Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny mogę dołączyć ? jutro zaczynam 17 tydzień, termin mam na 3 sierpnia jestem już mamą trójeczki. We wtorek mam usg genetyczne na nfz ale z tego co piszecie to chyba już za póżno ciekawe czy te badanie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mnie z miesiączki wychodzi 12 lipiec. A termin na 17 sierpnia :) Ale dzidziuś wyszedł zupełnie przypadkiem podczas leczenia zaburzeń hormonalnych, więc się zdarzyła rzecz dziwna: nie miałam okresu miesiąc, a tu nagle owulacja. O pomyłce mowy nie ma bo 5 tygodnie to dużo, i badało dwóch lekarzy na różnych sprzętach, a oni to mają dokładne. Pewnie też miałaś jakiś poślizg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam nowe mamusie Aga ja mam niby termin na 13 sierpnia a usg genetyczne miałam 12 lutego ;)) to i myślę że u ciebie tez jest termin ok ;) Głupie sny cały czas się mnie trzymają teraz mi sie śni moje wesele 9bo juz bliżej niż dalej)ale śni mi się tyle glupot z nim związanych że obawiam się że nie dojde do ołtarza ;) Raz mi się śni że zemdlałam w drodze do ołtarza Innym razem mi się śniło że zamiast imienia mojego powiedziałam imie mojej starej miłości .Te sny to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki witajcie;) tydzień mi wycięlo z kalendarza ;) U nas były ferie i tydzień to w domku to na wyjeżdzie przebąblowałam a ze człek juz w domku do kompa nie chce siadać to też nic nei skrobnełam. Witam nowe przyszłe mamy :) Właczając sie do waszej dyskusji co do cery to nei mam problemów, za to ból głowy to juz codziennie - biorę Apap bo z tego co wiem to to można, jedną kawę z mlekiem też piję mój gin twierdzi że można ;) Co do snów to czasem bez komentarza,ja to wogóle ostatnio muszę spać tak żeby mnei nic w brzuch nie dotykało bo mnei drażni i sie budzę masakra... A ja dziś idę do ginka to może zobaczę co tam sie kluje w brzuszku K1988 a ty kiedy ślubujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1marca ślubuję - a te moje sny mi nie pomagają tym bardziej że ja miałam niby EPI , w życiu zemdlałam 3 razy ,ale nerwówki mnie szybko łapią a ja jestem "dziecko szczęćcia"i wszystko co niemożliwe zawsze trafia na mnie -obawiam się że na bank coś się stanie Ale najbliższe coś czuje że będzie dziś wieczorem bo teściowie są z innego świata niż moi rodzice a jedziemy dziś płacić i ustalić ostateczne szczegóły dotyczące sali i boje się że oni się zagryzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno pamiętam jak ważyłam się w dniu kiedy jechałam odebrać wynik badań z bety żeby zobaczyć czy jest ciąża czy nie wtedy się ważyłam i moja waga była 94.5 Jak byłam miesiąc temu u doktorka to moja waga 92.8 a obecnie moja waga 90.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Czesc dziewczyny Ja juz tez po genetycznym,miala w piatek i bylam zapisana na nfz wiec poszlam,a tu nie dosc ze lekarz nic nie mowil przez cale badanie nie dostalam zadnych zdjec nawet na ekranie nie widzialam dziecka to jeszcze powiedzial ze nie zrobi m genetycznego bo nie maja odpowiedzniego oprogramowania,jeszcze powiedzial ze jak tak bardzo chce to moge sobie prywatnie zrobic tylko mam sie spieszyc bo to 13 tydzien.Wyszlam wsciekla,wiec jak tylko wrocilam do domu zaczelamszukac lekarza,znalazlam jednego z dwoch najlepszych w Warszawie na szczescie mogl mnie przyjac po tym jak opisalam moja sytuacje,bylam mega zadowolona dostalam nawet plytke z nagraniem usg wiec moge sobie w domu ogladac wizytanie byla tania alenaprwno bede do niego chodzic,genetyczne wyszlo na szczescie ok wec sie uspokoilam troche.w piatek bylam w 13tc i 3 dniu termin z usg na 19 sierpnia.no i lekarz powiedzial ze bede miec drugiego synka:) Pozdrawiam wszystkiemamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz nie określi płci do nast wizyty mówi że w tym momencie narządy są podobne i wiekszoć doktorków mówi że widzi chłopca a po miesiącu się okazuje że to dziewczynka;) U nas dziś tak wiosennie że ide na spacerek już o 7 rano było tak fajnie ciepło ;)oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam dziewczynki mam pytanko do was czy wam lekarz pozwolił brać jakieś tabletki przeciw