Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

witajcie dziewczynki :) jak bardzo sie ciesze ze dzisiaj piatek i jutro luz :) czerwiec mam bardzo ciezki, albo rady jakies, albo zebrania z rodzicami, albo pikniki .... odliczam dni do urlopu :) jutro weekend i znowu psuje sie pogoda, czarne niebo, jeszcze nie pada ale pewnie bedzie :( @ nadal brak, od niedzieli wywoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Cześć dziewczynki :) ja chciałam jutro jechać do wesołego miasteczka a tu tak pogoda się popsuła :( i chyba nici z planów... Ja mam wizytę w poniedziałek na 15 do gina i ciekawa jestem czy wymyśli coś nowego czy będzie taka sama gadka jak co miesiąc... Oczywiście 100 zł skasowane. Powiem Wam szczerze że mimo że pęcherzyki "rzekomo" pękają skusiłabym się na zastrzyk. Myślicie żeby zasugerować to ginowi?? Gdzieś słyszałam, że one też wspomagają jajeczko. Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Unis skoro pękają, to ja nie widzę sensu brać pregnyl, ale czytałam kiedyś o kobiece, która chciała zastrzyk mimo pekajacego pęcherzyka i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - tez mi sie wydaje ze jak pekaja to nie ma sensu faszerowac sie dodatkowo hormonami, jak masz monitoring i lekarz mowi ze pekaja to chyba tak jest, pecherzyk na usg wyraznie widac czy jest czy nie wiec nie sadze zeby sie mylil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki ja tez mysle nad umowieniem sie do ginekologa jeszcze przed wyjazdem zobacze jak to sie potoczy itp kiedy okres przyjdzie itp bo dzis juz 18 dc i jak zwykle pewnie sie nie udalo:( Dzis mam komunie wiec zaraz lece do fryzjera bo w tygodniu nie mialam nawet kiedy sie zapisac, Umnie jeszcze 2 tygodnie pracy i urlop co mnie bardzo cieszy nie mam juz sily z dzieciakami pracowac czuje ze juz potrzebuje urlop i odpoczynku chociaz na chwile od halasu zwlaszcza ze unas dzieci bede chodzic prawie cale wakacje malo ktorzy rodzice moga sobie pozwolic na jakies wieksze wakacje niestety unas w karju takie zarobki eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Cześć dziewczyny :) jestem nowa tutaj :) ja clo biorę drugi cykl..ogolnie to od maja zeszlego roku sie staramy o fasolke.. brak mi juz sil , jak wiekszosci z Was ... najchetniej bym to wszystko odpuscila sobie ale szkoda mi kasy ktora juz wydalam na badania i lekarzy :( hmm piszecie ze macie usg w trakcie cyklu jak bierzecie clo mi moja lekarka nic takiego nie zlecila .. nie wiem czy to dobrze czy zle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj magdalenka :) co do monitoringu to dobrze jest sprawdzic w trakcie cyklu czy pecherzyk peka, bo moze sie okazac ze nie :) a jak nie to wtedy trzeba wziac kolejny lek, zastrzyk, na pekniecie :) czasami tez przy clo robia sie torbiele, dlatego warto monitorowac cos sie dzieje :) a jakie badania mieliscie robione? nasienia tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje merci :) ja mialam robiona prolaktyne tsh dhs lh progesteron hmm i chyba poki co to wszystko a nasienie poki co nie.. prolaktyna 18,8 ng/ml fsh 8,71 mIU/ml lh 8,45 mIU/ml dhea-so4 281,60 ug/dl tsh 1,28 uIU/ml progesteron 8,29 ng/ml....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze warto zrobic za jakis czas badanie nasienia? lepiej sprwdzic czy wszystko jest ok :) ja zaszlam w ciaze przy drugim cyklu z clo, bralam zastrzyki na pekniecie bo pecherzyk sam nie pekal, niestety poronilam i niedlugo zaczynam znowu branie clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Ojej przykro mi merci :( ja poroniłam 8 lat temu ... wiem, wiem wysyłam partnera na badania ... w czerwcu powinnam iść do lekarza ale bez jego wyników nie chcę więc czekam ... powoli odechciewa mi się starać wyliczać mierzyć temp .. wszystko się kreci tylko koło tego w mojej głowie a nawet jak myśle o czymś innym to i tak predzej czy pozniej wracaja mysli o ciazy itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenko - wiem co czujesz, ale nie ma co sie poddawac :) ja tez mam czasami dosc ale sie nie poddaje bo bardzo chcemy miec malenstwo :) poronilam teraz w kwietniu, od lekarza dostalismy pozwolenie zeby starac sie za 2 cykle wiec juz czekam i tupie :) :) i tez ciagle leki, jak nie na prolaktyne to znowu clo, potem zastrzyki .... ale warto :) mam nadzieje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Witaj Magdalenko :) Nie da się zapomnieć!! Ja nie potrafie zapomnieć tj. w ostatnim czasie nałożyło się w moim życiu trochę problemów tj. choroba ojca, nawał i stres w pracy, zakup samochodu i planowanie wyjazdu wakacyjnego... Nie było dnia żeby nie pomyślała o maluszku... Dzisiaj mam 10 dc i bardzo mi niedobrze :( cały dzień mnie muli :( do tego bardzo jajniki mnie bolą (jeszcze mnie tak nie bolały). Jutro do gina na podgląd :) mam nadzieje, że wszystko tam ok. Trzymajcie Kochane kciuki za mnie w tym cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - ja kciuki trzymam za wszystkie, zawsze i wszedzie :) ja od jutra biore luteine na wywolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Umnie juz 20 dc ciekawa jestem czy miesiaczka bedzie normalnie czy znow jakies problemy oby nie:P A tak w ogole to z soboty na niedziele wieczor strasznie bolalo mnie podbrzusze i jajnik wiec obstawiam owulacje zobaczymy czy cos ztego bedzie:) Lece do pracy kochane 3 dni i wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Jutro o 11 wylatuje do Grecji, wyspa Korfu na tydzień :) więc nie będę się odzywać :) trochę stęsknicie się za mną :) teraz czekam u Gina na podgląd, oczywiście jest spóźnienie tak na moje oko godzinę :( jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Witam :) jak dobrze ze jeszcze dwa dni pracy i wolne :)) ciesze sie bardzo :)) Chyba jutro wybiore sie na zakupy bo ponoc juz jakies promocje sa a w sierpniu na chrzciny idziemy .... a we wrzesniu wesele wiec cos nowego sie nalezy ;-) Ja ostatnio sie fatalnie czuje od paru dni zamulona chodze - oby to przez pogode :-) albo spoznione skutki uboczne po clo bo dopiero 12 dc :))) co u Was dziewczyny?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - ale masz cudkownie, wypoczywaj, opalaj sie i zapomnij o wszystkich smutkach :) wroc szczesliwa i naladowana pozytywna energia :) magdalenka - a Ty czym sie zajmujesz? gdzie pracujesz? masz 31 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Unis tez bym chciala sie do urlopu szykowac ale niestety oszczednosci na remont wydalismy i jedyne gdzie pojedziemy to na dzialke :) no w sumie dobre i tyle :) tyle ze bedzie tam male przedszkole chyba 6 dzieci :( echh no ale zawsze na dlugiii spacer mozna isc :P Merci tak, mam 31 lat a prace mam biurowa krotko mowiac :) a Ty Merci gdzies na urlop sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka - my wybieramy sie do Zakopanego w tym roku, chcielismy jechac za granice ale jakos sie boje w tym roku, szczegolnie ze bedziemy sie znowu starac a nie wiadomo czy sie uda, czy czasem znowu jakies problemy nas nie spotkaja, wiec wole byc na miejscy tak w "razie czego" :) a lubimy gory wiec jestesmy i tak zadowoleni :) a jak sie uda to pojedziemy jeszcze na pare dni nad morze :) ( narazie sama to planuje, maz nie wie nic o morzu jeszcze haha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Zakopane - super pomysł :) chociaż ja osobiście średnio za górami przepadam .. ale najważniejsze żeby gdzieś wyjechać :-)) i morze też fajnie :-)) no no niespodziankę mąż będzie miał ;-)) my mieliśmy teraz jechać nad morze do mojej siostry