Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak zachować się wobec dziadka który mnie wychował ale niszczy mnie psychicznie

Polecane posty

Gość gość

Wykup reklamę w Kafeterii Więcej » Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej » kafeteria.pl Przy kawie Zdrowie i Uroda Kultura Bonappetit Punkt widzenia Forum Torebka Forum - strona główna - Dyskusja ogólna » Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Dodaj do ulubionychZaloguj Odpowiedz na ten temat Jak zachować się wobec dziadka który mnie wychował 23.11.13 [22:12] [zgłoś do usunięcia] gość Mieszkam pod jednym dachem z dziadkiem (ojciec mojej matki) który ma do mojej matki do tej pory żal. Że była nieodpowiedzialna, że była alkoholiczką, że wylądowała w więzieniu że sypiała z facetami za pieniądze, w dodatku mój ojciec to człowiek który siedzi w więzieniu za morderstwo z tego co wiem, nigdy go nie poznałem. Dziadek ma do tej pory żal do matki że była nieodpowiedzialna, nie chcę jej znać, nawet jej nie odwiedza w więzieniu, co więcej mnie również tego zabronił. W dodatku źle odzywa się do mojej dziewczyny, nie akceptuje jej z wielu powodów (bo ma tylko gimnazjum, bo była prostytutką, itp.). Co zrobić z tym problemem. Babcia odeszła od dziadka by uniknąć wszystkich problemów. Jakie miała z moją mamą, z moim wujkiem który również siedzi. Żona mojego wujka oraz dwóch kuzynów i kuzynka również mieli wsparcie finansowe dziadka. Ale jest jeden problem, to starszy człowiek (64 lata) który wtrąca się do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×