Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
hej dziewczynki edka a masz jakies objawy przestymulacji? umnie dzis 21 dc jutro jade na progesteron i zadzwonie umowic sie do ginekologa moze uda mi sie umowic juz na jutro na wieczor zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
umnie juz 22 dc i jade niedlugo na progesteron wynik bede miala poznym popoludniem eh nie robiesobie narzie nadzieiii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki, ja 27 dc i od wczoraj troche plamie, mam nadzieje ze sie rozkręci bo od 2 dc mam brać clo :) jak tam świąteczne przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bralam teraz 2 cykl clo i jestem 9dc. Narazie mnie troszku poklowaja jajniki ale nie az bardzo ale lekarz mowil ze moga mnie mega bolec jak urosna jeszcze wieksze ale mam nadzieje ze nie. A w tamtym cyklu bolal brzuch po stymulacji bola jajniki i podbrzusze ze to jest skuteknuboczny i nie kojarzyc tego z bolem owulacyjnym i sobie nie wmawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
E do pup... z tym wszystkim..... ja po nowym roku daje sobie chyba spokoj bo nie chce wylsdowac w szpitalu na resekcji klinowej jajnikow a tak moze byc po przestymulowaniu powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
nie mialam pojecia ze to takie silne ze po 1 cyklu takie cyrki, ale to tez chyba zalezy jak dany organizm reaguje na to co nie ? ja jutro biore 1 tabletke na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzi fajnie i ciesze sie to w ogole niesamite ale zdarza sie niestety 👄 www.youtube.com/watch?v=EqOI81uH7eQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka - nie załamuj sie :) ja jestem po 1 cyklu z clo i byl tylko 1 pęcherzyk który nie pekl, ale dobrze ze jajniki zareagowaly na clo i pęcherzyk sie pojawil :) teraz będę pracować nad tym żeby pekaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka nie poddawaj sie moze skonsultuj sie jeszcze z innym lekarzem. ja 31 dzien ale nic sie nie dzieje, poczekam do piatku z luteina i wywoluje. najgorsze jest to ze niewiem co sie tam dzieje bo nie mialam onitoringu. moze mi w styczniu zrobia bo mam wizyte 26 stycznia, ja juz mam spakowana torbe do polski nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Dziewczyny a wy bierzecie clo w jakiej dawce ? i jeszcze jedno bierzecie tez duphaston ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki niestety ginekolog dopiero jutro dzis prywatnie nie udalo mi sie dostac wynik odebralam wysoki przekroczyn norme lutealna, :) z wyniku babeczka mi powiedziala ze owulka musiala byc ale ja sie jeszcze nie nastawiam poczekam co lekarz powie, natomiast pobolewa mnie w dole podbrzusze ale jak naarzie to leciutki bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - moze niespodzianka pod choinke bedzie :) :) gosctoja - ja biore 2 tabletki clo przez 5 dni dalej plamienie mam, czy mam brac clo czy czekac? ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci31 bardzo bardzo bym chciala ale nie chce sobie robic nadziei zobacze co powie jutro lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja natomiast clo bralam od 3 do 9 dnia cyklu dwa dni po 1 tabletce a potem 1 i pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatka Jak masz wynik progesteronu powyzej 20 w badaniu robionym w 21 cyklu minimum to jest ciaza. Bo jesli dochodzi do zaplodnienia a w 21 dc juz powinno dojsc to sie ma duzo wyzszy progesteron. A jak byla dobra owulacja a do zaplodnienia nie doszlo to sie ma 10 do 19 w kazdym razie ma byc dwucyfrowy.... tylko nie pamietam jaka jednostka tak mi mowil lekarz bo kiedys tez badalam progesteron tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
tylko ze zalezy kiedy jeszcze owulacja wlasnie tak mi powiedziala pani w laboratorium i ze w ciagu dnia progesteron rosnie wiec moze byc tak z emialam pozno owulacje obstawiam na 19 dc dopiero wiec jestem teoretycznie 3 dni po owulce, zobaczymy co mi pani doktor powie najwazniejsze ze wynik jest dwócyfrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
tylko ze umnie normy w laboratorium sa troche inne w szpitalu roznie to mozna interpretowac z wyniku mozna wywnioskowac z ejestem w 1 trymestrze ciazy bo wynik wedlug normy przekroczyl faze lutealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Witajcie, dziś 5 dzien cyklu i 1 tabletka clo ... w weekend zdam relacje jak zareagowal moj organizm na te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis 32 dzien cyklu miesiaczki nie mam dalej ale to u mnie norma. nic mnie nie boli. dla pewnosci testuje w sobote i wywoluje sobie miesiaczke.beatka trzymam za ciebie kciuki moze ty bedziesz pierwsza ktorej sie udalo, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie plamienie drobne juz 3 dzien, clo nie wzielam, licze ze sie okres rozkręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia - kazda zabrala sie za sprzątanie :) ja ubieram choinkę, mam pachnaca zywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, ja oficjalnie skończyłam sprzątanie :D :) I chyba mnie jakaś choroba chce wziąć po myciu okien :( ale ja się nie dam. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi - nie dawaj sie chorobie :) ja tez umylam okna i powiesilam swiezutkie firanki :) choinke ubralismy :) teraz planuje salatki i ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×