Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Mnie znów boli głowa .Dalej mnie męczą kosmiczne sny a co do chęci na jedzenie to ja na nic nie mam ochoty ,burczy mi w brzuszku a nie mam ochoty na jedzenie nic mi nie smakuje .Jakies dołki mnie dopadają ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja mam nadzieję, że dziś dowiem się kto się w środku chowa bo mam połówkowe. Mąż jak czuje kiedy Maluch kopie to mówi, że czuje chłopaka :) K1988- nie stresuj się, hormony szaleją to i dołki się zdarzają. Mi pomaga spacer i jak najwięcej świeżego powietrza, ew zmiana otoczenia z domowego na znajomych:) A bóle głowy to może kwestia przesilenia w pogodzie? w ostatecznośc***aracetamol może pomoże. Miłego dnia dla wszystkich i tak słonecznego jak tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podniesienie na duc******a właśnie szperam po wszelkich forach bo ktoś mi dał nadzieje na to że nie będe musiała robić 2 raz prawka ale niestety nie mogę znaleść nigdzie takiego info najlepsze jest to że nikt nie umie mi odpowiedzieć na pytanie -czy po zabraniu prawka na 2 lata za niby padaczkę po badaniach itd będę musiała robić prawko 2 raz czy wystarczy kilka godzin wykupionych u instruktora i zaświadczenie że jeszcze umiem jezdzić ;) Wiem że to odbiega totalnie od tematu ale nie daje mi to spokoju więc jeśli któraś spotka się gdzieś z takim info prosze mi napisać ;)) A co do pięknej wiosny to nie ma co się cieszyć bo kwiecien i maj do końca bedą zimne ,ciekawa jestem jak przetrwają bociany ktore dziś do mnie zawitały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filliżanka
K1988, jeśli prawo jazdy zostało zatrzymane na okres powyżej roku, to najprawdopodobniej będziesz musiała potwierdzić kwalifikacje do kierowania pojazdem, czyli po prostu zdać egzamin. Dowiedz się jeszcze w wydziale komunikacji, tam chyba powinni wiedzieć najlepiej. Co do wyprawki, to rzeczywiście jest jeszcze sporo czasu, w tej chwili wszystko można kupić tak naprawdę w ciągu jednego dnia. Ja osobiście mam uwagę co do ilości ubranek - 3 sztuki body to jednak stanowczo za mało. Moim zdaniem warto kupić więcej body, półśpioszków i pajaców, natomiast olać zupełnie kaftaniki i pełne śpiochy. U mnie to się nie sprawdzało. Nie warto też kupować na zapas butelek, podgrzewacza, sterylizatora, laktatora i tym podobnych urządzeń, bo mogą się okazać (jak to było w moim przypadku) kompletnie nieprzydatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
A ja dzisiaj mam chyba nadmiar enegrii przemeblowalam przedpokoj odmalowalam sciane posprzatalam salon i zaraz na zakupy :) Co do prawka to tez mi sie wydaje ze bedziesz musiala zdawac egzamin jeszcze raz:) Mam nadzieje ze kwiecien i maj nie beda zbyt zimne pamietam jak dwa lata temu w majowke byl mega upal a ja akurat rodzilam mojego synka:) Milego i slonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Orchidea no to wyrównujemy liczbę dziewczynek, choć ja bardzo liczyłam na chłopca i wszyscy bez wyjątku mówili mi, że najprawdopodobniej będzie chłopak. A tu psikus- tylko mój M domyślał się dziewczynki :) Cieszę się, że jest zdrowiutka i śmiejemy się z M, że jak dojdziemy do wprawy to za dwa lata drugie z planami na chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka1988
Filiżanka - prawko mi odebrali ostatecznie w lipcu 2013 do 30sierpnia 2014 -sprawa sie zaczeła we wrzesniu 2012 ale sie odwoływałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Magdalenka też liczę na taki przypływ ale jak tylko tak ostro zabieram się za takie rzeczy mała alarmuje ciągnięciami w brzuszku :) 2x mama super, że tata już może coś czuć, moja maleńka jest tak grzeczna, że ja ledwo ją czuję i to tylko czasami, a tatuś na razie czeka z niecierpliwością kiedy też będzie mógł coś poczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
