Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Uniś28
Sykatynka świetna wiadomość! trzymam bardzo mocno kciuki żeby Ci się udało :) Oczywiście zdawaj relację na bieżąco... Wiesz kto może być po Tobie następny w kolejce.... A jaki miałaś wynik AMH? A co do bakterii to wczoraj miałam robiony wymaz i na wyniki czekam 10 dni. Mąż wczoraj też był badany i też na wyniki trzeba czekać ok 7 dni. Trzymajcie kciuki żeby były dobre... A jak Twoje wyniki bakterii??? Miała jeszcze któraś z Was robione AMH? Jak tak to jaki miałyście wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - czyli 6 dni roznicy miedzy nami :) Unis - nie mialam takich badan wiec nie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Hej dziewczyny :) Dorcia i merci gratuluję :):) u mnie już 13 tydzień, wczoraj miałam usg genetyczne i wszystko jest dobrze, dzidzia wygląda zdrowo :) widziałam już rączki nóżki i paluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak strasznie sienie mogę doczekać tej wizyty juz i strasznie się jej boje. Bardzo chce usłyszeć serduszko ale boje się ze cos jest nie tak... Cały czas dziś o tym myślę. Czas do poniedziałku będzie wieczności a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - super, gratulacje raz jeszcze :) Dorcia - bedzie dobrze, niepotrzebnie sie martwisz :) ja tez odliczam dni do wizyty, boje sie pewnie sto razy bardziej nic Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 6-7 tygodniu jak byłam na wizycie to tylko mi pokazał na monitorze, że widać jak bije serduszko, a dopiero w ok 11 tygodniu włączył mi jak bije :) też się bardzo stresowałam czy będzie biło, ale na szczęście wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam po internecie szukac imion :) i wyobrazcie sobie, trafilam na jakas strone, gdzie w procentach jest ujete jakie imiona nadaja rodzice dzieciom, i tak oto, ktos w Polsce nazwal swoje dziecko np.: MRÓWKA, NIUNIA, ŻYRAF, CALINECZKA, AMNEZJA, TORO, TITO, MIŁ, biedne dzieci, jak mozna nazwac corke Mrówka albo Niunia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Dziewczynki przepraszam ze ni pisalam... wiele sie dzialo i dzieje... Po tym jak doktor mi kazal zrobic antygen ca 125 odebralam wynik i jest w normie znaczy prawidlowy ... pan doktor kazal przyjsc w polowie cyklu dzis moj 36 dc i okresu brak wiec zaczelam sie martwic ze znow zaburzenia albo torbielka blokuje eh.... caly tydzien mocno bolal brzuch jak na okres i piersi nabrzmialy czasem az sutki pieka .... w miedzy czasie kupilam sobie witaminy pregnaker z kwasem i biore od 4 dni .... ale do sedna Dzis wstaje i mowie sobie zrobie test bo idena grila i lepiej zrobic na wszelki wypadek no i zrobilam z porannego moczu.... i nie wiem czy jestem cyz nie jestem w ciazy ale pojawila sie druga kreseczka:) jest widoczna i zaczela byc widoczna tak po 1 minucie wczoraj zle sie czulam ciagle jestem glodna i te nabrzmiale piersi sprawily ze zrobilam ten test dzisiaj lece po testy do apteki zrobie jeszcze jutro i dzis jeden tak po poludniu a w ponedzialek zadzwonie do lekarza zapytac kiedy przyjsc zeby wogole sprawdzic czy to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - jak jest druga kreseczka to juz mozesz zaczac sie cieszyc! :))) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Beatko - super :) będzie kolejna mama :) Uniś, ja miałam amh ok. 4, lekarz powiedział, że świetny wynik. Wyniki mam na razie tylko chlamydii, jest ok, wynik ujemny. A z tymi dwoma pozostałymi w przychodni się babkom pokićkało i dzisiaj miałam powtarzany wymaz, bo użyły złego podkładu do tego badania, teraz wyniki mają być na cito, może w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
