Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciągły stres sposoby

Polecane posty

Gość gość

Czy macie jakieś SPRAWDZONE? wiem - sport, medytacja, oddechy, ale ja się do tego nie kwalifikuję, nie mogę się przełamać :( Na razie ciągle coś podjadam, ale efekt jest taki, ze w ciągu miesiąca przytyłam 3 kg :( Narkotyki odpadają, bo szkoda mi zdrowia i boję się śmierci (nie jestem już najmłodsza) Innymi słowy - jak przestać się tak przejmować i mieć sobie ciągle za złe, ze nie radzę sobie ze wszystkim lepiej? To błędne koło, bo im mam gorsze zdanie na swój temat, tym bardziej się stresuję i mnie sobie radzę. Co za czasy, co za życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz się jeszcze przerzucić na seks i masturbację, całkiem bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też żyję w ciągłym stresie, wieczorem przed snem meliska, na uszy słuchawki i relaksacyjna muzyka lub trening autogenny na rozluźnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest powodem Twojego stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuję ten trening autogenny, a jakąś muzykę też mam, tylko nie wiem, czy znajdę czas żeby ją wrzucić na telefon dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodem stresu jest nadmiar pracy i studia podjęte po długim czasie przerwy, zaległości piętrzą sie w zastraszającym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety choroba śmiertelna i piszę serio bo tu sami prześmiewcy, mam powód do stresu niestety ale ja dodatkowo łykam tabletki usp. nie dałabym rady bez nich u mnie to już poważna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słucham z mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia, znam to, jak ja wróciłam na anglistykę (którą rzuciłam, bo mój poziom odbiegał od grupy) to też bardzo się stresowałam Dużo się uczyłam, z czasem mój poziom dorównywał grupie, a przed zajęciamy łykałam jakieś krople uspokajające bez recepty - coś na V (valerin chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to choroba śmiertelna? zawsze jest nadzieja, nawet z najgorszych opresji tego typu niektórzy wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kończę anglistykę, ale ja się mało uczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na imprezę i szaleć a nie rozmyślać w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic, wracam do spraw, na jutro do pracy mam jeszcze masę przygotować i tak wygląda mój każdy dzień, zawsze masę spraw do przygotowania, i nigdy nie zdążam z tym, co chciałam zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze jest nadzieja, nie to nie forum na takie ciężkie tematy, tu wchodzę, żeby się odstresować, można się z trochę pośmiać. Nie dajcie się dziewczyny stresom, bo później przeradza się to w nerwicę a to już masakra. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie stresuje to, że mam napady lęku i nerwicę, a ztym cholerstwem nie umiem walczyć. Siedzę sobie w kościele, nagle serce wali potem głowa robi sie ciezka i mroczki przed oczami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe objawy nerwicy lękowej, serce walące, poty, mroczki i cała spirala strachu nakręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro wybieram się do lekarza rodzinnego po coś na nerwy, co taki lekarz może mi dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaa
zakupy, kafe :P, alko, jedzenie, picie, bieganie, podryw dla sportu,malowanie ścian, kopanie ogródka i prawdziwy hit: sprzątanie łazienki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja nabawilam sie ze stresu nerwicy, arytmii a w koncu depresji. Pracuje ale nie wiem jak dlugo pociągnę. Podjęłam sie pracy ale nie daje rady a tak bardzo chce pracować:(( Jutro do pracy i to mnie przeraza jak ja wytrzymam te 8 h:(( wszystko byloby lepsze gdyby nie ta arytmia i cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś wytrwam, musze, tylko zeby mi sie bardzij chcialo regularnie pracowac i wszystko pzrygotowywac (a zakupy i internet tez mam ciagle w wykozrystaniu, z tym ze konto wiecznie świeci pustkami, wiec kolejny powod do stresu) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś gość napisał, że nabawił się arytmii ze stresu, to witaj w klubie ja też i to takiej solidnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u męża stres,jak juz zaczął zbierać swoje żniwa,bezsenność,kłucie przy sercu,zawroty głowy,zanik łaknienia,mdłości, lekarz przepisał jemu xanax. Tabletki+zmiana pracy przyniosły pożądany efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup nalewke z dziurawca i stosuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na xanax uwaga jst lekiem silnie uzależniającym, efekt cudowny ale nie na długą metę do stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, z tą nalewką muszę wykorzystać pomysł dzięki tez miałam arytmie, refluks, niepokój, zaciskanie szczęki, napięcie mieśni itd jakos trzeba z tym walczyć, póki nie jest za późno odpukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
l-teanina poprawia samopoczucie. Stymuluje wytwarzanie fal alfa w mózgu - tych odpowiadających za relaks i jednocześnie jasność umysłu. Czysta l-teanina jest cholernie droga, ale znalazłam Tonaxinum forte - zawiera 300 mg l-teaniny (to całkiem dużo) i kosztuje 30 zł :) Czuję się po nim lepiej, stres jest napewno o wiele mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że w sytuacjach stresowych miałam tak spiete miesnie, ze az sie trzeslam :/ przykre uczucie, bo widoczne dla otoczenia. Po tonaxinum takie objawy ustapily/ sa zdecydowanie mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten tonaxinum mozna nabyć bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym sposobem na stres czy nadwagę jest regularne chodzenie do Sauny i na basen. Sauna chyba najlepiej pomaga na stres i zrzucenie kilku kg a przy okazji hartujemy swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×