Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość didona
dziewczyny zapytam raz jeszcze kiedy mogłaby być owulacja jak dziś 15 dc po clo i owulki brak czy jest jeszcze szansa na owulacje czy może w tym cyklu nie było reakcji na clo ( w poprzednim była) teraz nie mam monitoringu bo lekarz stwiardził że po pierwszym cyklu ładnie była owu to można postymulować bez monitoringu i dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didona jest jeszcze szansa i to duża. Niektóre dziewczyny dopiero mają w 17 lub 18 dniu nie stresuj sie bo to ci nie pomoże. Skoro mialas za pierwszym razem będziesz miala i teraz tylko widocznie troche później. Jedna dziewczyna pisała tu kiedys ze jej koleżanka miala owulacje dopiero w 22 dniu cyklu. Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didona
dzięki za odpowiedź więc pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didona tak tylko tyle ci pozostaje. Trzeba sie nauczyć cierpliwości za mna juz trzeci nie udany cykl tak ze wiesz. Długo sie starasz? Dołącz do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didona
staramy się 9 cykl z czego drugi jest już na clo ale narazie nic jeszcze teraz ta owulacja albo będzie albo nie eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didona spokojnie, owulacja owulacji nierówna. Właśnie dostałam @ :( Jest taka piękna pogoda, że uciekam na rower dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, jestem po pierwszej tabletce clo i jak na razie żadnych skutków ubocznych :) Miałam ostatnio dziwne przeczucie (czasami mi się to zdarza) w stylu djvu :b, nie chcę na razie o tym pisać żeby nie zapeszać, jak się spełni to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
"Przeczucie" odnosi się do naszego forum i maja i nic więcej nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Jezu dziewczynki jestem juz po wizycie wszystkie moje wyniki sa bardzo dobre, i maz tez ma ladne wyniki, dla meza mam kupic witaminki na wzocnienie go jak chce a sama biore jak narazie kwas foliowy wiecej nic pan doktor nie kazal brac i nic nie przepisal zadnego clo mam nie brac bo zageszczal mi sluz, mamy sie strac na spokojnie teraz 3-4 miesiace na normalnych naturalnych cyklach Boze mam nadzieje dziewczynki ze w przeciagu tych 3 miesiecy zobacze 2 kreseczki:) Dzis moj 18 dc i stranka byly najblizej owulki czekam na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no ja myślę, ciągle mam nadzieję. Już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza co zaradzi :) Beatka to dobrze, że wyniki ok. Powodzenia kochana. Jakbyś mogła mi napisać jakie badania sobie robiłaś? Może ja przygotuję od razu zestaw dla nowej Pani dr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Domi nika robilam tsh czyli tarczyce, prolaktyne oraz LH i FSH no i co najwazniejsze jesli LH jest wyzsze od FSH to pokazuje ze ma sie policystyczne janiki, umnie naszczescie wyniki sa prawidlowe i nie mam polistycznych jajnikow ani hormony tego nie pokazuja ani wynik usg , wiec odetchnelam z ulga Mi pan doktor zlecil te badania w 10 dc dlatego czesprawdzal owulacje czy przebiega prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no tarczycę to kontroluję często bo choruję. A fsh właśnie chciałam zrobić, tylko słyszałam, żeby robić w 3 dc. To i przy tym zrobię to lh :) Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
bo w 10 dc robi sie przy zabuzreniach owulacji aby stwierdzicczy jakies zabuzrenia wlasnie sa aha jesli chodzi o tarczyce to powiedzial mi ze wynik 2.0 to max przy straniach sie o bobasa bo ona ma wlasnie wplyw na przysadke tak mi tlumaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) beatka - super, ze macie dobre wyniki :D ciesze sie :) ja czekam na wtorek bo ide do gina, moze cos zobaczy :) co rano mam plamienia, a potem przechodzi :) tak dziwnie :) czekam na wynik drugiej bety tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem załamana dziewczyny @ dalej nie ma juz powinna być :( czemu to wszystko jest takie popieprzone. Przeczytalam tu o żelu który odżywia plemniki jest na bazie śluzu płodnego kobiety przeznaczony dla starających się nazywa sie conceive plus właśnie go zamowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - nie slyszalam o takim zelu, moze bedzie dobry. Warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci ja tez we wtorek ide do gina ty zobaczysz pewnie swoja fasolke:) a ja juz dzidzia w pelnej okazalosci nozki raczki wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja tez dopiero nie dawno przeczytalam o tym i zamowilam bo znalazłam na ebayu odżywia plemniki dzięki czemu dłużej żyją i SA *****iwsze. Niewiem czy to Pic na wodę ale 10 funtów mogłam wydać. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia - po luteinie raz dostalam 14 dnia od odstawienia, raz 5 dnia chyba, roznie tak mialam :) ginekolog mówil mi ze w ciągu 14 dni od odstawienia powinna sie pojawic :) moze test zrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didona
owulacja u mnie była ale chyba słabawa i dlatego dostałam clo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też ma clo ale mam fsh powyżej 13 czy jest dla mnie nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci No juz robiłam wczoraj negatywny Eh :'( i @ dalej brak. Didona ja nie mam wogole owulacji przez pcos gosciu nie znam sie na tym moze dziewczyny jakieś pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia , żeby wszystko dobrze się skończyło :) Merci kiedy będziesz miała wyniki drugiej bety ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×