Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość gość
Dorcia to teraz czekamy na dobre wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaaa
Tam wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu, duzo duzo milosci no i tego wymarzonego Maluszka :) sykatynko - czas na plazowanie bedziesz miala? Luska - strasznie sie ciesze, koniecznie daj znac jaka beta wyszla :) pamietaj ze bete trzeba powtorzyc za 2 dni i sprawdzic czy przyrost jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tam dziewczyny u was??? Dominika Merci Edka Sakatynka Luska Colakota Uniś Malinka????? U mnie dziś były starania o 5 rano bo maz do pracy jechał. Ale nie lubię tak na szybko :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) dooorcia to Ty ranny ptaszek jestes haha ja rano nie mam sily nawet wstac a co tu mowic o pieszczotach! hihi :) trzymam kciuki, pamietaj! tak bardzo marze zeby gdzies wyjechac, odpoczac, i mam nadzieje, ze bedziemy mogli zabrac sie do "pracy" :) @ dalej nie mam a to juz w srode 6 tyg od zabiegu bedzie, myslalam ze moze hormony mi wroca do normy i @ bede miala w terminie ale widac moj organizm nie lubi normalnosci :( pewnie znowu luteina na wywolanie bedzie i tak w kolo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musialam zwiększyc szanse hihi. Po ilu dniach ci wyszedł pozytywnie test po pregnylu??? No niestety tak bywa. A lekarz kiedy kazał ci przyjść jeśli @ nie przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Mam wyniki:) Beta 272,2 Progesteron 39,18 Prolaktyn 0,565 Dzwoniłam od razu do gina, pogratulował i kazał zwiększyć dawkę inofolicu do dwóch saszetek dziennie, w środę powtórzyć betę i w czwartek jadę na usg :) Trochę mnie ta prolaktyna przeraziła, że taka niska ale kazał mi jeszcze do czwartku brać ten norprolac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaaa
Hej :) Luska wspaniała wiadomość :):):) Dorcia u mnie dzisiaj śpiąco :P dzisiaj mój 11dc i chyba tak czy siak poprzytulamy się z mężem. A może coś wyjdzie z tego :P Chociaż nie wiem czy przy tym leku provera mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - to po malu Ci gratuluje! :) dooorcia - no pewnie, szanse trzeba zwiekszac :) cos czuje ze dolaczysz teraz do Luski :) test mi wyszedl pozytywnie po 12 dniach jakos, po zastrzyku do 10 dni testy wychodza pozytywnie, pamietaj! to moze wprowadzic w blad! wiec lepiej po 10 dniach dopiero zrobic :) ja do kontroli mialam isc po @ albo czekac ok.6 tyg wlasnie i jak nic nie bedzie to tez do lekarza, wiec niedlugo ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska cieszę się ale gratulowac będę jak będzie bic serduszko. Mam zamiar zrobić 14 czerwca test :-) w sobotę będzie wiadomo. Do później lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu nie pytałam, byłam mega zdołowana całą sytuacją, więc odgórnie dałam sobie spokój z tym cyklem. Muszę poczytać w internecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Doorcia podziwiam za tą 5 rano :) mój mąż też mnie tak namawiał parę razy ale ja rano to nieprzytomna jestem :) tzn od paru dni wstaję już o 5:30 wyspana, ale do tej pory nietomna :) Dominika trzymam kciuki:) a też ten cykl odpuściłam, bo dopiero jak pęcherzyk pękną zaczęłam brać leki na prolaktynę i jeszcze zmieniałam po tygodniu i proszę testy pozytywne beta spora i okropne mdłości zawroty głowy niechęć do słodyczy, które mogłam jeść tonami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku az mi smutno sie robi, ze Wy zaciazycie wszystkie a ja zostane teraz sama jak palec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Hej luska gratuluje! Ja mialam mdlosci od 6 tyg dopiero a serduszko ujzalam dokladnie 43dc! Balam sie bardzo tego usg:) ale lekarz mi mowil ze objawy takie jak mdlosci sa pozytywna oz naka prawidlowo rozwijajacej sie ciazy:) choc nie kazda je ma oczhwiscie! Pierwsze 3 miesiace czulam sie fatalnie ale to juz za mna na szczescie teraz piekne chwile cudowne kopniaczki i super usg! Ja