Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość edka12
No wlasnie po clo boli podbrzusze i to nie jedna dziewczyna tak pisze. Mnie nigdy nie bolal przed okresem no ewentualnie w dzien przed lub dzien okresu a po clo zaczynal od polowy do konca wyjatkowo teraz w tym udanym cyklu nie bolal ale zaczal 25dc czyli duzo pozniej. Ale w szpitalu dali mi leki i przeszlo jedynie troszke mnie poklowa ale , lekarz mowil ze to normalne bo macica sie przygotiwuje i sie rozciaga powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Tak, byłam na monitoringu... zresztą mnie bardziej niż jajniki boli podbrzusze, tak ciągnie... i to dzień w dzień, wczoraj zasnąć nie mogłam... niby nie jest to mocny ból, ale taki ciągły... Ja mam troszkę rozwalony weekend, bo dzisiaj muszę odrobinkę popracować, a jutro koło południa rozpoczynam rajd adopcyjny, więc właściwie niedzieli nie mam... ale nic to, dawno nie wyjeżdżałam, przyda mi się nowe otoczenie na parę dni :) A wieczór dzisiaj pewnie spędzimy w towarzystwie szwagra - we wtorek dołącza do reszty rodziny w Anglii na stałe, więc pewnie bracia będą chcieli spędzić troszkę czasu na jakimś piwku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia - randka, no no :P czuje ze będzie goraco :P Edka - nie opuszczaj nas czasem, ktoś musi nam dawac nadzieje :) ja dzisiaj 7 dc, mam nadzieje pęcherzyki, ze rosniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
edka gartulacje kochana dalas nam duzo nadzieji:) Umnie dzis 16 dc i nadal czuje jajniki ale juz tylko tak w dole brzucha zobaczymy co ztego wyniknie planowana data okresu za jakies 2 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci31 oj zobaczysz napewno rosna i duze ladne urosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje :) to juz drugi cykl z clo, chyba po trzecim trzeba zrobić przerwe, nie wiem czy dobrze pamietam z ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, ja mam zalecone 3 cykle ze stymulacją, 2 przerwy, potem znowu 3 ze stymulacją... Na pewno rosną, jak poprzzednio miałaś ponad 30 mm, to teraz na pewno też! a dzięki zastrzykowi pęcherzyk pęknie i ani się obejrzymy a ty też będziesz nam już z małą fasolką w brzuchu towarzyszyć! :D Beatka - no to przed nami dwa tygodnie trzymania kciuków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Hej Dziewczynki :) Edka GRATULACJE :) bardzo się cieszę że Wam sie udało :) teraz czekaj na każdą z nas po kolei :) i trzymaj mocno kciuki :) U mnie dziś 28 dc i standartowo 1 krecha :( Z bólem głowy nie moge sobie poradzić no i brzuch boli ale to zapewne jutro będzie @... jak nie przyjdzie to we wtorek pójde na bete... pisałyście o tych torbielach - teraz sie obawiam bo ja nie mialam monitoringu a podbrzusze pobolewa często ... i prawy jajnik kluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
gośćtoja, może jednak spróbuj wziąć coś przeciwbólowego? Mi kiedyś lekarz mówił, że w tych pierwszych tygodniach, kiedy łożysko nie jest jeszcze do końca wybudowane, substancje z krwiobiegu matki nie przenikają tak łatwo do ew. fasolki, więc ryzyko jest żadne... weź może coś lekkiego, może pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćtoja mnie kłuł lewy jajnik np przy podnoszeniu nogi do góry , a tak to normalnie bolał. No i właśnie na usg wyszło , ze na lewym się zrobił. Ale już przeszło, teraz to mnie brzuch boli na okres. Każdy inaczej reaguje. Mnie w 1. cyklu nie bolało nic , tylko w dzień owulacji. I dlatego właśnie się zaniepokoiłam jak teraz tak bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci 31 ja jestem na 5 cyklu z clo i przed soba mam jeszcze 5 bez zadnej przerwy mnie lekarka poinformowala ze leczenie clo ma dopiero skutek od momentu jak wystapi owulacja i potem 6 cykli moze byc stymulowanych na clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