K1988 najlepiej musisz iść tam gdzie zostało zatrzymane prawo jazdy komenda policji czy coś takiego. Nie ma sensu szukać informacji w internecie, bo każdy przypadek jest indywidualny i może w Twoim przypadku będą jakieś okoliczności, że uda się odebrać bez egzaminu. Jednak najlepiej sprawdź na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka1988
Moje prawko odebrał wydział komunikacji przez panią doktor której się wydawało że mam padaczkę , wydział komunikacji na dzień dzisiejszy sam nie wie czy bedę musiała zdawac egzamin czy nie ,zdania sa podzielone a ja w kropce ,dobra zmiana tematu ;) Widzę że dziewczynek przybywa ;) Fajnie bo sie bałam ze tylko chłopcy beda sie rodzić pytanko- tez tak macie ze wam sie złośnik załacza o byle co? ja od wczoraj raz płacze raz sie smieje a raz złoszcze !!Wczoraj pragnelam być sama chociaż minute dziś jestem sama od rana i nudzi mi się samej brakuje mi towarzystwa ,do tego piersi mnie bolą a konkretnie sutki porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po połówkowym:) Wszystko ok, dzidzia zdrowa i prawdopodobnie dziewczynka, chyba że coś się ukryło :) sooooooo happyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
2xmama gratuluje:)super ze wszystko jest w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
2x mama gratuluje :) a pierwsze dzidzi co masz? K1988 nie przejmuj się my kobiety z humorami tak mamy :) ja jednego dnia latam ze szczęścia, a drugiego panikuje jak poradzę sobie z maleństwem. Do tego mam sporego stresa jak pogodzić moje udane małżeństwo z naszym maleństwem wiem, że to może wydawać się dziwne ale bardzo boje się zgrzytów i takich tam... Dziewczyny mam pytanie czy do badania na cukrzycę ciążową jak będę chciała jutro zrobić czy muszę się jakoś przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczynki to jeszcze mówcie z jakich stron Pl jestescie żebym synowi mówiła gdzie dziewczyne jest szansa spotkać bo u nas w okol w promieniu 3 km z ost 3 lat są 4 dziewczynki reszta chłopcy do tego na ten rok tylko faceci przewidywani tzn wszystkie znajome i znajomee znajomych mają mieć synusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego zakwaterowania to możemy mieszkać do porodu a właściwie do 36 tygodnia. Do tego tygodnia musi być już gotowy pokoik i wyprawka bo tutaj u mnie sądzą, że wtedy dziecko może w każdej chwili się urodzić. A znalezienie nowego mieszkania w przystępnej cenie, bez pośredników, jest po prostu trudne. Ze względu na pracę musi to być odpowiednia odległość, korzystna dla nas. Jak się nam nie uda w ciągu najbliższych 17 tygodni to ja z maluszkiem wrócimy do Polski, póki mój chłopak czegoś na spokojnie nie znajdzie a tego nie chcemy. To chyba mój największy problem, K1988, przez który często płaczę. Z jednej strony wiem, że sobie poradzimy a z drugiej kompletnie sobie z tym nie radzę. Humory mam jak baba w ciąży ;);) 2xmama i Orchidea cieszę się, że z Waszymi maluszkami wszystko ok :) K1988 chcę tylko się upewnić: nie masz padaczki i prawko zabrali Ci bezpodstawnie? Co do samego jedzenia i wagi. U mnie w ciagu 19 tygodni przybyło 6 kg. Jem tak często jak przed ciążą, mniej słodyczy, więcej owoców. I zastanawia mnie skąd te kilogramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nigdy mi nie stwierdził padaczki (zemdlałam raz w wieku 15 lat -w okresie kiedy szybko rosłam a do tego miałam bardzo długie miesiączki ) wtedy asekuracyjnie byłam pod opieką neurologa dziecięcego, do 18 roku życia . We wakacje 2012 zemdlałam w nocy poraz 2 było to w środku nocy pamiętam ze bolał mnie brzuch ,(brałam wtedy antybiotyk na bakterie w moczu czy coś takiego )Nastepnego dnie poszłam do lek rodzinnego ,ta mnie wysłała do neurologa ,nefrologa skierowała na badania moczu itd, niestety zanim wyszł wyniki wszystkich badań pani Neurolog po wywiazie ze mna bez badan-siedziała cały czas przy biurku stwierdziła że to EPILEPSJA a ze widziała mnie jak przyjechałam samochodem bo równo z nią podjechalam powiedziała ze zgłasza sprawe do wydziału komunikacji , po czym zaczeły się badania w