Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość sykatynka
Cześć kochane! Dzisiaj plamienia już brak, ale jak się pojawiło, to jestem pewna, że jutro/pojutrze @ się pojawi... ale nic, nie tracę nadziei na następny cykl! Gośćtoja, dawaj znać jak beta! Merci - dziś masz monitoring? czy źle pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Dziewczyny pomocy : Dziś mój 31 dc, @ dalej nie ma, brzuch ciągle boli, niżej wynik badania bety: Mój wynik: 22,6 ( w 30 dc ) NORMY: Tydz. po ostatniej miesiączce: 3 5,8 - 71,2 4 9,5 - 750 5 217 - 7138 6 158 - 31795 itd nic z tego nie kumam, dzwonilam do mejej lekarki a ona na to ze ciaza jest od wyniku 35 i ze mam czekac na okres :( jutro ide do innej lekarki i zobaczymy co powie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
tam nie ma 35,8 tylko tydzień 3 to norma 5,8-71,2 Moze juz sobie tak wmawiam ze i okres zatrzymalam :( a wynikow badan nie oszukam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćtoja ja bym powtórzyła jeszcze badanie jutro czy pojutrze jak nie dostaniesz @. U mnie wynik był <0,100 :( A tak w ogóle cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było, ale jak pisałam odpoczywam u mamy :D ja dzisiaj mam drugi 3dc także już jestem na clo od wczoraj. Mam nadzieję ,że ten cykl będzie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Kochana tylko spokojnie. Nie słuchaj lekarki. Mi tez lekarz powiedzial ze to nie ciaza jak 24dc mialam bete 3 a za 2 dni wynosila 44 i jestem w ciaży. Moze mialas pozniej owulacje i dopiero sie zagniezdzilo dlatego test z moczu negatywny. Mi przy becie 44 z moczu tylko lekki cien 2 kreski. Ja ci radze tak jutro powtorz badanie jak beta wzrosnie o polowe to na bank ciaza. A bierzesz duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
duphaston bralam od 16 do 26 dc, jutro o 12 mam wizyte u innej lekarki , zabiore wyniki, opowiem jej wszystko i zobaczymy co ona powie. moze to glupie ale bardzo chce wierzyc ze mimo tego wyniku nam sie udalo, poki nie mam @ staram sie nie watpic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Twoj wynik bety wskazuj***ardzo wczesna ciaze. Nic sie nie denerwoj teraz musisz byc bardzo spokojna. Moj lekarz nie odbieral jak moja beta wyszla 3 i zadzwonilam do lekarza kolezanki i powiedzial ze to nie ciaza ze ciaza jest od 100. Wiec rozplakalam sie. Ale maz zawiozl mnie powtorzyc badanie i wyszlo 44 i moj lekarz od razu powiedzial ze bardzo wczesna ciaza ale beta prawidlowa ale polozyl mnie w szpitalu bo mnie brzuch bolal i dal duphadton ktory i tak brakam na wlasne ryzyko od momentu gdy beta wyniosla 3.08. I po 4 dniach w szpitalu beta urosla na 411 i bylo widac moja fadolke. 1 wynik beta nie jest optymalny dopiero gdy beta rosnie to ciaza. Gosctoja ja mysle ze to twoja fadolka nie poddawaj sie tulko powtorz wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Dziewczyny dziękuje Wam za cieple słowa :)) Edka Tobie szczególnie bo dałaś Nam wszystkim POZYTYWNEGO KOPA w tyłek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Powtorz wynik bo z 11 wynikiem ta lekarka powie ci to samo co mi ten pajac przez telefon ze nie jestem bym wyzucila ten wynik a w sob w szpitalu zobaczylam swoja fasolke wiec powtorz bete i mi napisz i wtedy do doktora. Jakby nic nie bylo to bys miala bete mniej niz 1 a z norm na wyniku wskazuje 22 ze to mega wczesna ciaza. A ktorego mialas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja mialam owulke 15dc wiec mi juz w 26dc beta pokazala 44. Ale jesli ty mialas pozniej a przy clo wszystko mozliwe wiec na zagnierzdzenie od 6 do 12 dni plus do tego 48 godzin na pojawienie sie bety we krwi. Wiec posluchaj mnie i powtorz bete. I wtedy lec do lekarza natychmiast po duphaston by nie dostac okresu. Ja doplacilam i wynik mialam tego samego dnia zapytaj sie czy u ciebie tak mozna to bys od razu jutro miala wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
