Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość autorka

czy tak idealny facet może być sam czy jest zwykłym podrywaczem jak poznać

Polecane posty

Gość gość autorka
Mówisz, ze Twój obecny mąż taki był . No ale jaki? też czułas ze może nie być szczery? A jak tqk, to co takiego robił, ze takie wrażenie mialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma osoba
Witaj Autorko, jak tam wyglada sytuacja? Z tymI sms'ami to trzeba ostroznIe i z pomyslem. Spotykacie się? Mowilas mu o swoch watplïwosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Czesc ;)) nie widziałam się z nim ale tak jak ostatnio wspominalam , szczerze sobie podpisaliśmy przez tel. Miałam napisać ale mała nadal choruje i miałam mało czasu dla siebie... Więc tak jak.pisalam , napisałam mu ze ja potrafię znaleźć chwilke na sms pomimo ze mam dziecko, obowiązki i faceta który może to zobaczyć. A on napisał ze przeprasza, ze nie zdawał sobie sprawy jak.wiele trudu muszę sobie zadac.aby do niego napisać.a co dopiero się spotkać. I ze owszem ma napięty grafik, zmienia pracę, ale robi to po to żeby się rozwijać iść do przodu, a przede wszystkim żeby miogl to później z kim dzielić. Ale jeżeli w tym wszystkim ma nie być mnie, to on tak nie chce. Napisał też ze bardZo tęskni i chciałby mnie zobaczyć. Przyznam rozwiał moje wwątpliwości ale i tak jestem czujna, bo to tylko słowa... Od trzech dni pisze wieczorami , odpisuje od.razu ;)) Chciałabym już być pewna co do niego ... co o tym myślisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma osoba
Witaj Autorko, jeżeli zaufałaś mu, to zostaje tylko życzyć Wam szczęścia :) Napisz czasami czy u Ciebie ok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×