Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość mamcia23
Cześć z samego rana, ja mam za dwie godzinki wizytę kontrolną ale nie liczę, że na tym sprzęcie doktorka powie mi co mam pod serduchem. Na połówkowe mam już termin 19 marca i wtedy pewnie dowiem się co będzie- jest to dla nas wyjątkowa data, bo od 19 marca 2006 zaczęłam być z moim M :) Kurcze wczoraj wybił mi 20 tydzień już połowa za nami jak to leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Ale mam też mniej przyjemne wiadomości :( pisałam Wam kiedyś, że w mojej rodzinie będą w tym roku aż trzy porody i wyszły pierwsze kłopoty :( Moja bratowa była na badaniu genetycznym i wykazało jej wysokie ryzyko wystąpienia zespołu Downa lub innej choroby genetycznej :( została pilnie skierowana do poradni specjalistycznej i od wczoraj przeżywają horror, bo trzeba czekać na dalsze informacje :( Mówię Wam Dziewczyny już nigdy nie powiem, że wolę dziewczynkę czy chłopca ja błagam o zdrowe dzieciątko, bo jestem wstrząśnięta tym co u nich jest podejrzenie, a sama nie wiem jak uniosła bym taki ciężar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati02067
Dla przyszłych i obecnych rodziców choroba dziecka to straszny koszmar....chyba najgorsze co może się przytrafić...trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze....może okaże się że to zwykła pomyłka....w przypadku mojej szwagierki tak było. Marcel miał podejrzenie braku żołądka, a inny lekarz stwierdził że wszystko jest na swoim miejscu. Trzeba wierzyć że będzie dobrze..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko za oknem od samego rana ;)aż miło ..Mój ostatnio gdzies czytał info ze jak kobieta w ciązy ma problem z zasypianiem to niech mężuś ją zabiera na wieczorne spacerki i teraz co wieczór zabiera mnie na spacerek a ja zasypiam jak dziecko (tylko się okazuje ze ja zasypiam a on spaćnie może) My 27 marca idziemy na wizytę jak zwykle razem i już się doczekać nie mogę bo ost usg doktorek zrobił tak- zobaczył siusiaka powiedział że to chlopiec później zrobił jeszcze kilka fotek oczywiście siusiaka i tyle . Mamcia23 Mam nadzieję że jednak ten maluszek będzie zdrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia, udane wizyty, mam nadzieję, że Ciebie ominie stres.Wady genetyczne u dzieci to koszmar, ale dzięki temu, że wcześniej wykryte pozwalają się chociaż trochę przygotować na to co czeka po porodzie. Tak mówi moja znajoma która urodziła dziecko z zespołem downa. Życzę zdrowia wszystkim naszym maluszkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
:) Trzymajcie kciuki dziewczyny, dzisiaj mam wizytę u lekarza, tradycyjnie się stresuje! U mnie już 21 tydzień ale ten czas leci, moja Żabka już się pięknie kokosi w brzuszku, uwielbiam to uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki ;)mam dziwne wrażenie ze jak mnie nie ma to byłyście wszystkie a jak ja jestem to jestem tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 - eee tam! :) wtedy był goracy temat o używkach w ciąży i zawitał do nas Gość. Ogólnie to brakowało nam Ciebie :) Fajnie, że wszystko się udało w tym Waszym Dniu :) mamcia23 - w takich chwilach widać jak wiele mamy szczęścia, że nasze maleństwa wydają się być zdrowe i miejmy nadzieję, że takie będą. Mam też wielką nadzieję, że w przypadku Twojego bratanka okaże się jednak, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie :) Maleństwo zaciskało nóżki na USG i nie udało się uwidocznić płci. Dostałam skierowanie na drugie prenatalne, które będą wykonane z początku kwietnia. Może wtedy się dowiemy czy to On czy Ona :) Póki co mamy tajemnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Dzięki Dziewczyny, dziś czytałam wyniki tych badań, lekarz stwierdził, ze prawdopodobieństwo choroby genetycznej jest 1:18 strasznie wysokie- czekamy... Ja dziś też już po wizycie dzidzi machała rączkami i badania moczu się poprawiły uf :) natala na pewno wszystko jest ok, sierpniówka ja też mam jeszcze wielką tajemnicę kogo mam pod sercem :) K1988 jesteśmy jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mój wrócił z pracy to raczej nie po klikam z wami ja to bardziej jestem dostępna w dzień ;) Miło mi że wam mnie brakowało ;)widziałam gorący temat ogólnie tak się rozpisałyście że szok . mi przyszło do głowy imie Nataniel (imieniny są w sierpniu)no ale znając życie nie przejdzie . Kurcze wagi mi nie przybylo a brzuszek duży się zrobił ;)I to naprawdę duży ;) Co do używek to może jestem głupia ale tęsknie za papierosem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 fajnie ze wrovilas, spacerki super pomysł, jak sie niea dziecka na głowie :/ Byłam dzis na usg polowkowym. Niestety nie znam tez płci, bo maleństwo było przekręcone tyłem do nas, mam skierowanie na dokończenie usg, bo buzki tez nie widzieliśmy. Szkoda. Jutro idę znowu, kolejna próba poznania dzidziusia :) Byłam na zakupach ciążowych, mam nowe spodnie jeansy, i spódniczka ogrodniczka i bluzka odcięta pod biustem. Super ze coś dla siebie znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia 23 teraz to i ja mam stracha,mimo iż na pierwszym genetycznym wyniki były ok. Połówkowe mam na 4-04. Na razie nic się nie zmieniło i dwóch lekarzy twierdzi, że to dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Ignaś zdrowy !!!!!:) ale jestes szczesliwa:) ma piekna pyzatą buzke i malenki nosek, ziewał sobie i machał raczkami :) Nic wiecej mi do szczecia nie jest potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
natala aż ciepło się na sercu robi jak czyta się, że z maleństwem wszystko ok :) K1988 ja niestety przybyłam ale brzuszek też mam spory jak nie mam na sobie kurtki to już się zdarzyło, że przepuszczono mnie w kolejce i ludzie zawieszają się jak mi się przyglądają :) Orchidea ja też chyba będę polować jakieś ciuszki w weekend :) ewelinaer nie ma co się bardzo nakręcać ja wczoraj jak poszłam ze sobą na kontrolę to tak byłam przejęta bratową, że sama miałam za wysokie ciśnienie i położna mówiła czy coś się stało, bo zawsze było książkowe. Jak na pierwszym nie dali powodów do nie pokoju, w najbliższej rodzinie nie było wad serca i nie brało się silnych leków na początku ciąży to nie panikuj. Ja wyczytałam, że to najgłówniejsze czynniki przy których można mieć obawy a tak to nie ma co się stresować, bo dzidzia od nas wszystko odbiera i ja wczoraj i już nie tylko, bo nie raz miałam spore nerwy staram sobie to uświadamiać, że dla maleństwa nie można aż tak przeżywać wszystkiego. Trzeba wychodzić z założenia, że pragnęłyśmy naszych maleństw i starałyśmy się od początku by wszystko było ok i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny słoneczny dzionek;) Ja mam straszny probem z zakupami ciążowymi teraz a nie wiem co bedzie dalej no nie da się ukryć ja jestem tłuscioch i jak dochodzi brzuszek to już porażka a ceny ciążowych ubrań są z kosmosu ;)Zaraz po weselu ylam z moim na zakupach - kupilam sobie leginsy w hm(ale one maja jeszcze zapas na brzuszek i teraz są za luźne)Bluzka taka odcięta pod biustem (ciążowa-do karmienia)159zł i bluza taka tuniczka jeszcze ciepła180 zł gdybym miala 170 cm wzrostu to pewnie by mi było łatwiej !mam jedne spodnie już ponad miesiąc ale 2 mam zamówione jasne takie żeby były wyjściówki bo na świeta wielkanocne czy komunie itp to się przydadza a sukienki czy spudnicy raczej nie zakupie bo bede wyglądac jak zawodnik sumopo pierwsze a po 2 na mnie butow nie ma zeby chodzic w sukienkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. K1988 super ze wesele aie udalo. 