Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mosway777

Skąd wziąć kasę na studia

Polecane posty

Gość Mosway777

Czesc, Skąd bierzecie kase na studia? Odpadają stypendia (bo nie mam takiej opcji, studia podyplomowe) Poszukuje pracy - czyli na dzień dzisiejszy nie mam kasy na czesne :/ Nie wiem czy nie zrezygnuje, ech. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt studencki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosway777
A inne formy? Pozdrawiam, proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie ta prace za te nawet 500 zloty znajdziesz, ja jak szlam na studia tez balam sie ze nie znajde pracy i ich nie oplace jednak zawsze gdzies sie zachaczylam, teraz jestem na 3 roku, i oprocz oplaconych studiow- 5 tysiecy na koncie;) mozesz dorabiać, korki, hostessy, akcje jednodnionowe, wykladanie towarow i na studia sie uzbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki serdecznie za rady. Fajnie, ze juz odkładasz na przyszłosc. Ja potrzebuje pracy chociaz na najnizsza krajową:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nie martw sie ta prace za te nawet 500 zloty znajdziesz, ja jak szlam na studia tez balam sie ze nie znajde pracy i ich nie oplace jednak zawsze gdzies sie zachaczylam, teraz jestem na 3 roku, i oprocz oplaconych studiow- 5 tysiecy na koncie mozesz dorabiać, korki, hostessy, akcje jednodnionowe, wykladanie towarow i na studia sie uzbiera jestes dziewczyną? co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zaciągnąć kredyt studencki. Oczywiście procedura ubiegania się o pożyczkę nie jest prosta, ale jest to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wsparcia finansowego w trakcie studiów. Przeczytaj sobie więcej na ten temat w naszym artykule pod tym linkiem https://szybkagotowka.pl/Finanse/kredyt-studencki-jak-zaciagnac-w-jakich-bankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studia na uczelni państwowej. Pozostaje tylko kwestia mieszkania i takich podstawowych spraw plus podręczniki,ale te możesz wypożyczać,kserować albo czytać w pdf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×