roku... Jesli ktos sie znajdzie to prosze o maila joanna288@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllmac
Hej, jeśli termin konsultacji 16.12.2015 aktualny, to ja bym chciała. Pisz na allegro.maracay@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii55
hej, mam termin konsultacji na lipiec 2016, czy chce się ktoś zamienić? interesuje mnie grudzień, stycz, luty, marzec 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii55
interesuje mnie konsultacja grudzień 2015 stycz luty marzec kwiecień 2016 oczywiście ...zamienie na lipiec 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Proszę o inf jeśli ktoś jest w stanie odstąpić termin operacji u dr Potockiego. Interesuje mnie najbliższy czas tj styczeń luty marzec kwiecień maj 2016. Mój termin to maj 2017... Za zamianę bądź odstąpienie jestem w stanie zapłacić. Inf na maila joanna288@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm… Trafiłam na ten wątek przypadkiem i widzę ile kobiet chce operować nos. Sama często myślałam o tej operacji (miałam wyraźny garbek i zadartą "spiczasty" czubek nosa) - aż do momentu kiedy trafiłam do lekarza medycyny estetycznej (w zupełnie innym celu) i lekarz nieśmiało zasugerował mi korektę nosa kwasem hialuronowym). Nie byłam pewna więc wróciłam do domu, przegrzebałam internet i po jakimś tygodniu wróciłam do tego lekarza. Doktor "uzupełnił" tkankę nad garbkiem i pod nim w taki sposób, że mój nos stał się prosty - a czubek nosa przestał być tak śmiesznie zadarty. Teraz mam idealny nos (na co zwracają uwagę nawet moje koleżanki) a cały zabieg trwał 15 min - bez żadnego obrzęku i opuchlizny. Wprawdzie za jakieś 8 -12 miesięcy dla podtrzymania efektu będzie trzeba ten zabieg powtórzyć ale to "nic" w porównaniu z operacją. Może warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem zanim pójdziecie pod nóż? Jeśli ktoś chce to mogę przesłać zdjęcia "przed" i "po". Ps. Warto w tym celu wybrać dobrego lekarza gdyż korekta nosa kwasem wymaga wprawnej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii55
termin operacji - czerwiec 2017 , zamienię na październik, listopad, grudzień 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odstąpienia wizytę u dr Potockiego na 24.02.2016. Jesli ktoś chętny, prośba o informacje i podanie maila w celu kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana koń u dr.Potockiego na 02 24 2016 mzeta1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś do odstąpienia termin konsultacji na 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam termin (powiększenie piersi) u dr. Potockiego na czerwiec 2016 i chętnie zamienię na wcześniejszy. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam operacje zmniejszenia piersi u dr .potockiego na maj z miła chęcią bym sie zamieniła na późniejszy termin czerwiec,lipiec,sierpień,wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam termin operacji na czerwiec 2017, chętnie zamienię na wcześniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny która ma termin na maj. Chętnie się zamienię ja mam na czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktos do odstapienia termin konsultacji na sierpien 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. dziewczyny jestem 4 dzień po korekcji uszu u dr Potockiego. po kilku telefonach do kliniki z terminu na grudzień 2016 miejsce się zwolnilo i jestem juz po....)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam termin na czerwiec 2016 ale chętnie się zamienię na kwiecień, październik, listopad 2016. chatka.puchatka@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam termin na październik chętnie się zamienię na wcześniejszy mzeta1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin operacji na maj 2017. Chciałabym w marcu lub kwietniu 2016. Może ktoś chce sie zamienić? adrianaplucinska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaCh
Witam czy ma ktoś do odstąpienia wolny termin konsultacji do dr. Potockiego mój termin niestety jest wyznaczony na październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaCh
mchojnacka@opoczta.pl Pytanko ile czasu się czeka na operacje powiekszenia piersi po konsultacji z dr. Potockiego. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam termin operacji wyznaczony na lipiec 2017, może ktoś chce się zamienić na wcześniejszy - najlepiej do połowy czerwca 2016 albo końcowe miesiące roku 2016. Mój meil renr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotkaaaaa
hej, Mam termin operacji u dr Potockiego wyznaczony na styczeń 2018 czy ktoś chciałby się zamienić ze mną na termin wcześniejszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam termin konsultacji u dr Potockiego na 5go października 2016. Wkrótce.... Moze któraś ma później i chce się zamienić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi 78
Mam termin konsultacji u Potockiego na 16 grudnia , chętnie się z Tobą zamienię :)) pisz na justynadrozdowka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi78
tel 502153364 odnośnie zamiany terminu konsultacji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi78
Do dziewczyny , która termin ma do zamiany z 5 października na pózniej , jeśli pasuje Ci 16 grudnia odezwij się proszę 502153364

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×