2xmama fajnie ze dzidzia zdrowa i rosnie:) mamcia23 smutna wiadomosc o bratowej. napewno nie jest im latwo teraz ale musza zyc nadzieja ze moze to pomylka i male bedzie zdrowe znam wiele przypadkow gdzie wychodzily badania z dużym ryzykiem chorob a dziecko rodzilo się zdrowe. orchidea30 oby dzis wszystko poszlo po twojej mysli podczas usg:) sierpniowka 2014 nataliaRz fajnie ze wszystko dobrze u waszych malenstw staralam sie nikogo nie pominac:) a gdzie sie podziewa Lamia_81? ?? ja sie od kilku od zmagam z bolami glowy. po calym dniu pracy nie mam sily nawet isc na spacer i sie dotlenic... brzuszek coraz wiekszy ale waga stoi w miejscu a nieraz potrafie zjesc za dwoch:) ostatnie dni pogoda piekna a w weekend sniegi z deszczem zapowiadają a ja akurat mam wolne.. i chcialam gdzies wybyc z domu z moim :/ pozostanie mi tylko pobuszowac gdzies w galerii za ciuchami dla siebie:) K1988 masz rację niektóre ceny ubran ciążowych sa z kosmosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-koszulka-ciazowa-z-nadrukiem-4mum coś takiego chce sobie zamówić ale po pierwsze nie wiemy który wzór wybrać a po 2 nie wiem czy w xxl się zmieszcze. Kurcze apetyt z dnia na dzień mam wiekszy ciężko mi go okiełznać...!! pogoda mi jest potrzebna na tą niedzielę bo mamy mieć sesję zdjęciową ale coś to słabo widzę za to na następny weekend u mnie zapowiadają 20 stopni.Tylko wiecie - im dlużej bede zwlekać z sesją tym mniejsze szanse na to że suknie będzie pasować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Hej ,co do ubran ciazowych to ja tylko kupuje w hm dla mnie sa ok,poza tym nie wiem gdzie jeszcze mozna kupic a przez net nie chce,u mnie brzuszek nie widoczny prawie wcale,usg polowkowe mam 4.04 zobaczymy co mi powie.Ruchow jeszcze nie czuje ale pewnie to przez to ze mam lozysko na przedniej scianie,do tego w przyszlym tygodniu mam amniopunkcje i troche sie boje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że w HM są na mnie za małe ubrania ja znalazłam w Kraku jedno miejsce gdzie są na mnie dobre ubrania może na lato bedzie łatwiej ale ja od zawsze mam problem z długimi spodniami (bo jestem za wysoka).Na szczęście w ciąży nie chodzi się całe życie aczkolwiek moj zapowiedział że może spłodzić całą drużyne piłkarską dopóki nie uda się DZIEWCZYNKA;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka z jakiego powodu masz amniopunkcje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ditka91
K1988 Ty się śmiej, mój tata tak pragnął córki, ze najpierw urodzilo sie 5 chlopaków, pozniej ja, a na sam koniec miala sie urodzic druga dziewczynka a urodzil sie kolejny syn, tak wiec jestem ja i 6 braci :D wiec z tą dużyną piłkarską nigdy nie wiadomo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Gosc-amniopunkcje mam ze wzgledu na wykryta toxo,pobiora mi plyn zeby zobaczyc czy nie mam w plynie toxoplazmozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
Magdalenka - ja nie wiem czy poddałabym się amniopunkcji w ciąży. Co zmieni wiedza, że w płynie jest toxo? usuniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Chodzi o to ze jesli tam jest to dostane inne leki ktore beda chronic dziecko,,w tym badaniu nie chodzi o to czy dziecko bedzie miec wady gentetyczne bo to mam wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licze się z tym że może być całkiem spora gromadka do córki ;) U nas na wiosce znam kilka rodzin typu 5 dziewczyn po roku pozniej synek(6)7i8 dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tu jakieś mamy alergiczki bo ja ostatnio się drape drape drape drape... i niby jest zezwolenie na wapno ale ogarnąć ile można to mi ciężko a rejestrowałam się do dermatologa i w czerwcu dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej K1988 ja co prawda nie mam alergii ale w poprzedniej ciąży piłam wapno, z tego co pamiętam to mozesz spokojnie 2 razy dziennie rozpuścić sobie tabletkę. tylko kup takie nie smakowe najlepiej w takim plastrze bez dodatków, z resztą w aptece Ci podpowiedzą ile tego możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdalenka ne boisz sie amniopunkcji? istnieje ryzyko poronienia, a dziecko zdrowe, a jak sie cos wydarzy? wspolczuje. i trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ditka91
niestety naleze do alergiczek...mam od zawsze podejrzenie azs i co roku zimowa pora sie z tym borykam.. teraz tez, bylam u dermatologa i przepisał mi wapno w syropie dla dzieci, hydrocortisonum (na twarz) fucidin i pimafucort (na ciało)...na twarzy lepiej, ale brzuch nogi, plecy i reszta ciala masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×