Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
nio zobaczymy objawy owulki byly ale czy faktycznie wystapila tego nie wiem bo nie mialam monitoringu , ale to nic w srode zrobie progesteron a w czwartek zapisze sie na prywatna wizyte do ginekologa i zobaczymy. Narazie nie robie sobie nadzieii niechce sie rozczarowac. Dorciazabcia daj znac jak twoj progesteron buziaki lece zbierac sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. niestety dzis sie nie dowiem swoich wynikow bo jest na urlopie pani doktor do poniedzialku a przeciez ma tyle konsultantow. juz mam dosc od poniedzialku bol brzucha zawroty glowy i mi nie dobrze. mam napady goraca i nie mam apetytu sama ze soba nie wytzymuje. beatka trzymam kciuki, dominika nie wiedzialam bo ja ieszkam w anglii a tu mam inne ale podobne witaminki. ale moj maz ma najwyzsze wyniki. sa super dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, co slychac? u mnie bez zmian, czekam z utesknieniem na swieta i nowy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
hejjj. ja jutro 27 dc i robie test, jak nie wyjdzie to kolejny w 29 dc a jak on nie wyjdzie to :)) czekam na cykl z clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci31 widzę, że czekamy na to samo :) U mnie dzisiaj takie humorki, że szkoda mi tylko męża hehe :D Już mogłabym dostać to wszystko ze mnie spłynie.... Ale jak mam nerwy to lubię sprzątać, więc kuchenne szafki wszystkie wyczyszczone :) :) gośćtoja trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi_nika - ja tez juz firanki popralam, okna umylam, nawet lodowke wyszorowalam :) a tak czekalam na piatek zeby odpoczac :) szukam jakiegos fajnego przepisu na ciasto, na swieta :) moze macie cos dobrego, z jakas masa, albo jakies super rewelacyjne ciasto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie piekę ciasta tylko z mojewypieki.com :) serniki lubię z tej strony najbardziej z amaretto jest wg mnie przepyszny, ja będę piec sernik chałwowy i świąteczny torcik makowy z kremem waniliowym ;) chyba, że jeszcze coś mi się zmieni. I jeszcze ciasteczka dla najmłodszych do prezentów, zamiast kupnych słodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shreka jadłam ale z cukierni :P mam zamiar kiedyś wypróbować. ojoj już mnie tak brzuch boli .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki umnie 18 dc i brzuch tak mnie nawala ze masakra caly czas od tych 3dni czuje jajniki mam andzieje ze sie udalo bo sluzu plodnego juz nie widze teraz bardziej taki mleczny sie zrobil. Wczoraj w przedszkolu dostalam prezent od dziecka czekoladki i takie suszki zapachowe kompozycja z cynamonem wyeksponowalam to w szklanym naczyniu i peknie pachnie w salonie. ja juz od rana na nogach zupke grochowa ugotowalam wlasnie sobie zjadam i lecesie szykowac na maisto po zakupy switeczne:) i choinke musze dzis kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w ogole nie wiem o co chodzi w ogole nie wiem z tym juz : ❤️ www.youtube.com/watch?v=3HVFORyqOI0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi-nika - żeby ten cykl byl dla Ciebie szczesliwy :) posprzatalam dzisiaj, planuje teraz co upiec na swieta :) i jakiegoś pomyslu na salatke szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci31 :* jak znajdziesz jakąś pyszną sałatkę to podziel się przepisem ;) szukam inspiracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domu - wlasnie przekopuje Internet , moze znajde cos ciekawego. Jakby co to sie podzielę :) ciast tez szukam, żeby cos nowego na swieta bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika od tygodnia czuje się źle. Niewiem czemu. Sałatka pycha por duzy 4 jajka 3 piersi z kurczaka smażone kukurydza majonez i trochę musztardy. Jest super ta sałatka. Albo druga tylko jest jedno dniowa na spodzie konserwa wymieszana z sosem salatkowym greckim później 3 pomidory 1 duży ogórek na to majonez i 4 jajka starte na tarce' i jeszcze jedna torebka ryżu 3 piersi gotowane puszka ananasa kukurydza i majonez :-) smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia - nie jadlam takich salatek wiec moze wyprobuje, dzięki :) moze źle sie czujesz po odstawieniu clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia ktoś tu pisal ze po clo źle sie czul po odstawieniu, wiec moze, a moze ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci niewiem ale raczej sie nie udalo mi za pierwszym razem nie mam w życiu takiego szczęścia. Niewiem moze jakiś torbiel mi sie zrobił lub cos niewiem. A tobie jak pęcherzyk nie pękł to co sie z nim dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherzyk wchlania sie lub zostaje i trzeba leki brać żeby sie wchlonal, no chyba ze pęknie lub pekl juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziwczynki umnie juz 19 dc mysle ze testowac bede za tydzien wczoraj czulam silny bol jajnikow i podbrzuszawsumie to tak od 3 dni ale jak bylam na miescie to wsumie na niczym nie moglam sie skupic, na zadnym wybieraniu ubran heh. W srode z rana jade na progesteron zobaczymy jaki bedzie wynik dzis juz jajniki nie bola w ogole. Ogolnie czuje sie dobrze dobrze odpukac na razie, ciagle mam andzieje ze wtym cyklu owulka byla i ze sie udalo byloby bajecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×