Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katerina007

Otwieram butik z odzieżą i szukam dostawców

Polecane posty

Witam, otwieram butik z elegancką odzieżą damską i męską. Interesuje mnie odzież outletowa, marki z sieciówek, aktualne kolekcje, Zara, Bershka, H&M itp itd odzież outletowa. Szukam dostawców. Zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to przypadkiem nie jest tak, że na tego typu marki trzeba mieć wykupioną franczyzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasciwie to taki powienien byc raczej outlet niz butik, chcociaz zdarzylo mi się trafić na takie niby outlety gdzie ciuchy ww. marek byly droższe niz w firmowym sklepie po promocji. moim zdaniem to juz bardziej coś swojego, innego się opłaca. A nie mam pojęcia jak to jest urgeulowane prawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze akurat tak trafiłas, ja mam w swoim mieście kilka outletów, gdzie jest nowa odzież, a ceny tak mniej więcej o polowe nizsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chciałabyś tak sprzedawać ubrania wg wlasnego wzoru, to znam niezłą hurtownię kolo łodzi. Moja przyjaciółka jest krawcową i otworzyła wlasny butik, a tkaniny odzieżowe bierze własnie z tej hurtowni tkanin http://migro-tex.pl Naprawdę z tego co widziałam to mają duży wybór , mają nie tylko tkaniny na sukienki z t-shirty, ale tez tkaniny kurtkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×