Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

czesc dziewczynki :) gosctoja - ja mam monitoring zazwyczaj od 10dc, wtedy pojawia sie mniej wiecej pecherzyk, i potem co 2-3 dni ginekolog sprawdza czy rosnie i potem czy peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Bardzo Wam dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki umnie ostatni dzien z clo dzis i jutro juz moj10 dc bedzie ach ciekawa jestem jak mi sie to wszystko potoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Trzymam kciuki, nie myśl o tym ( wiem wiem łatwo powiedzieć ) aleee będzie dobrze, myślę że uda Nam się jeszcze w tym roku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pozwólcie , że dołączę :)) Jestem po pierwszym cyklu z clo. Czułam się dobrze, nic mi nie dolegało. Owulacja była bez żadnych problemów. Tylko przy przytulaniu ból :| Teraz jestem te 10 dni na duphastonie... Bolą mnie strasznie jajniki, sutki, coś strasznego. Czy któraś z Was też tak miała? (pytam dla uspokojenia :) ) A tak w ogóle we wtorek testuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
witaj Domi_nikaa ja jeszcze nie zaczelam clo wiec ci nie pomoge, napewno pozniej dziewczyny opowiedza. a powiedz mi dlugo sie staralas zanim zaczelas clo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćtoja długo :( 2 lata... Niby wszystko jest ok, badania miałam robione, hsg+wszystkie hormonalne. U męża najgorzej też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
2 lata to faktycznie sporo, ale z clo Wam się uda napewno :)) życzę Wam tego ( i sobie przy okazji ) My się staramy dopiero 2 cykle i juz mi clo dala moja gin od kolejnego ( 3 ) cyklu, czekam teraz na @ aczkolwiek mam nadzieje że jej nie dostanę :) Jestem juz po owulacji i mysle ze w 27dc zrobie test, choc boje sie rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i Tobie również życzę,żeby się udało :) No długo długo... Przez te 2 lata zmieniałam gina 4 razy. Każdy kazał czekać, bo skoro badania dobre, to trochę cierpliwości i na pewno się uda. Aż w końcu dostałam clo. Troszkę się bałam po przeczytaniu ulotki ale jest ok ;) Jedna kuzynka po clo miała torbiele, druga zaszła w ciążę po 3 cyklach z clo. Wszystko jest dla ludzi, wszystkiego trzeba spróbować :) Mam nadzieję, że tym razem się uda. Jeśli po tych trzech cyklach dalej nic, to postanowiliśmy z mężem wybrać się tym razem do kliniki niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wśród nas Dominika :-) ja jestem po c1 cyklu z clo dziś mój 19 dzień za dwa tygodnie testuje. Jeśli chodzi o bol podczas przytulanka to tez tak miałam nie martw się to hormony. Jeśli chodzi o piersi to jest to normalne mi strasznie się jeden gruczoł powiększył i bolal ale przeszło. Oby ci się udało. Merci jak tam u ciebie po badaniach daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u mniep ogoda pewnie podobna jak u Was, wieje, wieje i jeszcze raz wieje i glowe urywa :) teraz jeszcze snieg sypie :) jak tam mikolajki? bylyscie grzeczne w tym roku ? :) :) bylam na monitoringu, moj pecherzyk nie mial zamiaru peknac, i teraz ma 30 mm, i moze wreszcie peknie, jak nie to zrobi sie torbiel, ktora trzeba bedzie lekami zlikwidowac :) dzisiaj mi gin wszystko wyjasnil .... ze jezeli cykle sa normalne, to pecherzyk powinien miec ok 18-22 mm i peka, jezeli maja wiecej to zle, a jezeli sie bierze clo, to kolo 30 mm pekaja i wtedy ta wielkosc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki umnie dzis10 dc a testowac bede oj dopiero za prawie 3 tygodnie:P narazie tylko spontan i przytulaski, czuje sie dobrze czuje lekko moje jajniki ciekawa jestem czy owulka w tym cyklu sie pojawi mam andzieje ze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki , żeby bez problemów doszło do owulacji :) dooorciaaazabcia łatwo mówić, żeby się nie denerwować :( Tyle bezowocnych miesięcy starań, to mam małe załamania i nerwy. Ale ciągle wierzę, że w końcu się