mnie tez teraz boli jajnik tylko w dniu owulacji wczesniej nic nie czulam zadnego bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bede do was zaglądac nie opuszcze was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - jak dobrze Cie posluchac, az wiekszej wiary nabralam :D beatka - a ja myslalam, ze tylko 3 cykle i przerwa, ale jak mozna dluzej to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci mozna dluzej do 10 mieisecy teraz mozna stosowac ten lek kosultowalam z innym lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) co u Was? ja wczoraj zaszalalam z mezem, bylismy w kinie na Last Vegas, ale sie usmialismy :) polecam! beatka - dobrze wiedziec, ciekawe czy moj gin ma takie samo zdanie, ze mozna dluzej stosowac :) edka - pewnie swietuje z mezem ;) dzisiaj WOSP dobrze ze sa takie akcje, bo inaczej szpitale by piszczaly bieda, a nasze maluszki by nie mialy duzych szans ... a Wy co sadzicie o WOSP, wspomagacie te akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Ja kupuje zawsze serduszka pewnie i dzis kupie zaraz zbieram sie zmezem do tesciow na obiad a potem wybierzemy sie na spacer. Dzis mam 17 dc i namowie meza jeszcze dzis na przytulaski , bo dul brzucha jeszcze mnie pobolewa chociaz juz coraz mniej wczoraj chyba bol byl najwiekszy i utrzymywal sie do wieczora, troche siedzialam na internecie i obliczalam z kalkuratorem plodnosci kiedy mniej wiecej te dni plodne przy cyklach 30 dniowych i mam taka cicha nadzieje ze sie uda bo wlasnie wte dni figlowalismy no zobaczymy . Hah dzis tez peirwszy raz w zyciu zapragnelam zjesc lososia na sniadanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dziś 14dc wczoraj miałam pierwszy raz piękny śluz płodny ale widoczny jak się kochalismy. Było naprawdę wczoraj Milo. Dziś moja rocznica ślubu cywilnego :-) lezymy z mężem w łóżku. Beatka może w końcu się uda ci. Ja nie mam jak kupić serduszka niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
hej, ja też już nabyłam z mężem po serduszku WOŚP jak co roku :) Dziś mój 29 dc i jak paranoik latam co chwila do łazienki i sprawdzam czy czasem nie ma @ :) narazie nie ma ale brzuch pobolewa. Z drugiej strony jak bym była w ciąży to pewnie by to wykazał wczorajszy test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
wlasnie sa nieregularne, cykle sa rozne 30,28 ... dorcia wszystkiego NAJ z okazji rocznicy dla Ciebie i mezusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
jak do jutra nie dostane @ to się wybiore na bete, już ostatnio miewam sny i widze 2 kreski ciągle :D hihi tak bardzo tego chcę ze i w snach sie to objawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mam potwierdzenie działania tego leku - leży obok i śpi Zaszłam, donosiłam, urodziłam (01.03.2014) Trzymam kciuki za Was wszystkie, uda się - tylko w to uwierzcie :) Ja brałam 4 cykle, odstawiłam i zaszłam na odstawieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Dziewczyny a czy wam przez clo sie jakos przesuneły, rozregulowaly cykle czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedi chyba chcialas napisacc datę 03.01.2014 bo marca jeszcze nie ma :-) gratuluje ci bardzo. Gosctoja ja to bez wywołania nie mam miesiączki wiec ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gosctoja mi raz wyszedl test 35 dc i nastepnego dnia dostalam okres:( a teraz to 26dc mialam juz jasniutenka kreske a 28 juz rozowiutka. Kusi mnie by teraz nasikac i sprawdzic jakiego koloru by teraz byla skoro mam potwierdzona ciaze na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gosctoja zrob hcg a sie nie zameczaj domyslami to tylko 10 min rano i wiesz na sto procent....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×