Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
Merci gratuluje kochana:) jak wspaniale napewno wszystko bedzie dobrze, dzis sie tez dowiedzialam ze prawdopodobnie moje kolezanka z pracy tez jest w ciazy, trohce smutn mi sie zrobily bo miedzy innymi w tym samym czasie rozpoczelysmy strania, oj cos czuje kochane ze jestem jakas pechowa:( i szczescia nie mam za bardzo raczej nigdy mi sie nie ukladalo tak jak bym chciala eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko głowa do góry. I na nas przyjdzie pora :) :) Jeśli chodzi o mnie, to już nie mogę się doczekać wizyty u nowego lekarza. Powiem Wam szczerze, że jak odstawiłam clo, uspokoiłam się w środku, tak to chodziłam roztrzęsiona. Cera mi się poprawiła. Jest mi przykro, że nie pomogły te leki ale czułam się strasznie przy nich. Jeszcze się dziś dowiedziałam, że zrobił mi się polip w woreczku żółciowym i muszę usunąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dominika ja tez jestem bez clo pierwszy moj cykl ciekawe jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko ale masz przerwę teraz bez clo i jak się nie uda (oczywiście mam nadzieję, że się uda :) ) to na nowo? merci żebyś miała rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dominika oj nie wiem wlasnie co mi pan doktor na wizycie powie we wtorek mam slyszalam ze po odstawienu clo dziala jeszcze okolo 3 miesiecy moze zaskocze teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, rozumiem cię, też bym się mimo wszystko stresowała... ja mam 24 dc, najgorsze dni, przy każdej wizycie w łazience stres... ale raczej sie nie udało, bo brzuch boli... Domi i Beatka - ja też teraz odstawiam clo na 2 cykle, potem kolejne 3 z clo... (oby nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Skatynka mnie tez bolal brzuch jak na okres dlatego nie wierxylam ze sie uda ale zawsze sie ma cicha nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci i jak testowalas czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Edka, ja oczywiście nadal mam nadzieję, nie ma co ukrywać... Okaże się dziś/jutro/pojutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gdzie sie podzjewa nasza merc***ewnie w pracy.... Wszystkie nie mozemy sie doczekac co u ciebie nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki, test z rana pokazal dalej druga kreseczke, choć dalej blada :) nie dalam rady zrobić dzis bety, jutro z rana pojade :) jak ten czas mi sie dluzy teraz, codziennie rano mam tyci plamie brazowa, mam nadzieje ze to nic niepokojacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
A ja przyjęłam strategię, że do niedzieli, czyli dnia spodziewanej @ jak idę do łazienki, to zamykam oczy i nie wypatruję plamienia hi hi... Merci, miejmy nadzieję, że to plamienie to np. implantacja... a duphaston bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do domu i na spokojnie porownalam wszystkie testy jakie robialm, dzis najbardziej widoczna :) rozowiutka :) sykatynka - nic nie biore, nic mi lekarz nie mowil, nic tez nie mam, chociaz mam luteine jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Może tę luteinę powinnaś brać... bo takie plamienia mogą świadczyć o obniżonym progesteronie... ale nie wiem, nie jestem lekarzem.... Jedź jutro koniecznie na betę, bo my też jak na szpilkach siedzimy, żeby wiedzieć, czy mamy kolejną mamę, czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro obowiazkowo jade :) juz bym z checia doplacila podwojnie zeby wynik miec tez jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, w niektórych laboratoriach dają wyniki tego samego dnia... ale chyba nie w sobotę... a robisz jutro rano kolejny teścik? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee, juz jutro sobie daruje tescik :D pojade na bete i nawyzej cierpliwie poczekam do poniedzialku :D chociaz jeden tescik mam jeszcze w zapasie :D zostawie na niedziele hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, u mnie jest dopiero 25 dc, wolę chyba poczekać na termin @... przypada w niedzielę, więc niedługo... chociać powiem Ci, że właśnie lecę do Hebe po jakieś kosmetyki, więc pewnie mnie będą kusić testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci ja robilam bete o 8 rano w sobote i zglisilam ze chce miec szybko wynik doplacilam ale nie pamietam juz ile i juz w sobote o 12 przed zamknieciem pani wydrukowala moj wynik zapytaj to mniej stresu by bylo dla ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Kupiłam... ale myślicie, że jak dziś jest 25 dc, jutro 26, owu miałam ok 15 dc... jak coś to byłoby już widać na teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×