Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

hej Dziewczyny, nie obrażajcie się, że nie macie czasem odp na post bo to dziecinne troche... ja sama często wchodzę tylko po to żeby poczytać, czasem nie mam po prostu nic do powiedzenia na dany temat itp, ale to nie znaczy, że kogoś olewam a kogoś innego nie. co do płci, to też jeszcze nie wiemy kto to jest, ale wreszcie CZUJĘ, że JEST :) więc na razie nic innego się nie liczy. A co do chłopców, to w piątek moja znajoma urodziła i okazało się, że niespodzianka była bo od połowy ciąży miał być syn, a urodziła się córka:) więc różnie z tym rozpoznaniem płci bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
CzerwonaKokardka-tak mialam dodatnia caly czas biore antybiotyk na usg genetycznym wszystko bylo ok,bede miec pobierany plyn owodniowy czy nie ma tam toxo,porownywalam pierwsze wyniki z wynikami kiedy juz bralam leki i bardzo mi spadly oba wyniki.Musze byc dobrej mysli ze wszystko bedzie ok,Za pare dni odbieram wyniki potrzebne do szpitala wiec zobaczymy jak wypadna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam miec synusia, no ale moze byc zawsze niespodzianka :) chociaz chcialabym chlopaczka mam dwie corki i syna a i wyniku toxo dalej nie znam nie moge sie dodzwonic troche sie boje bo mam polrocznego kotka w domu a zeby odebrac musze pokonac ponad 70 km boje sie wsiadacza za kolko bo zdaza mi sie ze mdleje w poprzednich ciazach nigdy mi sie to nie zdazylo ma ktoras tez tak z was ? w momencie ciemno przed oczami i chlap dziewietnastego mam wizyte w poradni genetycznej to pewnie jak sie dalej nie dodzwonie to wtedy odbiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chyba poczułam ruchy :D Myślałam że to nigdy nie nastąpi :/ Agaa37 bardzo ciężko się zarazić od kota toxo :) Mam 3 koty w domu, doglądałam kociarni fundacyjnych, pełno kotów z różną historią i nie mam przeciwciał. Zachorowania na toxo są głównie z powodu surowego mięsa. Z resztą jak się zapytałam lekarza jak to możliwe że tyle tych kotów i nigdy na to nie zachorowałam, pan doktor powiedział że mam dać spokój kotom, "Ręce trzeba myć droga pani, ręce myć i już."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie tyle koty co sprzatanie ich kupek moze prowadzic do zakazenia:) ja od malego mialam stycznosc z kotami i wyszlo mi, ze ja kiedys juz przechodzilam. Odnosnie ruchow mozesz mi powiedziec co dokladnie czulas?:) to moja pierwsza ciaza, czasami tez czuje cos dziwnego w brzuchu al enie wiem czy to jelita czy dzidzia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shha moja też i wydawało mi się że nic nie czuje, wczoraj mnie koleżanka uświadomiła. W dolnej połowie brzucha w jednym punkcie, takie trzepotanie, bulgotanie, troszkę inaczej niż ruchy jelit. Rano jak napiję się wody, a potem położę na moment to czuję. Ale muszę się skupić, bo to bardzo delikatne:) Ale fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Z tego co mi lekarz powiedzial to mam lozysko na przedniej scianie wiec na ruchy jeszcze poczekam,a mam pytanie czy mialyscie w dole brzucha takie ucucie ciagniecia?czy to jest spowodowane tym ze macica rosnie i te wiezadla sie rozciagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka ja tez mam takie ciagniecia po bokach od dluzszego juz czasu, zwlaszcza jak wstaje albo siadam:) na dodatek zaczynaja mnie bolec wnetrznosci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aramis ja takie cos czuje wlasnie jak siedze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to rzeczywiście niedaleko, ja to mam koleżankę w Bydgoszczy, wprawdzie ostatnio rzadziej ale bywam w tych okolicach :) Czerwona Kokardka to trzymam kciuki żeby się zmieniło faktycznie, i żeby łożysko się podniosło. A w poprzedniej też miałaś nisko? czy teraz taki bonus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy inaczej trzymam kciuki, za przeczucia zresztą też :) Co do płci i