Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość edka12
U mnie tez kiepsko dopiero 24 tydzien a dostalam skurczy na tych upalach masakra. Bylam w szpitalu przebadal mnie moj gin i szyjka twarda zamknieta wiec porod dzieki Bogu sie nie zaczal kazal do domu z zaleceniem lezenia i 3 razy dziennie silna nospe i magnez. W srode do kontroli i zobaczymy co dalej. Nie chce lezec calej ciazy oczywiscie jak bede musiec to tak zrobie wszystko dlamalenstwa ale przeraza mnie taka mysl masakra czemu to takie wspak wszystko najpierw problemy z zajsciem teraz problemy z ciaza czemu tak zawsze pod gorke?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Powiedzial ze moze od upalow moze od wysilku bo w sobote schylalam sie rwac truskawki do placka ale nie duzo tylko miseczke lub mam stawiajaca sie macice i trzebabedzie leki i lezec do konca ciazy jsk nie minie. Zawsze na okres bardzo bolala i byly skurcze a teraz zamiast oszczedzac sily na porod to sie stawia bo ma skurcze. Normalnie masakra te 9 miesiecy beda horrorem tak sie boje ciagle o Michalka ze nie spie po nocach mam koszmary ze wody mi odeszly cos okropnego. Tak bym chciala jyz 9 miesiac by moc juz rodzic a tu dopiero niecaky 6:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja dopiero z pracy wrocilam :( edka - Bidulko moja, tez sie nacierpisz i nadenerwujesz, rany, oby wszystko dobrze bylo do konca ciazy! a ja Wam wszystkim w Dzien Mamy zycze (i sobie tez oczywiscie) zebysmy szybko mamami zostaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Juz jak sie staralismy od samego poczatku imiona zgodnie byly wybrane......:) mowie wam tak go kocham jest taki cudny mam zdjecie jego buzki z 4d i juz kilka ciuszkow kupilam i tak mnie kopie cudownie tylko ciagle mam jakies stresy. Czemu to takie trudne. Inne zachodza bo wpadna potem cala ciaze pracuja itp i nic i nie jest a ja nie dosc ze tyle staran nie pracuje od poczatku dbam o siebie i ciagle cos jest nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - no wlasnie, niektorym tak latwo wszystko przychodzi ... no ale co zrobic :) nie mamy na to wplywu, niestety :) pamietaj, bez trudu nie ma cudu :) :) bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki umnie juz koniec 17 dc i strasznie bola mnie piersi juz 2 dzien od wczoraj sa takie tkliwe w dotyku po bokach i od dolu kurcze no w nocy nie moglam spac na boku normalnie,dziwnie to tak jeszcze tak nie mialam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka niestety tak to juz z nami bywa ze nie jest nam dane cieszyć się wszystkim. Merci tobie tez wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowka przede wszystkim.beatko moim zdaniem my wszystkie juz szukamy czegoś co by było inne niż w poprzednim miesiącu i zwiastowało ciążę :-( ja tez szukam objawów czasami zdaje się ze wpadam w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edka - juz blizej końca ciąży niż dalej, chociaz potem tez stres i obawa o dziecko, jak to matki maja :) Beatko - mnie tak piersi bolaly wlasnie jak w ciaze zaszlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Edka no to faktycznie strachu się najadłaś... A zostało Ci już nie wiele to jak będzie trzeba to wyleżysz ten czas :) Co nie robi się dla dziecka :) Merci a pamiętasz od którego dc bolały Cię piersi jak udało Ci się zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Dzięki CLO w 3 cyklu zaszłam w ciążę. Beatko identycznie miałam gdy się udało. Niestety testy (a zrobiłam ich 3 ) nie pokazały ciąży. Moja mama wciąż powtarzała że jestem w ciąży. Ale przyznam wam, że przy moich policystycznych jajnikach i tyłozgięciu macicy staraliśmy się o naszego synka 7 miesięcy. W chwili obecnej czekamy aż mały postanowi w końcu wyjść bo termin mam na 7 czerwca. Wiem że jeszcze jedno wam pomoże zajść w ciążę, oderwanie się od tego. Nie myślcie ciągle że dzisiaj jest owulacja i się kochamy. Ja zaszłam we wrześniu gdzie nawał roboty po wakacjach i nawet nie przypuszczałam że już. A o ciąży dowiedziałam się w listopadzie. Gdy mąż się wkurzał że znów nie mam okresu a objawów jako takich ciążowych nie było, brak mdłości, wymiotów, zachciewajek. A o biuście cały czas myślałam że zbliża się miesiączka. POWODZENIA. NA PEWNO WAM SIĘ UDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Bardzo dziekujemy Gościu za taką historię :) takie informacje podnoszą na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - piersi zaczely mnie bolec zanim test zrobilam, tydzień po owulacji gdzieś zaczely bolec, glownie po bokach od strony pach, potem na dole, bolaly ze spac nie moglam na boku a jak wstawałam to musialam je trzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Wlasnie wyczytałam ze PCO oraz PCOS są chorobami w dużej mierze dziedzicznymi... Ciekawe po kim to mam :) na pewno nie po mamie bo ona zawsze @ miala jak w zegarku i mnie zrobili za pierwszym razem :) skąd to się do mnie przyplątało??? Merci przypomnij na którym cyklu z CLO Ci się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
