Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sloneczko99

Uciazliwy tradzik Jakie kosmetyki stosujecie

Polecane posty

Gość gość
Ten lek Epiduo naprawdę jest fantastyczny. Po przeczytaniu opinii dokładnie miesiąc temu również postanowiłam wypróbować i jestem podekscytowana efektami jakie uzyskałam po tak krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo dłuugo męczyłam się z trądzikiem. W sumie dalej go mam ale zaczyna już schodzić. Wcześniej brałam retinoidy i bardzo wysuszyły mi twarz. Musiałam długo dochodzić do siebie, a trądzik tylko trochę zszedł i jakiś czas temu znowu się pojawił. Teraz używam Sevolium, bo polecił mi go inny dermatolog i widzę, że dobrze się sprawdza, bo nie dość, że nawilża a nie wysusza to już zaczyna mi schodzić trądzik i jest mniej zaczerwień na policzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadnych antybiotykow ludzie !!! Najlepszy sposob to przestac jesc slodycze i naprawde sie pilnowac,pic wiecej wody. Jesli tradzik jest naprawde widoczny i zaogniony najlepsza jest masc hemptouch (koszt okolo 150zl). Mi osobiscie pomogla po 3 dniach. Mialam okropny tradzik. Wstydzilam sie wyjsc bez makijazu. Teraz moja cera jest gladka, a przebarwienia stopniowo znikaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assault
Dla mnie Anti Acne Floslek, potem długo, długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Ja też polecam Sevolium, bo jest po prostu naturalny i nie wysusza skóry jak inne, drogeryjne preparaty. Paradoksalnie wysuszanie skóry nie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o trądzik. Skóra produkuje wtedy w zwiększonej ilości sebum, co tylko zaostrza problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawda, to nie jest tak że jak ktoś ma suchą skórę to nie ma trądziku, bo to wszytsko wina sebum... Trzeba się nawilżać od środka i od zewnątrz. Pić wodę itd. A to sevolium przez neta się kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosujcoe kosmetyki z firmy ZEOMEDIC . Ja ostatnio stosuje maseczkę z tej firmy , bo mi znajoma poleciła i jestem po prostu MEGA MEGA Zadowolona !! usmiech.gif po 15 minutach trzymania tego na twarzy juz czuje ze wypryski sie zmniejszają a po 30 min po prostu sa malutkie ! Mam rodzine w Serbii i tam te kosmetyki robią furorę .Zamawiam sobie je przez ALLEGRO. Teraz zamówiłam puder leczniczy na twarz i czekam az przyjdzie !! Jestem ciekawa jak to bedzie działać .Jestem zachwycona bo wreszcie po mozolnych szukaniach na to gó**o cos rseczyczwoscie pomoga! I to jakaś maska z wulkanicznego minerału czy czegoś !! Ciekawa jestem waszych doświadczeń z tym . . Jest tez opcja oczyszczania organizmu od wewnątrz ich produktem ale na to nie wiem czy sie zdecyduje na razie :// , jakies mam obawy a MASKA działa wiec jestem w siódmym niebie i to mi wystarcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie sobie kosmetyki z firmy ZEOMEDIC . Ja ostatnio stosuje maseczkę z tej firmy , bo mi znajoma poleciła i jestem po prostu MEGA MEGA Zadowolona !! usmiech.gif po 15 minutach trzymania tego na twarzy juz czuje ze wypryski sie zmniejszają a po 30 min po prostu sa malutkie ! Mam rodzine w Serbii i tam te kosmetyki robią furorę .Zamawiam sobie je przez ALLEGRO. Teraz zamówiłam puder leczniczy na twarz i czekam az przyjdzie !! Jestem ciekawa jak to bedzie działać .Jestem zachwycona bo wreszcie po mozolnych szukaniach na to gó**o cos rseczyczwoscie pomoga! I to jakaś maska z wulkanicznego minerału czy czegoś !! Ciekawa jestem waszych doświadczeń z tym . . Jest tez opcja oczyszczania organizmu od wewnątrz ich produktem ale na to nie wiem czy sie zdecyduje na razie :// , jakies mam obawy a MASKA działa wiec jestem w siódmym niebie i to mi wystarcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to fajnie ze jest jakaś firma która ściąga produkty z zeolitu!!! Ja stosowałam te kosmetyki jak byłam na wakacjach w Serbii 4 lata temu ale z jakiejs inne firmy i przez całe wakacje trądzik mi przysechł tak ze wyglądałam zarąbiście! Make up krył przebarwienia i so tego nic NOWEGO nie wychodziło ! Podrywałem wszystkich facetów . To był świetny czas .Kupiłam kilka maseczek ale oczywiscie jak wróciłam do Polski to szybko mi sie skończyły :-( rewelacja ze można je teraz dostać ! Mi troche trądzik juz przechodzi bo ileż można , w koncu przychodzi ten wiek :-) nie ma jeżu takiej tragedii jak była ale jesXze czasem cos tam mi wyjdzie dlatego sobie zaraz kupie!! Dzieki za ten wpis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Anti Acne Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenag123
