Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

dzis 28dc ale test nie jest mocniejszy jest troche drubszy ale nie mocniejszy troche sie martwie o to ze cos jest nie tak. wie moja siostra i mama jeste z nimi zyta i bylismy wczoraj u znajomych moj maz nie wytrzymal i powiedzial znajomym. ale chyba cos jest nie tak ;-( wysle zaraz zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciu - druga kreseczka jest, jakby nie patrzec to jest :) ja ja widze :) a cykl moze byl dluzszy, i prawdopodobnie za pare dni bedzie gruba ciemniejsza, zobaczysz! mi "porzadny" test wyszedl chyba w 30dc, poczekaj spokojnie, bedzie dobrze :) poki @ nie ma to jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia spokojnie jest druga kreska :) za pare dni będzie wyraźniejsza :) Dorcia ty na zastrzykach byłas 2 czy 3 cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny na poczcie macie piekny test z dzis rada :) porownajcie :) robilam trzy testy ten co w 25 nic nie bylo widac,teraz jasna kreske jak na tamtych a ten co wyszedl w 25 pod swiato tez jest widoczny w miare ale kupilam 30 testow za 2 funty wiec nie spodziewam sie niczego no i ten trzeci mocny :) za pare dni jeszcze zrobie test kolejny no i elektroniczny bo jest bardzo zaawansowany :) nawet nie wiecie jak sie ciesze ze hcg rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia ja nie mam watpliwosci ze jestes w ciąży. 29dc to nawet ja nie mialam tak wyraznej kreski:) moze masz czulsze testy niz ja mialam:) w kazdym razie ciąża jest napewno. Umów sie do pani doktor i oszczedzaj sie kobieto duzo odpoczywaj relaksuj sie zero stresu pamietaj to najwazniejszy etap twojej fasolki by sie dobrze rozwijała:) trzymam kciuki za serduszko kochana musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia bez wątpienia jest droga, wyraźna krechą :) Byłaś beznadziejnym :) przypadkiem i udało Ci się... Dałaś mi nadzieję bo czuje, że jestem podobnym przypadkiem do Twojego :) a Twój przypadek zakończył się powodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) tak się cieszę ;-) mam odstawić metformin dziewczyny. Mogę brać paracetamol. Edka jak dobrze pójdzie to zobaczenia serduszko w tym samym dniu co ty. Wizytę mam 4. Merci dziękuje doszedł ci przelew na wysyłkę? Uniś masz racje byłam takim przypadkiem ale zaszlam byle by było teraz wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciu - tak, przelew doszedl, od razu poszlam na poczte, wyslalam priorytetem ale zapomnialam spytac ile bedzie szlo, mam nadzieje, ze szybko :) alez duchota u mnie dzisiaj, nie idzie oddychac :/ u mnie 24dc, od wczoraj mam spiety brzuch, podbrzusze, przez chwile przeszlo mi przez mysl ze moze ... ale az boje sie myslec o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Mój brzuch pęka w szwach taki duzy:) a tu jeszcze 8 tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - juz masz gotowy pokoik dla malego? ktos bedzie Wam pomagal na poczatku czy zdajecie sie tylko na siebie? dorcia - a Ty chcialabys rodzic w wielkiej brytanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu dopiero weszłam na meila. Kochana tak się cieszę Twoim szczęściem:):):):):) z gratulacjami jeszcze chwilkę się wstrzymam ale wierzę, że wszystko będzie ok :) ściskam Cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Dorciu wszytskiego naja naj kochana bedzie dobrze sa 2 kreseczki bedzie dzidzia:) dajesz nam nadzieje kochana:) umnie tez juz 24 dc merci idziemy rowno heh:) jutro juz wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Ta lekarka o której Wam pisałam w sobotę pracuje w "Centrum Leczenia niepłodności PARENS". Pokładam w niej duże nadzieje :) Już umówiłam męża na 31.07. na badanie nasienia. Merci a może faktycznie się udało.... Ciąża leczy wiele schorzeń :) Edka, ale to zleciało :) jeszcze troszkę i będziesz tulić swojego malucha :) Dorcia a skąd wiesz, że masz odstawić metformin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - marze