medycynie pracy dokładniej kierowców-TAM BADANIA NIE WYKAZAŁY ŻE MAM PADACZKĘ ALE SKORO Pani doktor stwierdziła że ją mam to pewnie mam ,odwołałam się i miałam komisje lakarską w Sosnowcu (oczywiscie odpłatnie komisja w karkowie 350 zł Sosnowiec chyba też ) Sosnowiec stwierdził to somo co ta baba nr 1 i po ptokach odebrane prawko ,ja regularnie robie badania nic nie wskazuje na EPI . A żeby było ciekawiej w 99 % zemdlałam przez kamien na nerkach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za zjedzenie literek po prostu musze mocno stukać w tę klawiaturę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Twoją wściekłość. Hmm... a gdyby tak napisać odwołanie i załączyć wyniki badań od tamtego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
K1988 faktycznie absurdalna sytuacja :( może jakiś adwokat czy ktoś by pomógł? Iblea trzymam kciuki by udało się Wam znaleźć mieszkanko, oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) Mamcia mamy już córeczkęi ona od początku mówiła, że będzie siostrzyczka :) co do badania z glukozą to : - musisz kupić sobie ją sama w aptece, a roztwór zrobią Ci na miejscu, - weź sobie ćwiartkę cytryny żeby Ci wcisnęły, łatwiej wtedy wypić, - bądź na czczo, jak do każdego badania krwi -weź sobie jakąś książkę albo gazetę, bo pewnie bedziesz musiałam na miejscu posiedzieć 2h żeby pobrali Ci drugi raz krew to chyba tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam w ten słoneczny dzień , oj ten dzień bedzie dla mnie długi i to bardzo o 20 mam wizytę u gina .Zawsze chyba w dzień wizyty jest stres mega oczywiście znalazłam sobie zajęcie w domku bo nie śpie od 6 ale chwila odpoczynku teraz musi być a gdzie tam do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Pozno masz ta wizyte u gina,mi sie dluzy czas ale do poniedzialku wtedy odbieram wyniki z amnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że nie tak późno bo w styczniu byłam o 22;30 to jest bardzo dobry ginekolog a przyjmuje 2 razy w tygodniu a na co dzień jest w szpitalu on ma bardzo dużo pacjentek . Do tego sami wybieramy godziny między 19 a 23 bo moj chce być ze mną na każdym badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Moj tez niby przyjmuje 2 razy w tygodniu,ale ja to sie umawiam na wczesniejsze bo mam dziecko i mamy juz ustalony wieczorny grafik i nie chcemy go burzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
2xmama dzięki :) glukozę miałam ze sobą nie wzięłam cytrynki i dobrze, bo glukoza była tak słodka do tego pachniała patyczkiem drewnianym, którym mi ją wymieszali, że jakbym docisła cytrynę to paw gotowy :) Najgorszy był ostatni łyk, aż byłam z siebie dumna, że poszło :) Ale gafe palnęłam, bo nie wzięłam nic do czytania i już mi się siedem światów działo w te dwie godziny :) Dziewczyny pamiętajcie trzeba nastawiać się pozytywnie do każdych badań i spokojnie czekać na wizyty bądź wyniki dla naszych kruszynek :) mówi to Wam największy bździuch strzykawki czyli ja, a dziś miałam dra razy kłucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzisiaj przy pobraniu krwi towarzyszyła córka.Zrobiłą taką minę, jakby to jej wbijała igłę :) Wieczorami jedno dziecko kładzie się spać, a drugie kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka1988
MOJA CIAZA SIE KONCZY ROZWARCIE1.5cm leze w klinice do zakonczenia ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati02067
Ka1988 trzymamy kciuki za to żeby wszystko było w porządku..:)) wczoraj zaryzykowałam czy wytrzymam długą trasę samochodem i jakoś sobie poradziłam...przejechałam ponad 500 km z kilkoma przerwami. oczywiście prowadził Mąż...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Ka1988 spokojnie, ważne, że w porę zauważył to lekarz. Podtrzymają zobaczysz! Czasem trzeba trochę szczęściu pomóc, będzie dobrze! Ale napisz czułaś, że coś się dzieje czy dopiero na kontrolnej wizycie lekarz coś zauważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×