Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

wyslij Dorciu, czekam z niecierpliwoscia na pierwsze zdjecie Twojego Malenstwa :) juz zacznij imiona wymyslac, no chyba ze juz macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Wyśle wam te zdjęcia jak znajde chwile bo moj mężuś jedzie do niemiec i nie mam czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jutro mam wizyte o 18 dorciu zebym i ja uslyszala takie dobre wiesci jutro , garatulacje kochana:) a odebralam bete wynik 787,30 mlU/ ml w normach moze byc ciaza od 1 do 10 tygodnia mam od 0 do 417430 Jejku boje sie jutrzejszej wizyty oby dobrze bylo i tez bylo dzieciatko i bilo serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - mi z kalkulatora ciazy wynika ze jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciazy, wiec Ty podobnie, zobaczenie serduszka w tym czasie to jak los na loterii, moze byc za wczesnie! Dorcia dzisiaj 6 tydzien i 1 dzien chyba, wiec zobaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Wysłałam zdjęcia na poczte.... oceniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Tak 3 w 1 do tego mam fotelik do samochodu i spacerowke wpinana w stelaz wozka.... Jeju tak mi juz ciezko mam taki duzy brzuszek.... Jeszcze 6 tygodni do terminu! Dzis mam skonczone 34 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci owulke napewno mialam okolo 15-18 dc bo w 18 mialam tyle sluzu plodnego ze hoho jak nigdy:P ale zobaczymy co pan doktor jutro powie ale tak jak sprawdzalam to wlasnie w granicach 5 tydzien bo 6 bym dopiero zaczynala ojejku zeby jutro wszystko dobrze bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci oj owulacje moglam miec miedzy 15 a 18 dc w 18 mialam duzo sluzu plodnego i sie wtedy tes staralam a przed 15 tez a to juz byly staranka we wloszech:) obym jutro uslyszala dobre nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - bedzie dobrze, daj znac jutro co i jak :) edka - to super, takie wozki 3w1 sa najpraktyczniejsze, braliscie w sklepie czy na allegro gdzies? na allegro ostatnio ogladalam i sie zakochalam w paru :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
W końcu kupiłam w sklepie bo na allegro byla podobna cena. Ja tez sie zakochałam w kilku bo miały sliczne gondole i kolory ale brałam pod uwage tez głebokość i praktyczność spacerówki ciężar i wielkosc stelaza po zlozeniu by mi sie w bagaznik auta zmiescił noi oczywiście cene. I te śliczne poodpadały a niektórych nie znalazłam w zadnym sklepie tylko na zamówienie a chcialam widziec dokladnie co i jak niz zamówic i sie okaze ze ciezko sie sklada lub przeklada elementy a ten wydotykakam wyprobowalam i podjelam decyzje mam nadzieje ze dobrze bedzie mi sie go uzytkowac bo opinie na necie sa podzielone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - napewno bedzie dobrze sluzyl, wazne wlasnie tez zeby byl lekki, moja jedna kolezanka miala tak ciezki wozek, ze jak go prowadzilam to na drugi dzien mialam zakwasy w rekach! naprawde! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wyslalalam wam zdjęcia mojego malenstwa. Beatka oby było wszystko dobrze piękna beta w końcu ci się udało ;-) ale z wyliczec pani doktor mam 6t0d tak ze nie mnastawiaj się bardzo na te serduszko. Choć życzę ci tego ;-) bierzesz luteine? Merci ty powinna juz zobaczyć serduszko w piątek ;-) edka hehe ja dokładnie taki wózek zpbaczylam tydzień temu na internecie jakas dziewczyna chciała sprzedać tu na wyspie tylko niebieski kolor i mi się bardzo podobał maz juz chciał brać ale się smialam z niego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciazabcia nie biore luteiny nie mam w domu zobacze co mi powie dzisiaj pan doktor jak bedzie tzreba brac to mi zapisze, narazie odpukac nie plamie. A dzis juz spac nie moglam tak jak wczoraj przed beta heh nio nie bede sie na nic nastawiala ale wierze ze chociaz zobacze dzis kropeczke na monitorze moje ukochane dzieciatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - fajne zdjecie, dobrze ze jest usg i ma sie potem pamiatke na cale zycie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia piękna fasoleczka:) pamiętam swoją jak cieszyliśmy sie z mężem strasznie.... a juz jest taki duzy:) dzis mam wizyte i pierwszy zapis ktg. Ciekawe ile Michałek już waży. ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - pochwal sie po wizycie :) Dorcia - jak rozmowa z mezem o Twojej pracy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ;-) dajcie znać jak po wizycie. Cos Uniś sakatynka Dominika do nas nie zaglądają malinka mantar luska Lulka malo pisza. Edka beatka dajcie znać po wizycie. Merci jeśli chodzi o prace rozmawiałam z mężem i zwolnilam się dzis . pracuje ostatnie trzy tygodnie do wyjazdu do polski. Szef trochę źle to przyjął ale trudno bobas najważniejszy. Za to we wrześniu jade drugi raz do polski tym razem na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia - odpoczniesz troche, szczegolnie ze masz ciazka prace :) sykatynka na urlop chyba pojechala, a reszta dziewczyn moze tez gdzies wyjechala :) ciekawe co beatka dowie sie na wizycie u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby dowiedziała się tego czego chce;-) no chyba powyjezdzaly nam dziewczyny. No ale nic może w końcu się odezwa. A ty jak tam?? Wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×