Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Dorciu ja wiem że i na mnie przyjdzie pora, nie płaczę z tego powodu tym razem. Po prostu wszystko we mnie buzuje,wszystko mnie boli nawet ból jajnikow promieniuje na całe uda :( bez tego okresu i dzieje się ze mną co się dzieje:( Dorciu ale mąż się postarał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beatka - duzo milosci i dzieciatka z okazji rocznicy :) dzisiaj koniecznie powinnas zrobic test! dooorcia - to sie mezulek postaral :) domi - kochana, w koncu kazdej z nas sie uda :) musimy zmienic ten watek na "szczeliwe mamusie" niedlugo :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaaa
Dziewczynki życzę Wam miłego weekendu!!!:) Ja uciekam na wesele :) Swoją drogą myślałam, że dzisiaj okres dostanę a tu tylko plamienie. Pewnie jutro się rozkręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu i Tobie dzisiaj przesyłam życzonka urodzinowe, bo jutro pewnie nie dam rady :P Wszystkiego najlepszego Kochana!! Ty wiesz czego najbardziej Ci życzę :) 🌼🌼🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Dziewczynki dziekuje za zyczenia z okazji mojej pierwszej rocznicy ja wierze ze marzenie o byciu mama spelnie sie napewno tylko dla kazdej z nas jest inny moment:) Mocno wierze ze sie uda. Jutro dzwonie umowic sie na wizte na czwartek , gdyz z samego rana w sobote przyszledl okres. Takze dzis mam 2 dc i rozpoczynam kolejny cykl walki o malenstwo zobacze co mi zaproponuje lekarz, maz we wtorek jedzie na badanie nasienia sam sie zdeklarowal zeby juz powtorzyc kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - ja Ci zycze duzo milosci :) bo milosc zniesie wszystko, dobre i zle chwile, choc tych zlych chwil nie zycze wcale, ale samych dobrych i radosnych :) i zeby spelnilo sie Twoje marzenie o zostaniu mama :) STO LAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - ja tez dzisiaj 2 dc, tak sie ciesze ze juz @ przyszla, ulga wielka :) ze coraz blizej kolejnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Cześć dziewczyny :-) jak weekend minął? :) ja calkiem sympatycznie spedzilam czas z moim P :) wczoraj gril obiadowy ze znajomymi z dzisiaj sobie na gielde pojechalismy i na zakupy do marektu (jak typowa polska rodzina w niedziele :P ) no ale mimo wszystko bylo fajnie bo razem :) jeszcze 4 dni do @ ..... raczej przyjdzie ..ba nawet na 90% przyjdzie :) zastanawiam sie czy po clo mi sie torbiel jakas nie zrobila bo strasznie bola mnie jajniki podczas przytulanek :( i nie wiem czy brac ten trzeci cykl clo czy sobie darowac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - jak zrobily Ci sie torbiele to na usg wyjda, wiec jedynie usg mozesz zrobic :) a co lekarz mowi o trzecim cyklu z clo? szkoda by bylo przerwac chyba teraz? u mnie pogoda deszczowa, wiec tez bylismy na zakupach, w ladna pogode to zawsze gdzies po gorkach pochodzimy, jakies wycieczki, spacery, a w deszczowa to troche lipa :( jutro - nie ide do pracy, spie do oporu haha :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta :) Musicie mi pomóc. Czy dla Was jedna plama brązowo-czarna to okres? :/ ja nie wiem co jest, ja tego nie zaliczam do @ bo okres dla mnie to krew. A taką plamę mam już trzeci dzień pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Merci na usg na 24 lipca jestem zapisana dopiero :( no właśnie szkoda przerywać...a co lekarz no to to nie wiem bo razem z usg mam wizyte...echh...dzisiaj 26 dc a ja już wariuje :( mam ochote test zrobic ale nic przeciez nie wyjdzie :( Dominika wg mnie to tez nie okres moze test zrob bedziesz spokojniejsza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Cześć dziewczyny, wczoraj wróciłam z urlopu, ale na szczęście jeszcze dziś miałam wolne. Muszę Wam powiedzieć, że bardzo dobrze zrobił mi urlop (psychicznie, starałam się nie myśleć). Jutro powrót do rzeczywistości... Bardzo gratuluję naszym nowym, przyszłym mamusią ;) naprawdę takie wiadomości podnoszą na duchu :) Mantar przypomnij ile to cykli byłaś na CLO. Składam też spóźnione życzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Uniś fajnie ze urlop ci się udał.Dominika zrób test. Ja byłam dziś na wizycie. Endometrium11.4 i dwa pęcherzyki jeden 12.6 drugi 11.8 cieszę się ogromnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