tych niespodzianek to moim zdaniem lekarze się spieszą, zobaczcie jak się czyta na necie to nawet jest napisane że na początku przed 16tym tygodniem wargi sromowe dziewczynki mogą być opuchnięte i przypominać organy męskie, lekarze chyba chcą błysnąć. Mój gin mojej koleżance na dwóch kolejnych wizytach mówił że na 100 procent chłopak, a na trzeciej że dziewczynka. Zasadniczo oczywiscie powinnyśmy sie na pomyłkę nastawic ale wkurza mnie ta ich pewność, potem człek też się nastawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak 2xmama pisze niespodzianka przy porodzie ;), jeszcze niech sie zdarzy że odpukać coś z dzidziusiem sie wydarzy przy porodzie i np od razu malca do inkubatora zabiorą to przy takiej zamiance można szoku porodowego doznać i twierdzić że dzidziusia podmienili :) Tym wszystkim kobietkom które wiedzą kogo mają ulokowanego w brzuszku - przynajmniej chwilowo ;) gratulacje :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aramis, 2xmama gratuluję ruchów :), moje też juz sie rusza jakiś czas, i potwierdzam bo mam siostre że przy przodujacym póżniej czuć maluszka :) A i widzicie już wczoraj miałam pisać czy też tak macie że Was boli tyłek normlanie. Ja tak to odbieram jakbym sie przewróciła i otłukła. Pewnie to kości sie rozciągają/przesuwają. Też tak macie? shha no to ruchy kochana ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tyle razy ale cały czas mi krzyczy że spam a chciałam sie odnieść do wszystkiego Co do toxo ja też kiedyś przeszłam, a teraz koty omijam z daleka, może to przesada ale moje łazikują z takimi bezpańskimi które wyglądają jakby ktoś na nich doświadczenia robił, więc kocie obowiązki przerzuciłam na M a ja specjalnie się za nie nie zabieram. Ale zgadzam isę że to nie tylko od nich, moja siostra kociara jak smok a też nie ma przeciwciał. Agaa z omdleniami to chyba normalne, tak przynajmniej piszą że teraz mogą mieć miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno mnie nie było. Byłam mega zajęta praca i budowa , wiec wcale nie wchodzilam na forum. Po pracy jestem tak padnieta ze kładę mała spać i sama tez szybko idę. Widzę ze niektóre znają juz płeć. Ja idę za 2 tyg, mam nadzieje ze będzie chłopak :) Od tygodnia czuje ruchy dziecka, niezłe mi daje kopy w brzuch. Czuje sie paskudnie, wciąż mam mdłości, wszystko mnie obrzydza, z byle powodu zwraca mi sie jedzenie, jest tragedia. Trzymam wagę wyjściowa i lekarz mówi ze ok, dziecko przybiera jest ok. Wciąż bardzo boli mnie brzuch, od 3 dni dość mocno, chyba pojadę do szpitala. Wy tez macie takie bóle? K1988 gratuluje ślubu :) jak sie udało? Jak tu sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) ja mam,z dzidzia jest ok ale musze isc na dwa dni na obserwacje i pod kroplowke,bo juz niekiedy nie wytrzymuje,zwlaszcza kiedy dlugo siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shha a na co ta kroplowka? przeciwbolowa? siedze w pracy i sie zamartwiam czy wszytsko jest ok z dzidzia przed kazda wizyta mam taki stres ze cisnienie mam za wysokie i lekarz marudzi ze mam sie tak nie denerwować bo dzoecku te wtedy sie podwyzsza ciśnienie ale byle dotrwac do 17... a tak wogole to czeka nas niedługo picie glukozy. podobno niezbyt przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie boje sie tego zostawania w szpitalu. U mnie stresy są non stop, moze to właśnie dlatego mam te bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Witajcie :) No to dzięki Waszym opisom jak to jest jak dzidzia się rusza to jestem pewna, że moja to jednak dzidzia nie żadne jelita czy coś :) Agaa37 jeśli miewasz omdlenia to naprawdę nie wsiadaj za kółko moja siostra jak miała problemy ze zdrowiem jadąc samochodem omdlała i wypadła z drogi, dachowała, unikaj kierowania autem dla Waszego bezpieczeństwa ... Lamia ja tyłek odczuwam już od bardzo dawna nawet nie pamiętam kiedy się zaczęło. Bardzo boli mnie kręgosłup w lędźwiach i