Ja od wielu lat zmagałam się z trądzikiem, używałam niezliczonej ilości kremów, maści, maseczek. Cały czas szukałam czegoś aby tylko nie musieć sięgać po ostateczną formę leczenia jaką jest antybiotyk doustny. W końcu pewnego dnia przeczytałam gdzieś na forum o kemie z łopianem, stwierdziłam że warto spróbować i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zadziałał na moją cerę, która teraz jest gładka i bez żadnych niespodzianek. Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj podaję link do strony z której go kupiłam http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Antytradzikowy-krem-z-lopianem/4339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakasiula
do twarzy ze skłonnością do trądziku polecam markę AVA, mają całą serię Pore Reovultion produktów dla tego typu skóry – pianka, żel, peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie trądzik zszedł po tym, jak w ogóle wyeliminowałem chemię, czy to w kosmetykach, czy w diecie. Takie podejście działa i wymaga trochę czasu na regenerację. Teraz zostaję tylko przy http://www.drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/zel-acne-mineral/ . Testowałem na pewno w granicach 40 – 50 podobnych żeli, w tym najpopularniejszych marek. Czoło mi się nie świeci przede wszystkim, z czym miałem spory problem. Po goleniu dobrze się sprawdza nawet. Podobnie bym powiedział do ałunu. Twarzy staram się nie myć w ogóle wodą, tylko najwyżej przegotowaną, czy mineralną z dobrego źródła. Z takim podejściem mam wyniki. Mentol w tym żelu poza tym idealny na lato. Wychodzisz i czujesz, jakbyś miał lekki wietrzyk na twarzy. Coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomógł dopiero sevolium. Fakt jest dość drogi, no ale ważne, że działa i jest natulany, a można to sprawdzić po tym że ma krótką datę ważności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amorka_16
drivers76 a po jakim czasie Ci pomógł? Zależy mi żeby uporać się z trądzikiem w 3 miesiace, dam radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia177
Mi pomógł acne derm dlatego że zawiera kwas azelainowy, który ma działanie przeciwbakteryjne i rozjaśniające blizny. Zawiera również glicerol, który nawilża skórę i ją zmiękcza. Należy pamiętać o stosowaniu filtrów, ponieważ promieniowanie słoneczne może niestety nasilać zmiany. Ja stosowałam zgodnie z zaleceniami z ulotki i mogę szczerze powiedzieć, że mi pomogło. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenia ze sklepem E-naturalne ze strony https://e-naturalne.pl/. Szybka realizacja zamówień, dobry kontakt z obsługą można dopytać o kosmetyki o sklad, czy o receptury. Ja sobie sporo kosmetyków robię sama w domu na bazie ich naturalnych składników właśnie. Wiem czego używam dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenia ze sklepem E-naturalne ze strony https://e-naturalne.pl/. Szybka realizacja zamówień, dobry kontakt z obsługą można dopytać o kosmetyki o sklad, czy o receptury. Ja sobie sporo kosmetyków robię sama w domu na bazie ich naturalnych składników właśnie. Wiem czego używam dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdajkrk

Mi pomogły kosmetyki z oleju z konopi, konkretnie maść. Dostępne są np. na konopnymarket.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam taki sam problem przez wiele lat i chociaż do dzisiaj i całkowicie go nie wyeliminowałam, podobno taka uroda, to udało mi się znacznie ograniczyć krostki i wągry przez stosowanie delikatnych kosmetyków. Skórę myje na przykład naturalną pianką. Robię sobie sama kwasowe, nakładam oleje na skórę, nie używam żadnych detergentów. Kosmetyki kupuje na stronie e-naturalne.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd odstawiłam wszelkie kosmetyki z badziewnym skladem, widzę znaczną poprawę. Teraz używam samych dobrych, jak najbardziej naturalnych i mój trądzik bardzo się zredukował! Używam serii kosmetyków od pyunkang yul dla cery problematycznej oraz pianki do mycia twarzy, przemiennie od heimish i czasem jakichś drogeryjnych, ale naturalnych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krem z olejem konopnym od efektimy radzi sobie z nieprzyjaciółmi jak nic innego! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko też pomaga glinka zielona na trądzik. Mam cerę przetłuszczającą się, właśnie z trądzikiem. Używam kosmetyków z naturalnej linii z Bielendy Botanical Clays. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×