o tym z kazdym cyklem :) teraz to bylby maly cud, bez lekow, bez niczego, na wakacjach na luzie :)))) marze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci narazie maluszek bedzie z nami w sypialni bo mieszkamy z meza rodzicami! Mamy wybudowany dom ale jeszcze nie wykonczony moze w ciagu 2 lat sie uda nam wprowadzic:) poza tym mam juz prawie wszystko dla dzidzia kupione! Duzo rzeczy dostalam od rodziny ale uwierzcie mi full kasy kosztuje cala wyprawka dla dziecka naldawde wszysrko takie drogie ze na dobre zagraniczne wczasy by pojexhal za to! Oczywiscie nie zaluje bo dla Michalka bym nieba uchylila ale nawiazuje do tego jak w Polsce asortyment dzieciecy jest mega drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka wierze. I becikowego gówno za przeproszeniem dostaniesz napewno. Tu dostaje się £1000 wózek średnio kosztuje 200 a 500 to juz jest full opcja i firma. Oczywiście używane wyglądają jak nowe. Lozeczko 100 a ubranka sa tanie jak barszcz kupisz w ciucholandzie nowe nie używane po funcie. Nie wspomne o różnicy w pampersach. Ta sama co w Polsce tylko sobieprzelicz i dodaj nasze zarobki. In dziecko dostaje 20 funtów tygodniowo. To na wyspie bo wiem ze w Anglii jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - faktycznie kiedys pisalas juz ze mieszkacie z rodzicami, jakos ulatuja mi takie informacje i czasami pytam po sto razy :) dorcia - pomoc na dziecko za granica jest chyba wszedzie, tylko u nas jakas bieda, z tym becikowym to tez chyba cos pozmieniali, ze nie kazdy dostaje tylko od dochodow niskich zalezy, ale tego juz pewna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Cześć dziewczyny :) Macie rację nasze państwo nie dba o to żeby pomóc parą które i tak mają problem i nie mogą mieć dziecka, a tym co znów mają dzieci to jakieś nędzne becikowe dadzą a człowiek latami odprowadza składki i podatki... Gdzie te pieniądze? Tragedia wcale się nie dziwię że młodzi ludzie szukaja lepszego życia za granicą. Smutne to ale prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - dobrze ze chociaz u nas wydluzyli urlop macierzynski, chociaz po roku urlopu niejeden pracodawca wyrzuci taka pracownice, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) beatko - jak wizyta? dobrze pamietam, ze mialas miec wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pogoda w kratke, i upal i slonce i deszcz i burze :) wszystko po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dzisiaj dostałam telefon ze chce do nas przyjechać na 3 dni mojego męża kuzynka z mężem... Ona jest w 5 m-ci ciąży... Nie jeździłam ostatnio tam właśnie z jej powodu (wszyscy bardzo się cieszą bo to będzie pierwszy wnuk),unikałam ich ostatnio, mało tego to w tym samym czasie braliśmy ślub. Nie wiem jak wytrzymam te 3 dni :( Lubię ich, bardzo się cieszę z ich szczęścia, ale to będzie dla mnie ciężkie przeżycie... Tylko w mnie zrozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Oj bidulko no jasne ze cie rozumiemy ja tez nie mam ochoty ostatnio sie spotykac z kolezanka ktora jest w ciazy. Jesli chodzi o moja wizyte to mam przyjsc w polowie cyklu pan doktor chce zaobserowac owulacje ale wczoraj na usg zobaczyl jakas malutka torbiel na jajniku mowil ze ma 33 mm jakos tak ze jak przyjde po miesiaczce to zobaczy czy mi sie wchlania , a i kazal zrobic marker ca 125 bo przy kazdej torbieli lepiej dmuchac na zimne:( powiem szczerze ze chyba sie poddaje w staraniach o dziecko bo widze ze to nie ma sensu, ech jeszcze jak bylam w maju to nic nie bylo na jajnikach wiec teraz w ostnim lub przedostnim cyklu mi sie zrobila :( nigdy nie mialam zadnej trobielki i troche sie tym wszystkim martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - zawsze szukaj pozytywow :))) wymacasz brzuszek i moze sie zarazisz, kto wie ;) jezeli ta kuzynkka jest madra dziewczyna to napewno bedzie taktowna a moze sama doda Ci otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×