aż do tyłka...Tylko, że u mnie to chyba waga bo ja mam już 5 kilo plus, a teraz to nie wiem czy jeszcze z kilo nie więcej eh... Orchidea jak dalej odczuwasz bóle to lepiej się zgłoś tam będą wiedzieć jak pomóc. Shha czemu musisz iść na obserwacje+ kroplówkę? Paula ja też bardzo przeżywam każdą wizytę! Czekam aż wyśle mnie lekarz na usg tzw połówkowe, bo wtedy dowiem się też płci i już bardzo nas korci, by poznać wreszcie co noszę pod sercem :) a co do glukozy każda z nas ma to przechodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Orchidea pamiętaj, że pod sercem nosisz małego człowieczka, który czuje to co Ty... Może spróbuj wieczorami ciepłego prysznica albo dłuższego spaceru w samotności... Nie wiem jakiego rodzaju masz problemu ale to takie sposoby, które zawsze choć trochę pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) moge dołączyc? Termin porodu mam na 0,08,2014r. Podobno będzie synek ale jeszcze nie na 100%, dopiero mam mieć USG 19,03,2014 i ma Dr powiedziec :) Teraz rozpoczynamy 18 tydz, jestem taka szczęśliwa - czekaliśmy z mężem na to Maleństwo 2 lata :) Ogólnie czuje sie dobrze, ale nie czuje jeszcze ruchów...to moja pierwsza ciąża więc sie pocieszam że nie długo poczuje :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroplowka ma byc bardziej rozkurczowa,bo miewam bole jak na okres:(podadza mi chyba magnez,i zobaczymy czy po takiej dozylnej dawce przejdzie. A obserwacja z tego wzgledu,ze ja ten brzuch czuje codziennie,moze nie jest to uciazliwe ale bol,ciagnie ia i klucia towarzysza mi caly czas. Szyjka sie nie skraca,w srodku tez jest dobrze wiec to pewnie macica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia23 - niestety każda, ja też mam teraz pić to świństwo. Badanie ma na celu wykrycie ewentualnej cukrzycy ciążowej groźnej dla płodu. Także trzeba sieprzemoc i to wypic ;\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do badania na glukoze to chyba tak,ja jeszcze musze na ten czynnik cobsa czy jakos tak miec bo mamy konflikt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus22 witamy:) na kiedy masz termin bo chyba cyferka gdzies uciekła. no niestety kazda żadnej ta glukoza nie ominie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea okropnie długo masz te mdłości, ale prawda jest tak że niekoniecznie z końcem pierwszego trymestru muszą ustąpić i ty masz właśnie takiego bonusa. Orchidea daj znać co Ci powiedzieli w szpitalu. Ja bóli brzucha nie mam wcale, czasem delikatne kłucie ale to więzadła się rozciagają shha daj znać czemu kroplówka, przez te bóle jak mniemam? paula nie stresuj sie dzidzię zaraz obejrzysz będzie na pewno wsjo ok. Co do glukozy to każda - ja idę teraz w sobotę proponuję wziąść gazetkę bo tam trzeba czekać, z tego co pamiętam z pierwszej ciąży to godzinkę po wypiciu. Smak nieciekawy piekielnie słodki - można cytrynkę zabrać i zagryźć pomaga nieco - ja tak zrobiłam w pierwszej ciąży. Lamia ja też mam 4 na plusie ale to nei od tego wg mnie boli, bo to inny ból nei wysiłkowy tylko jakbym się otłukła, przewróciła, nawet smiałam się do M że mnei cjhyba w nocy pokopał ;) Orchidea myślę że tu badanko bedzie istotne czy tu nic się nie skraca i czy rozwarcie od tych bóli nie postępuje cytrus22 witaj, to 22 to Twój wiek? to ty z tych mlodziutkich, to szybko dzidziusia chcieliście jak mówisz że dwa tata starań. Fajnie że sie udało, no i gratuluję chłopca mamci doczytalam o kroplówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt uciekła cyferka juz sie poprawiam :) 06,08,2014 :) moj wiek to 24 ( jak zakładałam konto mialam 22 i tak zostało ) macie tabeleczke jakas na kiedy terminy? po kolei czytam ale jeszcze nie zauważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie mamy tabelki. moze i by warto bylo ja stworzyć. bo ja szczerze mowiac nie pamiętam dokladnie ktora na kiedy ma termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×