bólowe ,bo miałam taką migrenę wczoraj że nawet rzygałam i wzięłam pół tabletki apapu .Mam nadzieję ,że nie zaszkodziłam fasolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę leki od laryngologa a do tego apap na bóle głowy i do tego miałam brać antybiotyk tzn duomox ale się obeszło i niby wszystko mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziękuję bardzo za odpowiedź,u mnie tak samo dzisiaj wiosennie i wybieram się na spacer .Pozdrawiam was wszystkie ja na genetyczne usg idę w środę ,fajnie ,że macie już to za sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pojawił mi się problem kiedy kicham , to posikuję;(( nie dość że sikam co 20minut od jakiegoś czasu to teraz boj się kichnąć zakaszleć ;/ porażka czy ja wiecznie musze mieć coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej to mnie tak denerwuje;/ Jak tak będzie na wesele to ja dziękuje;( a najgorsze jest to że moja mama ma tak od paru lat tylko juz bardziej i ma miec zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. po wczorajszej wizycie u lekarza termin zmienil sie na 7 sierpnia i teraz tej daty mam sie trzymac. zapisal mnie juz na usg polowkowe... wy juz tez macie ustalone? Lamia_81 i jak po wizycie? wiadomo juz co sie wykluje?:) K1988 nie martw sie mi tez nie powiedział bo nie chce mi robić nadzieji i chce byc pewien w 100% czy chlopiec czy dziewczynka wczoraj ponioslo mnie troche z zakupami:) trafilam u nas na fajna hurtownie i maja mega promocje do konca lutego wiec skorzystalam i zaszalalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu pusto ostatnio.Na początku tu było was więcej udzielających się ;) Mnie wczoraj i dziś tak dziwnie boli brzuch ;/ do tego apetyt mnie przerasta już miala stałe godziny jedzenia itd a teraz zjem i za pół godziny burczy mi w brzuc****a chyba na wlasne wesele na droge do koscioła zrobie sobie kanapki;)) Do tego nerwy wczoraj o mały włos przyszły teść by zjebkę dostał nie licząc tego ze i tak się obraził, bo mu się jako jedyna sprzeciwiłam a on tego nie lubi . I tak sobie wczoraj głosno pomyślałam JA WAM JESZCZE POKAZE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dawno mnie tu nie było, mam chyba z 3 strony do nadrobienia:) Też cierpię na bóle głowy, zwłaszcza rano, ale przechodzą po jakims czasie tak że staram się nie brać apapu. W niedzielę byłam na usg, chciałam aby mój Ł. w końcu zobaczył nasze Maleństwo:) pierwszy raz widziałam tak wyraźnie jego kręgosłup, mogłam policzyć paluszki u rączki i w ogóle. Siurak nadal się utrzymuje, tak że na 70% będzie to chłopak:))) Z racji tego, że chcę cesarkę i raczej zdania nie zmienię moja gin zadzwoniła wczoraj do mnie z zapytaniem, czy 18 lipiec mi pasuje - moje imieniny:)))podobno nie trzeba czekać az do 40 tc tylko liczyć jakos 2 tygodnie przed wyznaczonym terminem na usg:)) K nie martw się snami, mnie non stop jacys snajperzy w głowie siedza, innym razem śniło mi się że zamordowałam mojego Ł. bo mnie zdenerwował:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. brzuch mnie też pobolewa zwłaszcza po bokach, ale czytałam ze to więzadła, poza tym takie bole miałam juz wczesniej wiec nie panikuje zanadto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki No ja po usg no i wszystko ok, narzady, kośc nosowa itp itd. Młodzież ma 10 cm i generalnie cudak jest ały Prawdopodobnie będziemy mieć dugiego (Ja) czwartego(łącznie) chłopaka. zywiście najważniejszy że dzidzia zdrowa ale chyba mnie troszkę zrozumiecie jak powiem że wczoraj nei skakałam pod sufit... Dziś pogodzona już z synkiem, choć z iskierką nadzieii bo ja nic nie widziałam... Zobaczymy na kolejnym , zreszta w 22gim wybieram się na 4D więc myślę że wtedy już będziemy wiedzieć na 100%. Co ma być to bedzie cieszę sie że łobuziak zdrowiutki... choć przyznaję się że wczoraj miałam ciężki wieczór... Możecie mnie skrzyczeć ale tak było... K1988 tak jak 2xmama napisała dupsko ściskaj ;) no bo pupa przy keglu też pracuje powinno być ok ;) paula przyznaj sie co kupiłaś. Co do płci to ja w sumie rozumiem lekarzy któzy nie mówią ja sama mam znajomą (od tego lekarza co ja) która w 12tym i 16tym usłyyszała że na 1000% chłopak, jej facet (mają już córkę) skakał do nieba a potem w 21ym dziewczynka... Myślę że lepiej jak są powściągliwi niż potem takie zamianki wychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia_81 najbardziej to jestem zadowolona z zakupu spodni ciążowych mieli ostatnie sztuki i sprzedawali po 24.99 no to sie nawet nie zastanawialam czy brac czy nie. kupilam tez wanienke rozek przescieradlo kocyk recznik z kapturkiem itp. zawsze o kilka rzeczy do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