uda. Musi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi_nikaa - tez trzymam kciuki za Ciebie, trzeba wierzyc, to najwazniejsze :) ja nie trace nadziei, chociaz smutek przychodzi czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie pół roku temu gin przepisał Clo ale niestety pęcherzyk nie pękł i zrobił się torbiel, w następnym cyklu pęcherzyk urósł sam ale już na pęknięcie dostałam pregnyl, no ale niestety znowu nic :( Teraz mam przerwę od Clo, w tamtym tygodniu miałam hsg, wszystko wyszło ok.jak w tym cyklu znowu się nie uda to od następnego CLO, Pregnyl i insyminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Hej dziewczynki ja 32 dzien i nie mam okresu. Testowalam 28 i negatywnie! Boje sie ze mi sie okres zablokowal i jak ja zaczne kolejny cykl:( w poniedzialek jak nie dostane przetestuje dla pewnoscii lece do gina wywolac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika wiem wiem ja półtora roku ale przynajmniej znam przyczyne będzie dobrze zobaczysz. A ile masz lat??? Merci oby pękł. Życzę ci tego. Edka bardzo mi przykro. Ale nie zalamuj się i powtorz test jeszcze. Beatka działaj działaj :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, zabralam sie za świąteczne porządki, wypralam firanki i umylam 2 okna :) wykupilam kolejna receptę na clo, bo nadziei na ten cykl nie mam, po niedzieli dowiem sie co z pecherzykiem. Robilam testy owulacyjne ale nic, śluzu zero, kiepsko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
33 dc i nic jutro kupie chyba test i sprobuje ostatni raz jesli nic nadal to ide do lekarza w poniedzialek. Tak bym chciala ujrzec 2 kreseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tak potwornie głowa boli. Porządki zrobiłam ale weekendowe ;) Bo na świąteczne nie mam dzisiaj sił. Merci to u Ciebie nic nie wieje, że za okna się wzięłaś? Ja bym się bała, że mnie zwieje :D Edka a może jednak jesteś w ciąży :):) Moja siostra robiła 6 testów, dopiero 7 wykazał, że jest w ciąży :) I tak już jest w 4 m-cu i dowiedziałam się właśnie dzisiaj , że będę miała siostrzeńca :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika gratulacje dla siostry. Merci ja tez nie miałam śluzu płodnego a owulacja była bo mnie brzuch Bolal i owulacyjny wyszedł ok. Zobaczymy za dwa tygodnie co z tego wyjdzie' jak myśliciel kiedy pierwsze objawy?? Ja to IDE z mężem na zakupy zaraz bo paczki dwie do domu wysylam bo nie mam dużego bagażu wykupionego. Edka może mialas później owulację i to wszystko się przesunęło w czasie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki co uwas ja dzis tez porzadki zaczelam przedswiateczne i tak oto wysprzatalam cale mieszkanie upieklam nawet ciasto czekoladowe. Dzis moj 11 dc i lekko pobolewa mnie podbrzusze mam tez sluz ale akurat z tym to umnie przy clo nie ma problemy. Jak narazie tylko przytulaski z mezem i zero myslenia o dzidzi jakos wylaczylam to myslenie choc powraca to do mnie eh.... Czasami przed snem wyobeazam sobie jakby to bylo byc mama isc z wozeczkiem na spacer piekne marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki co uwas ja dzis tez porzadki zaczelam przedswiateczne i tak oto wysprzatalam cale mieszkanie upieklam nawet ciasto czekoladowe. Dzis moj 11 dc i lekko pobolewa mnie podbrzusze mam tez sluz ale akurat z tym to umnie przy clo nie ma problemy. Jak narazie tylko przytulaski z mezem i zero myslenia o dzidzi jakos wylaczylam to myslenie choc powraca to do mnie eh.... Czasami przed snem wyobeazam sobie jakby to bylo byc mama isc z wozeczkiem na spacer piekne marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie marzenia. Fajnie by bylo siedzimy przy stole wigilijnym i mówimy wszystkim ze jestem w ciazy. :) i nie mogę doczekac sie kiedy powien mężowi... A później spacerki i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Nio piekne to marzenie spelni nam sie jeszcze w tym roku dziewczynki ja wierze kiedys musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×