Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem jakaś dziwna

Polecane posty

Gość gość

Czy jestem jakaś dziwna? Teraz cały czas się gada o tej tolerancji, no nie mogę słuchać o tym. Nie cierpię czarnych, arabów, żółtków, krew mnie zalewa jak się wypowidają o czymś w telewizji. Niby wszyscy mówią, że tacy sami, a po prostu tacy debile z nich są. Tak samo te homosie i lewactwo. Czy jestem jakas dziwna czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkmala
Mnie najbardziej homosy irytują:/ najbardziej ich ubiór i to pedalskie gadanie.Nie jesteś dziwna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też. A jak jeszcze jest ta pedalska parada, gdzie sami zboczeńce pedofile są to odechciewa się telewizję włączać czy internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ograniczona, ale to bardzo typowe dla pewnych grup społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dla mnie to tych czarnuchów i żydów powinno sie zabic. hitler dobrze robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierób321
Dzieciaki Hitler byl chorym czlowiekiem tak samo jak Stalin ,czy czlowiek jest zolty czarny czerrwony brozowy to z pod jedneo drzewa pochodza ,pamietaj ze jak cie goryl w*****a to w ciaze niezajdziesz ale murzyn jak cie zerznie to zajdziesz:-) czyyli tylko idjota twierdzi ze murzyn zud czy ina nacja to nie ludzie ,wes se koll i pierdo ij sie wczolo albo flaszke idz na cmenasz tam sie opamienasz ,moze masz pszodka SS mana albo zyda czy muzuna a z kad k***a wiesz? Jak twoja prabake zyd moze murzn r****l:-) idze idze, oczym sprawa bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×