Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny co myślicie o tym

Polecane posty

Gość gość

poznałam faceta. Pisaliśmy, proponował spotkanie z 3 razy,ale nie pasowało mi za każdym razem. W końcu sama mu zaproponowałam w ramach rekompensaty, spotkaliśmy się. Od razu po spotkaniu dostałam sms-a, następnego dnia pytał o kolejne, pisał normalnie. Napisałam mu wczoraj,że możemy się spotkać jutro. Odpisał,że nie wie co z jutrem, bo ma teraz kilka problemów i że przeprasza. Odpisałam,że rozumiem i liczę na to,że spotkamy się kiedy indziej. On na to,że dziękuję i że oczywiście że tak. I nie wiem czy powinnam skreślić tą znajomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, dzis się nie odezwał. tzn nie mieliśmy codziennego kontaktu wcześniej, ale nie wiem czy przesadzam już czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o radę, potrzebuję obiektywnej oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kombinuj za dużo
A dlaczego niby masz skreślać? teraz mu nie pasuje, napisał to jasno, ma jakieś problemy i nie ma czasu. Poczekaj tydzień lub dwa, jak się nie odezwie to wtedy jasne że nie chce kontynuować znajomości. Generalnie wg mnie stwarzasz sobie sama problem którego nie ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź :) wiem,że pewnie tak jest. Tym bardziej,że jeszcze 2 dni temu pyta o kolejne spotkanie itp. Ale po moich złych doświadczeniach z facetami nie wierzę w to co mówią i wystraszyłam się,że to wykręt. Mimo że nie ma ku temu podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja p******ę, sama się wykręcałaś kilka razy od spotkania facet raz napisał, że nie może o ma problemy a Ty lecisz na forum i chcesz kończyć znajomość...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś poj******a! Daj mu spokój, chyba że on też jest taki poj******y jak ty i nie będzie mu to przeszkadzało. Sama w ch****a wali a facet raz nie ma czasu a ta o radę pyta czy skreślić znajomość, no nie pierrdooolniętaaa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wzielas pod uwage, ze on nie jest zainteresowany kontynuowaniem znajmosci? dlatego, byc moze, wycofuje sie po kawalku i wykreca brakiem czasu/zajeciami. Dla chcacego nie ma nic trudnego - gdyby naprawde chcial sie spotkac to by znalazl czas, tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×