Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

faceci mają dziwny gust co do kobiet

Polecane posty

 

 Czym trudniejsza do zaciągnięcia do łóżka, tym bardziej mnie kręci, tym bardziej mi się jej chce i mam dla takiej olbrzymi szacunek.

A jak juz idzie do łóżka z Tobą to co potem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też to zauważyłam. Miałam kiedyś chłopaka, który wręcz obsesyjnie zwracał uwagę na mój wygląd. A to włosy nie tak uczesane, a tu brzuch mało wyrzeźbiony ( mimo, że nie jestem gruba), a tu moje spodnie tracą trochę fasonu, a makijaż za wyraźny, bez kreski itp. W związku z tym wypominaniem zerwałam z nim. Uważam się za przeciętną, ale zadbaną dziewczynę. Modne ciuchy, nienaganny makijaż itp. Po czasie znalazł sobie inną dziewczynę. Moje przeciwieństwo ja długie blond, ona krótkie czarne włosy. Nie uważam, żeby była brzydsza bądź gorsza ode mnie, bo miała ładną buzię, ale tłuszczyk na brzuchu, ciuchy niechlujne, czasami brudne, źle dobrane.. I tu mnie zastanawia jak po tych katuszach jakie mi fundował na temat mody/urody mógł związać się z taką dziewczyną. Mam chociaż cichą nadzieję, że nie urządza jej tyrad "wyrobienia się" tak jak mi, bo szkoda byłoby dziewczyny 🙂

Tez tak kiedys słuchałam tego kobiecie nie wypada tamtego, picia ,palenia stwierdził,że jak ja zapale to mnie rzuci itp. Albo że mi szpilki nie pasuja bo wyglądam jak dziw....,ze poeinnam chodzic ubrana ba sportowo na luzie, A potem poznał taką ,która chlała ,rzygała u jego rodziców ,paliła no ale miała duże piersi ja wtedy małe bo byłam chuda także nie ma co słychać i dobrze zrobiłaś, że to rzucilaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A jak juz idzie do łóżka z Tobą to co potem ?

🤣 a potem to kochliwemu nogi smierdzą i ma pretekst, aby wskoczyc na nowe nieznane wody 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×