Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wkurza mnie siostra która ma żądania od mojego faceta

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja wygląda tak że moja siostra chodziła z facetem którego ja jej odbiłam i wyszłam za niego za mąż. Siostra była z nim w ciąży gdy oznajmiłam jej że nie będzie ślubu jej i a ona ma syna i siostra domaga się by mój mąż płacił alimenty na swoje dziecko. Dostaje ona od niego 700 złotych na miesiąc, ale ona zaczęła żądać by kupował dziecku ubranka, książki, zabawki, itp. oraz zabierał go mojego już wtedy faceta. Ja również byłam w ciąży, siostra z nienawidziła mnie i uderzyła z całej siły w twarz. Teraz sytuacja wygląda tak: że ja mam z mężem dwoje dzieci syna i córkę do kina zapominając o tym że on ma ze mną dwójkę dzieci. Poza tym jeszcze moi rodzice i teściowie. Dziadkowie z jednej i drugiej strony również rozpieszczają tego nieślubnego dzieciaka, kupują mu prezenty. Co prawda d teściów nie miałam śmiałości ale rodzicom powiedziałam że albo moje dzieciaczki albo bachor siostry. Również brat mnie zawiódł bo on jest ojcem chrzestnym moich dzieci ale jest ojcem chrzestnym również dziecka siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz69
Nie dziwię się zachowania siostry, pewnie na jej miejscu też bym pierdykła za odbijanie mi faceta i to będąc w ciąży i już do ślubu miało dojść. Szczerze to Ty postąpiłaś nie fair. Twój mąż chcąc czy nie to i tak musi płacić alimenty, z własnej woli może kupować zabawki itp, jeżeli tak robi to jednak chyba chce tego. Dziadkowie? Hmm mi się wydaje że chcą w jakiś sposób polepszyć dziecku życie, tym bardziej że jego tatuś jest z ciocią czyli Tobą. Na dziecko nie gniewaj się i nie złość bo ono niczemu nie jest winne.. I nie pozwalaj by bliscy ludzie wybierali jakie dziecko mają kochać, sądzę że kochają tak samo Twoje jak i jej, ale Ty już masz lepiej bo masz pełną rodzine (mama,tata i dzieci). Gniewać się to powinna Twoja siostra a nie Ty. Cóż głupota ludzka nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×