juz powoli gromadze rzeczy dla synka:) nie moge sie powstrzymac jak widze te slodziutkie ciuszki:) dorcia z mojego doswiadczenia nie orzesadzajcie z psytulaskami bo plemniki meza skoro jest zdrowy przezyja w tobie do 3 dni najmniej! Mi lekarz doradzilzeby co 2 dzien i wtedy sienudalo dlatego bede tez wam tak doradzac! Bo kochalismy sie nawet i 2 razy xziennie i lekarz mowil ze to marnowanie najlepszych najsilniejszych plemnikow! Mi moze dzieki temu sienudalo bo maz mial slabsze plemniki! Ale rozumiem was bo ja tez sie martwilam czy zdarze ze mozemy minac ten moment ze moge byc wtedy w pracy itp ale dalam na luz i wedlug zalecen co 2 dzien bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej hej a o mnie zapomnialyscie:( merci nie smuc sie nie jestes sama ja tez jak narazie nie jestem mama, wszystkim sie w okolo udaje mi nie.:( Moje srodowe plamienie okazalo sie prawdziwym okresem szybko sie rozkrecilo i dzis juz w sumie koniec wiec moga byc przytulaski:) Wsumie to pierwszy raz od 3 miesiecy od odstawienia clo mialam swoj okres normalny a nie jakies plamienia skape. Moja lekarka kazala mi liczyc cykl od pierwszeg dnia miesiaczki teraz , no i zobaczymy jak to teraz bedzie, widac miala racje mowiac ze organizm musi miec czas zeby dojsc do siebie, Teraz nie mysle o strankach a zyje urlopem ktory mam za 4 tygodnieach nie moge sie doczekac odpoczynku i tego az gdzies pojedziemy wiaz sie wachamy z mezem miedzy hiszpania a chorwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci bez przesady,mi się wydaje , że u mnie to jeszcze trochę zejdzie (chyba, że mnie nie liczyłaś..) . Ty chociaż wiesz , że jest szansa skoro raz się udało. A u mnie wiecznie coś nowego...i nie wiem czy w ogóle naturalnie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi - o Tobie tez myslalam, kiedys w koncu sie uda, mam nadzieje :) "bo jak nie my to kto?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, a ja :( zapominałyście już o mnie:( też chcę być mamą :( Luśka gratulacje :) i bardzo Ci zazdroszczę :( czasami myślę, że nigdy nie doświadczę cudownych koniaczków mojego maluszka :( Zaczęłam nowy cykl i chciałabym, żeby był on tym szczęśliwym. colakota moje cykle też były zawsze bardzo regularne z płodnym śluzem z środku cyklu, a jednak coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mantar - nie zapomnialysmy :) edka - a jak Twoj brzuszek? pewnie sie juz nie dopinasz ;) a pokoik dla Maluszka szykujecie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Mantar ja tez zaczelam nowy cykl 6dc i chcialabym aby tym razem byl szczesliwy 29 czerwca mampierwsza rocznice slubu ale bym miala piekny prezent gdyby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę już drugą rocznicę ślubu w czerwcu :) ja też mam 18 czerwca- 3 rocznicę :) beatko chyba to byłby najpiękniejszy prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - prezent bylby cudny :) czy to tylko ja bylam zimowa panna mloda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej dziewczynki :) U mnie w tym cyklu nie ma na co liczyć raczej, dzić mam 11 dc a jutro wyjeżdżam i wracam w piątek albo w sobotę... ale wykorzystamy to i wysyłam mężusia na ponowne badania nasienia w tym tygodniu, mam nadzieję, że przynajmniej u niego wszystko ok :) Wolę sama dźwigać "brzemię" tego, że nam się nie udaje, wiem, że on by nie mógł sobie wybaczyć, jeśli to byłoby po jego stronie... pod tym względem czuję się silniejsza i chciałabym mu tego oszczędzić :) Muszę też pomyśleć o tej laparoskopii.... Luśka - wspaniałe wieści! trzymam kciuki za przyrost bety! A za Dorcię będziemy trzymać kciuki za dziesięć dni :) Merci - nie zostaniesz sama :) poza tym jak raz się udało, to uda się i następny raz i tym razem urodzisz dzidzię :) I w ogóle wszystkim nam się uda, nie ma innej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynko - tez tak mysle zem usi sie udac kazdej z nas, przeciez fajne z nas dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×