No Dorcia bardzo ładne te twoje pęcherzyki :) jak zawsze trzymam kciuki :) Magdalena mnie tez przez pierwsze 2 miesiące bolały jajniki przy przytulankach, potem jak ręką odjął :) więc bym Ci radziła nie odstawiać CLO ;) może w tym cyklu przestaną Cię boleć, szkoda żebyś zmarnowała cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - super pecherzyki :)) brawo ;) domi - co u Ciebie? test robilas? sykatynko - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Kochana, my działamy :) mam dzisiaj 15 dc i starania w pełni ;) Szykuję sobie listę pytań do nowego lekarza, ide do niego 11 lipca, mam nadzieję, że okaże się dobrym i dociekliwym lekarzem :) Ale najbardziej tęskni mi się już do wakacji :) jeszcze trochę ponad miesiąc i wyruszamy, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynko, dzialajcie, dzialajcie, ja trzymam zawsze kciuki :) ja juz po pierwszej @, zastanawiam sie czy nie umowic sie na wizyte w przyszlym tygodniu i sprawdzic czy czasem pecherzyki same nie rosna, bez clo :) byloby wielkie zdziwienie :) juz bym chciala byc znowu w ciazy, tamta ciaza sprawila ze jeszcze bardziej chce byc mama :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci nie jestem w ciąży. Po prostu chyba coś mi się po tych tabletkach popierniczyło. I teraz jestem następny cykl bez clo w plecy :( No bo nie będę brać jak nie wiem kiedy. Ale tak sobie policzę od soboty (mimo , że to tylko plamienia) i tak czy siak podjadę sobie chyba do innego lekarza tu w pobliżu na usg zobaczyć coś tam się dzieje. Dorcia piękne pęcherze :) Teraz niech pięknie pękną :):) A ja jutro wybywam nad nasze polskie morze :) troszkę się odstresuję, bo jestem podirytowana tą całą sytuacją!:( Merci życzę Ci z całego serca , żeby szybko się udało :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - chyba pojde sprawdzic, mam teraz cykl bez clo, dopiero od nastepnego mam brac, ale moze samo cos sie po tej calej burzy hormonalnej poprzestawialo i zaczna sie same pojawiac?! roznie to bywa :) a lepiej wiedziec niz nie :) domi - ale test robilas? jak tak to moze to plamienie to byla @, pewnie tak :) masz racje, odstresuj sie na urlopie, obys piekna pogode miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaaa
robiłam, bo niby omijałam męża w te dni to pomyślałam , że po tych tabl. mogło mi się coś poprzestawiać i mogłabym jakimś cudem zajść. No nic w następnym cyklu @ będzie już na pewno normalna :) ale ten cykl skontroluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaaa
jeden miesiąc mnie nie zbawi , bo i tak czekam i czekam na to dzieciątko :( a chociaż będę pewna , że zaczęłam dobrze brać tabletki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Domi, ja kiedyś słyszałam od jakiegoś lekarza, że jak się ma takie plamienia, to nie można ich liczyć jako okres, tylko okres liczyć dopiero od momentu pojawienia się prawdziwego krwawienia... Ja też czasem miewam takie plamienia na dwa trzy dni przed okresem, wyczekaj spokojnie, może się jeszcze okres pojawi... A do tej pory miałaś zawsze normalny? Bo jeśli to jest coś nowego to może faktycznie coś jest na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynko zawsze miałam normalnie, zaczynał się krwią i tyle. Jestem tego pewna , że przez te leki. Dobra kochane wracam do pakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki ja tez juz po okresie tzn juz koncowka, ja bylam dzisiaj z mezem na zakupach obkupilam sie troszke juz na jesien:) ale tez kupilam sobie pare fajnych rzeczy na wyjazd jedziemy juz za 2dni na caly tydzien do chorwacji mam nadzieje ze odpoczynek, zmiana klimatu i slonce dadza rezultat w postaci brzuszka na jesien maz dzis oddal nasie do badania za 2tygodnie poznamy wyniki po przyjezdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×