Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
Dorcia a ty juz bylas na usg czy idziesz po raz pierwszy dopiero? Mi wsumie lakarz nic o tej torbieli nie mowil wlasnie tylko ze ma okolo 30 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
a co dziewczyny u was nigdy nie pytam tylko wpadam i informuje co u mnie sykatynka domi merci unis dorcia mantar luska? jak sie czujecie co porabiacie co u was slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) beatko - zarejestruj sobie swoj pseudonim, bo mam wrazenie ze nie wszystkie wypowiedzi znowu sa Twoje :) Dorcia - daj jutro koniecznie znac po wizycie :) ja juz sama sie denerwuje moim piatkiem :) Domi - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci wlasnie zrobie tak bo jejku ktos sie za mnie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba naparwde komus sie nudzi i nie ma co robic tylko podszywac sie podemnie widocznie ktos nie ma wlasnego zycia wypowiedz o 9.35 nie jest moja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zalogowałam i zarejstrowalam konto na kafeterii zmienilam beatka26 na (pseudonim - Malgorzata26) gdyby ktos pisal z pseudnimu beatka 26 to juz nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzata beatka mam jutro pierwsza wizyte w ciąży mam torbiel 33mm zobaczenia co z nią. Merci dam znać napewno ja to juz mam serce w gardle eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to torbiel u Ciebie podobny wielkoscia jak u mnie eh ze tez kobieta musza sie robic takie zeczy na jajnikach:( Ja jutro z rana zrobie bete i znajac siebie bede chodzila w pracy jak nakrecona zanim maz napisze mi o wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - jestem pewna ze jestes w ciazy, trzymam kciuki, daj jutro od razu znac co i jak :) ja mialam raz torbiel jak po clo pecherzyk nie pekl, 32mm chyba, ale po luteinie ladnie sie wchlonelo, wiec u Was pewnie tez bedzie ok :) Dorcia - nie dziwie sie ze sie juz denerwujesz, sama jestem ciekawa czy zobaczysz juz serduszko, moze mi tez sie wtedy uda w piatek :) mam taka cicha nadzieje, ze bedzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - a my jestesmy chyba w tym samym dniu cyklu, u mnie dzis 37 dc, a Ty pisalas ze wczoraj mialas 36! a miedzy mna a Dorcia 5 dni chyba roznicy :) czyli koniec marca i poczatek kwietnia moze byc ciekawy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci w tym samym jestesmy w 37 dc zle napisalam bo w stresie liczylam te dni i tak przez to napisalam :) Ja tez mam nadzieje ze jestem w ciazy tak bardzo tego z mezem pragniemy na jednych forach czytam ze torbiel nie zaburza wyniku testu na innych ze tak jesli to jakis nowotwor kosmowkowy jejku nie potrzebnie czytam potem sie stresuje:( Ja oprocz braku miesiaczki, pozytywnego testu i tklwych i powiekszonych piersi nie mam innych objawow a wy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrana pojade na bete to wynik bede miala kolo 15 to dopiero jak wroce zpracy napisze, dobrze ze ten tydzien tylko pracuje potem mam urlop to jak cos to bede mogla swobodnie wykonac inne badania jakby bylo trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka każda z nas ma inne ja non stop moglabym spać od wczoraj nie mogę rano jeść. A np. Piersi w ogóle nie bola jedynie sutki stoją non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napewno nie torbiel nie czytaj tych głupoty bo szkoda czasu i nerwów. Każda z nas trochę odpuscila i udało się. A po drugie my piszemy od samego poczatku reszta dziewczyn dołączyła trochę później. Cos to znaczy mi się wydaje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z objawow mam tylko bol piersi po bokach od strony pach i na gorze, nic wiecej :) i zrobily sie tak jakby pelniejsze :) czyli w tym tygodniu wszystko sie wyjasni u kazdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci moje tez pelniejsze , ach to bedzienasz najbardziej wyczekiwany tydzien w zyciu , trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze , ja juz ide spac i trzymam kcuki za nas wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciu - nie denerwuj sie bo maluszek denerwuje sie razem z Toba :) bedzie dobrze, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny mój pęcherzyk ciążowy ma 12.3 mm a w nim dzidziuś wielkości 5.2 mm i bijące serduszko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super! ciesze sie bardzo :) to pewnie teraz swietujecie :)) na kiedy Ci termin wyliczyli? :) dalas mi nadzieje ze tez zobacze serduszko w piatek :) a ciekawe jak tam beatka i jej beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ojej dorcia mega sie ciesze twoim szczesciem:) gratuluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - czuje sie bez zmian, piersi bola dalej, czasami jak wstane to mi sie w glowie zakreci, ale to moze wina ciazy moze pogody? czasami czuje dol brzucha, ale nie boli, tylko tak lekko czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ważne ze nie krwawisz a lekki bol brzucha to nic tez mnie czasem zaboli. Ale powiem wam piękne uczucie zobaczyć bijące serduszko. Ale czeka mnie wieczorem bardzo wazna rozmowa z mężem na temat mojej pracy mam ja bardzo ciężką a pani doktor powiedziała ze mogę dźwigać inwogole ze to dziecku nie szkodzi ehh... I chyba odejde nie wiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×