umnie juz dzis koniec 18 dc*****ersi dalej bola, zwlaszcza po bokach nawet jak sie do meza przytule mocniej to czuje bol, dzis tez pojawil sie jakis lekki zabariony na brazowo sluz na wkladce niewielka ilosc ogolnie to nigdy mnie ejszcze peirsi tak nie bolaly , teoretycznie ciaza jest mozliwa bo przytulaski byly i sa ale ja sie nastawilam ze we wrzesniu na jesien do kliniki trzeba i tak jakos nie mysle o dzidziusi zeby sobie przykrosci nie robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dziewczynki robie właśnie biszkopt z bitą śmietaną, galaretką i truskawkami :) Zapraszam :) Beatko doskonale Cię rozumie :( Dziewczynki czy zauważyłyście u siebie jakieś zmiany np. charakteru, osobowości odkąd bierzecie CLO?? (np. czy jesteście weselsze, smutniejsze, kłótliwe, śmiejecie się częściej niż wcześniej itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - wpadam na ciasto :) szykuj kawalek dla mnie :) ja po clo nie widzialam zadnej zmiany u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dzisiaj jak byłam na rowerze to widziałam całą rodzinę bocianów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) ja w czwartek mam wizytę tak bardzo bym chciała żeby cos urosło :-( wyobrażeń sobie jak przychpodze do domu i mowie mężowi jest jajeczko. Marzenie.... Ja po clo bardzo płaczliwa byłam. I po gonalu tez jestem. Wczoraj plakalam z tego powodu ze był dzień mamy a ja nią nie jestem. A co do bocianów to moja mama widziala na naszym polu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Dorcia trzymam kciuki aby urosło :) ja dziś 28dc i czekam na @ jeśli do soboty nie dostanę, to w niedzielę będę testować. Ja się wczoraj zryczałam strasznie, dowiedziałam się, że mojego szwagra żona jest znowu w ciąży, 1,5 temu urodziła i znów... teściowie przeszczęśliwi, a ja nawet nie potrafię się cieszyć i strasznie mi jest przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Oj Luska wiem co czujesz Kochana... To strasznie boli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Dziewczynki cos dziwnego umnie dzis 19 dc i mam jakies dziwne plamienie brazowe z odrbinka krwi w sluzie, brzuch nie boli jak na okres ani nic, nawet nic nie poczulam ze dostalam jakies plamienie, kurcze zastanawiam sie co robic bo przeciez do okresu to ja mam jeszcze z dobry tydzien a tu takie cos hmmmm... do ginekologa niechce jachac bo bylam dpiero co 2 tygodnie temu mialam usg i wszytsko ok byl poczatek nowego cyklu a tu takie cos zastanawiam sie czy to moze byc plamienie inplantacyjne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
eh niechce sobie robic nadzieii bo do ginki tez nie dzwonie bo mam takie wrazenie ze kazdy lekarz mnie zbywa eh chyba nie bede mama w ogole widocznie nie jest mi to pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej dziewczynki, jestem zalatana straszliwie, więc rzadko pisze... Merci - już przestałam się nastawiać, że plamienia przed @ to ciążowe, bo zawsze i tak @ z tego wychodzi, tak było i tym razem.... w tym cyklu nie biorę clo bo i tak w te dni, co powinniśmy się starać, będę w gdańsku, więc nici ze starań... Dorcia - pisząc ten post o io miałam na myśli to, że skoro wykryto u ciebie io, które z całą pewnością ma wpływ na owulację, to może powinnaś iść w tym kierunku - sprawdzić co jakiś czas, czy wyniki się poprawiają - jeśli nie masz badań kontrolnych, to skąd możesz wiedzieć, czy dieta, którą stosujesz jest prawidłowa? Nie obraź się, że tak naciskam, ale jeśli to może być przyczyną twojego braku jajeczkowania to nie warto zwrócić na to większą uwagę? Piszesz, że co do diety nie ma reguły - to właśnie jest ten problem, że na jedne osoby działa dieta całkiem bez węglowodanów, na inne z większą ilością węgli - nie ma reguły, bo to choroba jeszcze nie do końca odkryta i wielu lekarzy i dietetyków nic o niej nie wie... szczerze ci radzę - sprawdź czy jest poprawa wyników, jeśli nie ma - popraw dietę - to naprawdę może sprawić, że jajeczkowanie się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×