Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiej długości karnisz do okna 210 cm

Polecane posty

długość karnisza nie zależy tylko od rozmiarów okna zalezy też, jak chcesz zaaranżować ścianę okienną, co chcesz na tym karniszu powiesić jak samą firankę typu woal upiąć, to wystarczy tyle, co okno jak cała ścianę w firanach i zasłonach, no na szerokość całej ściany pytanie jest więc... no sama sobie odpowiedz, jakie /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boullue
Na pewno karnisz musi być dłuższy niż okno. Jeśli wieszasz zasłony, które będziesz odsuwać, uwzględnij to, żeby po odsłonięciu zasłon nie nachodziły one już na okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjana
ja mam karnisze glownie pojedycze tzn na sama firanke (bez zaslonki) i mam po 20cm wiecej na strone od wneki na okno czyli w Twoim przypadku wypadalo by 250cm. jesli ma byc zaslonka to daj wiecej 40-50cm na strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja karnisze kupowałam w sklepie http://karnisze.com/category.php?id_category=5 , gdzie doradzili mi co do długości i stylu karniszy. Polecam zapytać się specjalistów, którzy mają o tym pojęcie. Bardzo atrakcyjna oferta karniszy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lando karnisze
Aby wymierzyć jakiej długości powinien być karnisz wystarczy zmierzyć wnękę okienną. Karnisz musi być od niej dłuższy o 50-60 cm jeżeli będą powieszone firanki i cienkie zasłony, lub 70-80 cm jeżeli będą powieszone firany i grubsze zasłony. Zapas długości jest potrzebny aby można było rozsunąć firany i zasłony i swobodnie otworzyć okno. www.producent-karniszy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×