Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy kupilybyscie futro na zime

Polecane posty

Gość gość
uwielbiam kożuszki sa ciepłe i lekkie a też ze zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jak cię stać na futro, to sobie kup tylko jeden dzień w roku nie zakładaj bo wariaty z pis latają z czerwonym sprayem i malują po futrach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ładnych futrach i kożuchach chodzą damy a nie każda na nią zakrawa :) Te co nie lubią skór często widuję w kurtkach z ortalionu , adidasach a na główce kapelusz ... to są te niektóre młode damy naśmiewające się z ,, 40 letnich staruszek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J. Kwaśniewska nosi futra G. Torbicka A. Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre futro w szafie eleganckiej kobiety to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego najczęściej nosicie futra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam futro u www.futraszmytzabrze.pl i w zimie jest mi w nim mega cieplutko. Szyją na zamówienie i potrafią stworzyć naprawdę piękne wdzianka. Ceny u nich nie są wysokie, a obsługa przemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Mogę polecać firmę z Łodzi, na stronie efutro.pl mają swój sklep online, a w Łodzi jest ich show room gdzie można sobie osobiście sprawdzić jak wyglądają materiały, jakie są w dotyku, jaki jest połysk, jaka jest długość włosa i tak dalej. Można u nich bezproblemowo kupować już od 1 metra bieżącego, przy większych zamówieniach są w stanie zaproponować uczciwe rabaty a nie jakąś jałmużnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że naturalne futra noszone przez piękne kobiety są miłym widokiem. Szkoda że kobiet noszących naturalne futra jest tak mało. Uwielbiam kobiety w naturalnych futrach. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2020 o 09:05, gościuu napisał:

Uważam że naturalne futra noszone przez piękne kobiety są miłym widokiem. Szkoda że kobiet noszących naturalne futra jest tak mało. Uwielbiam kobiety w naturalnych futrach. 😀

Wielka szkoda bo kobieta w naturalnym futrze staje sie duzo piekniejsza i bardzo sexy. Ale teraz malo kobiet ktorym na tym zalezy a poza tym kupno futra to inwestycja na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×