nie umiem sie cieszyc przeczytalam ze torbiele moga sprawiac ze test wychodzi pozytywny powtorzylam test oko 10 rano wiec juz nie zporannego moczu i juz po poru sekundach zaczela pojawiac sie 2 kreseczka i jest wyrazna nawet maz potwierdzil, boje sie ze cos nie tak jest z ta torbiela , boje sie ze moze to jakis rak lub guz jejku:( badanie markera nowotorowego wyszlo w normie, strasznie sie moje , jak bylam w maju na usg to byl pecherzyk z ktorego pewnie zrobila sie torbiel bo w czerwu na usg juz nie bylam Kurcze dziewczynki a czy w 25 dc pan doktor mog nie widziec jeszcze ciazy wiem kiedy byly przytulaski z mezem tylko w 18 dc tylko wtedy mialam duzo sluzu itylko wtedy serduszkowalismy w tym cyklu, a potem pamietam ze juz po paru dniach mialam tkliwe piersi i sie smialam ze zaraz okres przyjdzie , ale jej nie ma, panu doktorowi tez mowila ze mam tkliwe piersi i na wizycie nie przepisalmi nic na torbiel kazal przyjechac po okresie , jeju chyba nie wysiedze do poniedzialku bo wtedy bojade na bete zeby potwierdzic czy to napewno ciaza czy ta torbiel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka cieszę się bardzo ze wyszła krecha druga wyslij nam na e-maila ;-) chyba zaczęła się dobra passa. I to my trzy prawie w tym samym czasie hehe ;-) nie czytaj głupoty o torbieli ja mam bardzo dużą a test po pregnylu był pozytywny później negatywny potem pozytywny wiec to ciąża. A po drugie słuchaj swojego ciała chce ci się jeść okresu piersi to sa sygnały ciazy a nie torbieli brak jeśli masz luteine tonja weź sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka napewno nie widział ciąży ja miałam owulację 14dc później u lekarza byłam 10 dni później jakoś i było widać ze owulacja była nic więcej zacznij się cieszyć w końcu się udało mowie ci. Nie warto się stresowac bonszkodzisz sobie słuchaj swojego ciała. Edka dopiero zobaczyła pęcherzyk w 33dc a owulację miała w 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po drugie ja równy tydzień po czulam ciągnący bol w brzuchu i w sumie czulam ze to ciąża bo nigdy nie miałam takiego bólu. Teraz czekam na poniedzialkowa wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Beatka Gratulacje :) marzec i kwiecień będzie pełen wrażeń :) Sykatynka, Uniś trzymam kciuki :) Dorcia bijące serduszko zobaczyłam w 7 tygodniu, teraz mam nadzieję w 10 tygodniu je usłyszeć. Beatka małą kropkę zobaczyłam w 5 tygodniu, wcześniej ciężko jest dojrzeć pęcherzyk (bo maleństwa na początku nie widać, tylko pęcherzyk jako maleńką kropkę). Zawsze można zrobić betę z kilkudniowym odstępem i zobaczyć czy rośnie :) Co do mojego samopoczucia, czuję się już bardzo dobrze (6-7 tydzień miałam mdłości i zdarzyło mi się raz zwymiotować), nie mam parcia na pęcherz, piersi mi zbytnio nie dokuczają, brzuszek od czasu do czasu poboli, aż obawiam się czy aby wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
dokładnie to 7t1d (z dokładnością do 1 dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - z tego co wiem to zwykla torbiel nie produkuje hormonu hcg czyli tego dzieki ktoremu druga kreska sie pojawia :) a skoro marker nowotworowy wyszedl ok, czyli ciaza :) zreszta sama wiesz ze kochaliscie sie w dni plodne, wiec ... !! :) Dorciu - niektorym kobietom udaje sie uslyszec serduszko pod koniec 6 tyg, czyli 5tc i pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
serduszkowalismy dzien po dniu moze to juz fasolka???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciu - trzymam kciuki zebys uslyszala :) albo przynajmniej zobaczyla, bo nie kazdy wlacza dzwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatka myśle że to ciąża trzymam kciuki..... merci dorcia wnet zobaczycie swoje maleństwa na usg:) u mnie dzis juz w pokoju stoi wózek dla Michałka:) nie doczekam sie go teraz juz bym chciala go wozic nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Beatko bardzo Ci gratuluję :) to napewno będzie dzidziuś ;) nie martw się niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Dziewczynki wypowiedz wczoraj z godziny 16,42 nie jest moja ktos sie podemnie podszyl :/ co za ludzie:( Dzis rano tez zrobilam test z porannego moczu i zaraz pojawila sie ladna kreseczka. W sercu tez mam nadzieje ze to ciaza, bo okresu przeciez nadal nie ma w wieczorami pobolewa brzuch i piersi sa powiekszone i tkliwe w ciagu dnia MnieDorcia brzuch bolal jak na okres tak wlasnie od srody tak dziwnie dol brzucha juz myslalam ze to okres ale nie a w piatek czulam sie zle ciagle bylam glodna( w sensie tak szybko chcialo mi sie juz jest i slabo mi sie zrobilo i to mnie przekonalo do zrobienia testu wczoraj:) Ja chce jutro z rana z mezem jechac na hcg do szpitala zrobie i bede miala wynik po poludniu to we wtorek pojde ze wszystkim do pana doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×