Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Mantar
Na razie cieszy mnie brak skutków ubocznych po clo, ale teraz obawiam się jak zareagowały jajniki, potem pewnie czy będzie owulacja i tak w koło macieju coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Mantar bedziemy się wzajemnie wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar ja skutki uboczne miałam dopiero 22 dnia cyklu w pierwszym cyklu później w drugim 14 dnia a później to juz podczas brania clo. Mam straszne napady gorąca w nocy mam zimę stopy i dłonie a jest mi okropnie goraco AZ się budze po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dorcia wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłyby badania i USG żeby sprawdzić czy jest wszystko w porządku. Nie miałaś mieć dziś jakiejś wizyty w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Jeśli chodzi o Twoje skutki uboczne, to raczej nie po clo, bo nie miałaś już go w organizmie. W sumie tak naprawdę nie wiesz jak wpływa na Ciebie clo, bo nie miałaś monitoringu i nie wiesz co się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia - dziwne ze nie masz @, moze faktycznie cos jest na rzeczy i za parę dni tescik wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
nie wiem, ja uważam inaczej, dla mnie to nie reakcja na lek a na "pobudzone" hormony po clo. Tylko szkoda, że nie możesz zobaczyć w jakim stanie są Twoje jajniki na pewno wiele by to wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dorcia nie zazdroszczę Ci tej sutyacji, ale trzymaj się, pisz, wyżalaj sie i co tylko chcesz na bieżąco, będziemy Cię wspierać i będzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia, a nie możesz pójść do tej lekarki, co miałaś mieć u niej monitoring, mimo, że @ nie przyszła? Może udaj na rejestracji, że to normalna wizyta na monitoring a lekarce powiedz, co i jak, nie sądzę, żeby Cię odesłała z kwitkiem, warto by było, żeby obejrzała te Twoje jajniki... dobrze to dopilnować, bo po clo to i torbiele się różne robią i inne świństwa... nie chcę Cię oczywiście alarmować, ale to naprawdę jakieś od rzeczy jest, że się nie możesz normalnie przebadać, nawet jak się coś dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia, który masz dc? zdarzało Ci się tak wcześniej, że tak długo @ nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz właśnie wrócił z pracy i ustalilismy ze wieczorem jak wrócę z pracy po jedziemy na pogotowie i powiemy wszystko ze mnie brzuch boli okropnie ze nie mogę wytrzymać juz ze wymiotowalam i ze miesiaczke powinnam mieć a nie mam. Mam dziś 34 dc i nigdy jak wywolywalam miesiaczke nie czekalam tak długo nigdy. I krzyż mnie bardzo boli i mrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dokładnie, tak zróbcie, jak się nie da inaczej, to trzeba sposobem :) Mam nadzieję, że przynajmniej pogotowie działa tam lepiej :) Trzymam kciuki Dorcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie bardzo dlatego muszę sciemniac płakać i mówić ze wymiotowalam. Miałam zapalenie płuc trafilam na pogotowie dali mi antybiotyk w tabsach i odesłali do domu. Po paru dniach nie pomógł antybiotyk to trafilam znowna pogotowie ale nawet nie mogłam ustac jak mi robili prześwietlenie i zwymiotowa.am im na podłogę dopiero mnie przyjeli na oddział jak juz byłam odwodniona. Strasznie dużo jest tu spraw w sadzie o błędy lekarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Mimo wszystko ciesze się, że mieszkam w Polsce jak tak czytam Twoje wypowiedzi Dorcia. Dobrze, że wszystko sprawdzisz, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia mam nadzieje ze uzyskasz dzisiaj jakas pomoc :) aż mi Cię szkoda Bidulko :) będzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia trzymaj się Kochana, wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję , że nic Ci się nie porobiło. Jak czytam co u Ciebie się tam dzieje to aż mnie trzepie z nerwów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - ja dobrze sie czuje, plamie codziennie ale luteine biore, piersi mam takie pelne, bolace, powiekszone ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu to nie dobrze ze plamisz ale wiele dziewczyn planu. Dzięki Dominika :-* no niestety. Mój maz pojechał z wysokim ciśnieniem prawie zawał a lekarz mówi ze dobre i mu muzykę klasyczna puścił. Po prostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dziewczyny dziwie się, że anglicy jeszcze istnieją z taką służbą zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Jeśli beta będzie ładnie rosła, to nie masz się co martwić tym plamieniem Merci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar nie wiem jak w Anglii bo ja to na wyspie angielskiej mieszkam Isle of Man tu sa tylko dwa szpitale. Żadnych prywatnych lekarzy tylko dentysci. Ale dużo osób tu umarło np. Na raka albo na jakieś choroby a mi się wydaje ze jak by leczyli się gdzieś indziej to by żyli. Taka polka wypadła z okna i rozbiła czaszkę to tu nie maja sprzętu dobrego i poleciala helikopterem do Anglii. Albo operacje w stylu wycięcie kamienia na nerce sa robione w Manchester szpital opłaca samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dorcia uciekaj z tamtą :), żartuje, ale przeraża to co piszesz. Najważniejsze, że będziesz wiedziała co się dzieje, myślę że to może być punkt zwrotny dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko muszę niezle dziś udawać bo jak powiem ze mnie tylko brzuch boli to powiedzą czekaj na @ dobrze ze umiem płakać na zawołanie i tylko mój maz wie kiedy to robię nie szczerze :-P ich cudownym lekiem na wszystko jest paracetamol i ibuprofen Kulisz te leki wszędzie za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dobre :) No więc dziś masz być tak przekonywująca by zasłużyć na oskara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×