ale niestety nie wypaliło :( no właśnie w "razie czego" też tak robię ... echh te nasze głowy ;-))) ale chyba jeszcze nie musimy się leczyć ?;-))) ja czasem już się zastanawiam czy chce fasolkę :( straszne to jest ale to przez to, że się nie udaje :( ok idę szykować obiadek dalej :-)) p.s. cieszę się, że tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Oj tak przyda mi się mały reset :) Mam pęcherzyk jeden dominujący tj. ma 12,7 mm (11 dc) w tym cyklu mam brać Duphaston dopiero od 18 dc. Więc owulacja będzie w Gracji :) Jak sie nie uda to w nastepnym cyklu mam zrobić ponownie insulinę na czczo i po posiłku, prolaktynę i testosteron... Magdalenko jesteśmy w podobnych dniach cyklu :) moze razem będziemy testować... Wiesz razem raźniej :) jak długie masz cykle? Mi CLO trochę wydłużył cykl tj. 31-32. Merci tym razem będzie dobrze ;) odezwę się Kochane po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Unis dopiero teraz zobaczyłam, że jedziesz do Grecji :) mój ukochany krajjj .. zakochałam się w nim :-))) odpoczywaj i nabieraj sił za nas wszystkie !! :-))) Mój cykl 29-30 więc mamy podobnie :) dzisiaj 12 dc i robiłam test LH i negatywny wyszedł..za wcześnie może :) mam nadzieję, że żadna z nas nie dostanie @ w kolejnym cyklu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki , ja sie dzis po pracy wybralam na zakupy cos sobie kupic na wyjazd, mnie od niedzieli ciagle boli podbrzusze a dzis ciagle czuje lewy jajnik, jak do konca miesiaca nie dostane okresu to zrobie tez wdniu mojej rocznicy slubu:) tak sobie postanowilam , Jutro moj 21 dc szybko czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Beatka udało się coś fajnego kupić na wyjazd? :) oby ten ból był dobrym zwiastunem :)) trzymam kciuki !! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Miłego dnia Wam życzę :-)) ja po pracy idę na zakupy :-) pewnie nic nie kupie ale chociaż pooglądam ;-)) p.s. ciekawe skąd jesteście dziewczyny?:-)) ja z Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta!:) troszkę mnie tu nie było. Ja czekam na @,wczoraj wzielam ostatnią proverę. I z @zaczynam na nowo staranka, ciekawe czy w ogóle popekają mi pęcherze:( Magda ja mieszkam z 50 km za piotrkowem tryb. A w Łodzi jestem często na zakupach:) teraz będę często na monitoringu,bo jeżdżę do salve .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
magdalenka kilka rzeczy sobie kupilam tzn bluzeczki, potrzebuje jeszcze jakiegos ladnego stroju kapielowego w ogole to jakie sklepy lubicie najbardziej dla siebie dziewczynki ;) Ja jestem z dolnegoślaska , umnie w miesiecie nie ma wielu dobrych kinekologow ogolnie jak narazie opieram sie na dwoch , ale zobaczymy co dalej jesli bedzie trzeba pojade na jesien do kliniki do wroclawia lub lubina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka - ja z dolnego slaska jak beatka :) beatko - opisz prosze o tez wycieczce co pisalas ostatnio ze z dziecmi bylas, jestem ciekawa co to i z checia zabiore tam moje dzieciaczki :) beatko - ja to sie czesto lapie na tym ze najfajniejsze ciuchy kupuje w zwyklych sklepach niz w sieciowkach, chociaz czasami kupie cos w hm, c&a, carry, ale wlasnie ostatnio zauwazylam ze lepsze rzeczy kupuje w normalnych sklepach, polskie, dobrej jakosci :) na allegro tez lubie czasami zaszalec :) u mnie drugi dzien z luteina, fuj, nie lubie tego smaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci wyceczka byla do Borowki nazwa wrzosowa kraina niedaleko Bolesławca. Warsztaty cos kolo 12 zł chyba za robienie woreczkow zapachowych, do tego spacer po ogrodzie warzywnym i kwiatowym , mazliows grila spacer po lesie i do Danieli , fajnie swieze powietrze duzy teren do zabawy w gre w pilke itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×