ok tak zrobie, dzieki za rady. Powiem Ci Edka ze ja pierwszy ykl teraz mialam taki ze wogole nie czulam oznakow owulacji , nie bolaly mnie piersi jak zwykle, nie czulam bolu jajnikow jak zwykle , wiec ciezko stwierdzic kiedy to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Jak cje brzuch bo, i jak na okres bierz tak jak ja ns wlasne ryzyko duphaston tak jak ja q rano i 1 wieczorem to tylko progesteron to nie zaszkodzi a usniezy ci bol i zatrzyma ewentualne poronienie a wiem co mowie bo mi raz test wyszefl a dostalam@. Trzymam kciuki kochana. Wierze ze na tym forum teraz bedzie wysyp ciaz po 2 cyklu z clo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
No wlasnie wiec ta doktorka jest do pupy bo moja kolezanka z clo miala owulacje 25dc wiec wszystko jest mozliwe i jej test wyszefl dopiero 40 dc takze tylko bez nerwow trzymam kciuki za ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
udalo mi sie przeniesc wizyte na dzis na 13. zbieram sie wiec i dam wam znac co powiedziala ta lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Super ale powiedz jej ze to cykl stymulowany clo i ze nie wiesz kiedy nastapila owulacja a z norm wynika ze to 3 tydzien ciazy. Trzymam kciuki pisz jak wrocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
hehe pierwszy raz udalo mi sie wyszykowac w 5 min do wyjscia lacznie z szybkim prysznicem ;p Edka masz jakies rady o co pytac jeszcze lekarke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, tam, mam dzisiaj monitoring ale po 20 dopiero, bo mój lekarz do 22 aż przyjmuje, a ze dzisiaj szkolenie jeszcze mam to akurat :) wezme od razu zastrzyk na wszelki wypadek, jakby sie okazali ze mam wziąć to poprosze pielegniarke :) gosctoja- trzymam kciuki, zebys byla nastepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
a więc : lekarka stwierdzila ze na badaniu mam inne normy niz te w ich laboratorium. I skoro jestem 5 tygodni po miesiaczce to powinnam miec bete tak jak w normach miedzy 217 - 7138 ( 5 tydzien ) a moj wynik wskazuje na 3 tydzien i ona nic nie moze stwierdzic na podstawie tego wyniku bo jest za wczesnie. Dala mi skierowanie na kolejna bete, mam isc na badanie w czwartek i w piatek razem z wynikiem do niej na konsultacje. Takze trzymajcie kciuki do piatku :) wtedy bede wiedziec wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
na moje pytanie czy kontynuowac branie duphastonu odpowiedziala ze "jak mial pomoc to juz pomogl" ja nie wiem czy w tej polsce jak sie nie da w łape to beda Cie traktowac jak zlo konieczne ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gosctoja to dzis odpusc sobie duphaston a zrob sobie bete jutro co ci szkodzi i w czwartek tez po co masz czekac w niepewnosci. Jak ci beta podskoczy to wez duphaston tak jak ja na wlasne ryzyko no chyba ze ciebie brzuch nie boli bo mnie bolal bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
wlasnie ze brzuch mnie pobolewa. tylko ze ja bralam duphaston od 16 do 26 dc i jak znowu teraz zaczne go brac to nie zaszkodzi ?? troche sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
To poczekaj na bete i na wizyte u lekarza i juz. I wtedg powiesz o bolach brzucha to na to tylko daja duphaston to kaze ci brac. W ciazy wazny jest wysoki progesteron i jak bedziesz w ciazy to progesteron ci nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
no wlasnie mowilam tej gin o bolach w brzuchu, chyba wezme dzis jednak tak jak mowicie ( 1 na noc do piatku ) pogadam jeszcze z mezem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Edka a Ty dalej bierzesz duphaston ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×