Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o rodzinie Elbanowskich

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o rodzinie Elbanowskich? Jak oceniacie ich występ? Zabieranie dziecka do sejmu, zmuszanie do trzymania transparentów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka kay67
uważam że mają rację, mam już prawie dorosłe dziecko i wiem co sie dzieje w szkole. Szkoła to nie miejsce dla 6 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że ich wysiłki w sumie poszły na marne, bo rząd po raz kolejny pokazał, że ma w d***e obywateli... Ale może obywatele wreszcie otworzą oczy i zrozumieją, że w tym kraju są jeszcze inne partie niż POPiS ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa dzisiaj rano w tvn24 malo co sie nie poplakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzad dobrze zrobil wie skonczcie jojczyc... po co wam referendum? i kto ma za niego zaplacic? chyba zdajecie sobie sprawe zeby bylo wazne musialoby pojsc 18 mln polakow......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie nie zgadzam na zmuszanie 7 letnich dzieci do chodzenia do szkoly, przeciez one sa za male, szkola powinna byc obowiazkowa od 10 roku zycia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśleli ze karierę polityczna zrobią a tu zonk klapa, bo na to się nastawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z***biście zrobił rząd, zabierając dzieciakom rok dzieciństwa tylko po to, żeby szybciej do roboty poszły i zaczeły płacić podatki. Bo przecież tylko o to w tej kretyńskiej reformie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zadam referendum by dzieci zaczęły edukacje w wieku 3 lat i emerytur od 77 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietni ludzie, zaangazowani, widac ze dzieciaki mają mądre, ogolnie bardzo pozytywne wrazenie i ich odbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii 4 latki we Francji 3 latki I owszem nauka w formie zabawy ale 6 latki uczą się już normalnie. W Polsce tylko jest z tym problem bo nagle okazuje się, ze 6 latki z krajów europy nie są sobie emocjonalnie I intelektualnie równe. Tylko ze u nas trzeba byłoby stworzyć system nauczania 3-4 latków w formie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmarna baba. Budzi we mnie agresję. Kompletnie nierzetelna, napastliwa, a przyciśnięta przez dziennikarza robi z siebie ofiarę w ciąży. Referendum? NIE. Nie z moich pieniędzy. Cieszę się, że przegrali. Niech spadają. O co chodzi z tymi sześciolatkami? Sama poszłam do szkoły jak miałam sześć lat i jeszcze czułam, że to wyróżnienie. Współczesnych rodziców naprawdę powala z nadopiekuńczością. To może siedmiolatki też nie do szkoły, a najlepiej niech wszyscy mają nauczanie indywidualne w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porażka ci Elbanowscy próbują sie wypromowac na takiej sprawie:O a ten ich cały raport to stek bzdur!!!!! okazało się że to jest fikcjia oparta na anonimow wypowiedziach powinni ich rozliczyć swoja droga za to że wprowadzają ludzi w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Tylko w Polsce rodzi się specjalny gatunek nieprzystosowanych do życia dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Jak można "raportem" nazwać kompilację anonimów. Państwo E. nie zadali sobie żadnego wysiłku, żeby te rewelacje posprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebrali "gorzkie zale" nawiedzonych mamusiek i tyle to moze 7 latki tez nie chodza do szkoly, bo odbiera im sie dziecinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, polscy rodzice najchętniej zrobiliby referendum w sprawie tego, czy dzieci mają w ogóle chodzić do szkoły, bo przecież wszystko im nie pasuje, pani nie taka, program nauczania zły itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Nl.Obowiazek szkolny jest od 5 roku zycia.Moje dziecie zaczelo szkole wczesniej ze wzgledu na przeprowadzke. SZKOLA wielkie slowo,ale dzieci w tym wieku ucza sie na zasadzie zabawy.Ucza sie planowac czas.(jakie zadanie ma byc wykonane do konca tyg) poznaja literki,ale lawek nie ma.Duzo czasu spedzaja na placu zabaw. 6 lat i siedzenie w lawce przez 45 min? glupota. Taka sama jak glupota rodziny E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez w szkołach jest teraz zupełnie inny standard niż np jeszcze 10 lat temu ludzie sa dziwni i niewiadomo czego oczekują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez w szkołach jest teraz zupełnie inny standard niż np jeszcze 10 lat temu ludzie sa dziwni i niewiadomo czego oczekują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznijmy od tego, ze lekcje w pierwszych klasach nie trwaja 45 min tylko sa dostosowywane przez nauczycieli, ktorzy widza ile dzieci sa w stanie sie skupic na jakichs zajeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" mam już prawie dorosłe dziecko i wiem co sie dzieje w szkole" chyba nie wiesz, jezeli opierasz swoja wiedze na tym, co bylo za czasow twojego dziecka w szkolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przeciwna referendum, chociazby dlatego, ze udzial w nim moglyby brac takze osoby, ktore nie maja dzieci, maja juz dorosle i swoja wiedze systemie edukacji opieraja na swoich wspomnieniach lub wyobrazeniach na podstawie roznych dziwnych opowiesci, ktore nie zawsze oddaja realna sytuacje w szkolach uwazacie, ze to jest w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina majowa wiosenna
goowno sie zmieniło dalej jest to samo mimo że mam starsze dziecko w mojej rodzinie są też inne dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym i nie wciskaj mi kitu że jest lepiej bo jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zacznijmy od tego, ze lekcje w pierwszych klasach nie trwaja 45 min tylko sa dostosowywane przez nauczycieli, ktorzy widza ile dzieci sa w stanie sie skupic na jakichs zajeciach" Taaaak?No to może w twojej szkole...Bo w szkole do której chodzą moje dzieci,trwają 45 min;a PANI:Omówi do rodziców:macie państwo pecha,bo ja jestem nauczycielem starej daty i nie potrafię się nagiąć do nowej podstawy programowej":O:O:O Przenieść do innej szkoły nie mogę,bo ta jest jedyna w okolicy;klasa też jest tylko" jedna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina majowa wiosenna
i nie pierdziel że lekcje nie trwają 45 minut bo mogę cie zabrać do pierwszej lepszej szkoły to sobie odmierzysz czas 45 min lekcji i 5 przerwy ! i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Polacy zawsze muszą oglądać się na innych? Co mnie obchodzi jak rozwiązane jest to we Francji czy Holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzę, że ci panstwo próbują zbijac kapitał polityczny na swych pomysłach :) A Wy naiwnie sądzicie, ze im zależy na Waszych dziciach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka77778
w referendum powinny wziąć udział tylko kobiety w wieku rozrodczym :P a nie stare pierdziele co to zawsze mają racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×