Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podjarana ona

jak się ubrać na ślub cywilny

Polecane posty

Gość podjarana ona

Zastanawiam się czy sukienka długa czy krótka jest lepsza ? Czy zakładacie welon ? Ślub kościelny i całą uroczystość mamy za rok - dlatego średnio orientuje się w zwyczajach samego cywilnego. Proszę o porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnych regulacji, jak chcesz suknię z trenem i welonem na 5 m to nic nie stoi na przeszkodzie, z drugiej strony możesz iść też w dzinsach i swetrze ;) ja osobiście mam krótką sukienkę, za kolana, białą. kościelnego nie biorę ale raczej też uderzałabym w coś podobnego, "princeski" mnie nie jarają. ogólnie rzecz biorąc - to Twój dzień i załóż coś co Ci się podoba i wczym się dobrze będziesz czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilaaa
Jeśli będziesz miała ślub kościelny za rok, to możesz sobie odpuścić welony i białe suknie, a po prostu ubrać się elegancko. Jakaś sukieneczka, żakiet, szpilki. Nie ma żadnego obowiązku co do ubioru. Masz czuć się dobrze. Znam panie, które brały ślub w spodniach i garsonce. Wiadomo, że jeansy i T-shirt byłyby nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my bralismy tylko cywilny, koscielnego nie planujemy. Ja miałam sukienkę krótka, tzn, taką do kolana, lekko przed w kolorze ecri, do tego żakiet no i buty oczywiscie na dosc wysokim obcasie. Nie mialam welonu. W ramach dodatków bukiet z róz. Ale widziałam panne młoda ktora wchodzila tuż po nas i miala dłuuuuugą suknie w kolorze fioletowo rózowym, wielki bukiet kwiatów, a na głwoie...diadem:D W porównaniou do niej ja wygladalam jak szara mysz:D ale w takiej stylizacji naprawde bardzo dobrze sie czułam. Z tego co widuje na zdjeciach u znajmych to trendu jednego nie ma, co Ci pasuje, jak bys chciala wygladac oczywiscie z elegancja, ale prostota jednak króluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×