Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filip92

depilator dla dziewczyny

Polecane posty

Gość Filip92

Czy depilator to dobry pomysł na prezent dla dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo pomyśli, że jest niedogolona i to jakiś podtekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, lepiej jak kupisz np modną torebkę, zegarek lub portfel. Wiele ciekawych pomysłów na prezent znajdziesz na fajnej stronie - porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu, wszystko w zasięgu ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tak. :) mnie chłopak kupił świetny depilator do depilacji światłem Philips Lumea. Świetna sprawa, po 2 miesiącach użytkowania włosy są zdecydowanie słabsze a sama depilacja bezbolesna i łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym roku kupiłem dziewczynie depilator, była zadowolona. Tylko zwróć uwagę na markę, ja wziąłem Panasonica bo to są jedne z lepszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiszonekk
jak najbardziej! ja sama sobie wybrałam na sferis.pl i misio mi kupił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka111
Lubię dostawać prezenty :) mój mąż jest mistrzem robienia niespodzianek , nie tylko dostaję na okazje ale bardzo często i bez okazji:) ostatnio dostałam fajną lokówko-suszarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka_23
Jakiś czas temu właśnie dostałam na prezent depilator i bardzo jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka90
Jesli cokolwiek wspominala o niedogodnosciach golenia maszynka to jak najbardziej, ale raczej nie na jakas okazje typu urodziny. "Praktyczne" prezenty to lepiej dostac od mamy niz od chlopaka mimo wszystko. A jesli tak bez okazji, to ja akurat mam fajny ( BRAUN SE9561 Silk-epil 9), ale dosc drogi. Ja go kupilam tylko dlatego, ze mialam w media expert bon na 750 zl (wygralam jak wypelnialam ichniejsza ankiete), wiec tez 450 zl tak nie bolalo xD ale baaaardzo sobie chwale, duzo lepsze niz te depilatory za stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tak. :) ja dostałam od chłopaka Panasonic, taki z wymiennymi nakładkami, w tym taką do pięt i szczoteczką do twarzy. Moim zdaniem rewelacja, można depilować na mokro, więc nie boli jak przy zwykłym. Ogólnie jest bardzo poręczny i dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×