A gdzie kupilas spodnie ciazowe za taka cene???tez bym chciala ja za swoje place 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak sobie dajecie radę z pracą? Właśnie się dowiedziałam że od marca dostałam więcej obowiązków i zastanawiam się czy dam sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Hej Wam:) Ja spodnie ciążowe widziałam w H&M w promocji też za ceny 25-30 złotych. ale ... były małe rozmiary, trzeba szukać, ja swoje kupowałam za 110 złotych. Ja borykałam się do tej pory z moim pęcherzem nawet nie miałam humoru pisać, strasznie się bałam. :( Co do pracy i obowiązków u mnie je musiałam ograniczyć, pozostałam tylko przy pracach biurowych i domowych. Męczę się szybko, a brzusio jest komicznie duży:) Za miesiąc dowiem się kogo mam w brzuszku ale tak liczę na chłopaczka, ze szok... to głupie ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niby dziewczynka, ale w sumie to od słodkiego wolę słodko-kwaśne (np. mandarynki). A dzisiaj gotowałam kapuśniak, to jak nigdy napiłam się soku z kiszonej kapusty. Tak to już jest, najważniejsze żeby było zdrowe, ale ze wskazaniem czy to na dziewczynkę, czy chłopca. Z dziewczynką już jestem obyta, więc jak będzie druga, to przynajmniej będzie miał kto sukienki zniszczyć :) Shha przemyśl jeszcze raz to cc. To nic przyjemnego, może poród nie boli, ale jak znieczulenie przestanie działać, to nawet kichnąć ciężko. No i nie położą Ci dzidziusia na brzuc*****ak nie będzie przeciwwskazań to tym razem rodzę siłami natury i nie ukrywam,że też się obawiam bólu i jak długo będzie trwał poród. Ale nie zamienię pierwszych chwil z maleństwem przy sobie na rzecz cc i inkubatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinaer pewnie że zdowie u maluszka najwazniejsze a co Ja juz imię dla chłopca teraz typuję bo jakoś do tej pory tylko dziewczęce rozważałam ;) Generalnie też jestem za naturalnym jak przeciwskazań nie ma, co prawda nie rodziłam przez cc i nei wiem czy to komfort duży czy też nie. Koleżanka rodziła, jeszcze zaraz po porodzie kaszel jej sie przyplątał to wiem e bała sie okropnie. Mi po naturalsie i tak malucha zabrali bo się poddusił, domyślam się że odczucie cudne może teraz doświadczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z własnej woli nie zdecydowałabym się na cc. Oczywiście jeśli ten zabieg miałby uratować moje lub dziecka życie, to w takiej sytuacji tak, ale nie na własne życzenie. Wierzę, ze w każdej kobiecie jest moc by urodzić naturalnie. Niektóre kobiety mówią, że poród dał im nieprawdopodobną siłę. Obyśmy też doświadczyły takiego stanu ducha :) Pisałam Wam już o warsztatach kampanii "Po prostu położna", w trakcie których jest świetny wykład (prowadzony przez mężczyznę!) o karmieniu piersią. Zachęcam do udziału. Jeśli będą blisko waszego miejsca zamieszkania, to nie ma się nad czym zastanawiać. Niedawno trafiłam na takie konferencje/warsztaty z udziałem Pawła Zawitkowskiego (fizjoterapeuty, który skupia się na rozwoju małych dzieci i wspieraniu tego rozwoju). Dla rodziców oczekujących potomstwa i mających małe dzieci: mamapyta.pl/warsztaty-i-konferencje/kategorie/konferencje Dla rodziców dzieci 1-3: rodzicemalucha.pl/warsztaty-i-konferencje/kategorie/konferencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ,dzisiaj idę do lekarza na badanie genetyczne mam nadzieję ,że wyjdzie dobrze .Trzymajcie kciuki ,co do spodni ciążowych nie wiem czy chodzicie do szmateksów ,ale za 10-20 zł można kupić praktycznie nie używane spodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Apetyt :) Kochana trzeba uważać u nas w domu bym komuś porcji nie pochłoneła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×