Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci chca sie tylko ruchac

Polecane posty

Gość gość
I mężczyźni i kobiety mają duże potrzeby seksualne, tyle, że spora część mężczyzn ma jakąś idiotyczną fiksację na punkcie gadania o seksie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie chca SIĘ ****ać, tylko was, bo macie fajne otwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chca tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zew natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy sa faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma potrzebę seksu co w tym złego? Nie jest asem więc miał potrzebę. Nie rozumiem Cię autorko. Nie tylko Wy kobiety macie potrzebę seksu mężczyźni też ją mają. A preferencje to już sprawa osobista. Jednemu wystarczy masturbacja inny potrzebuje jednej osoby a inny woli w więcej osób. Co kto lubi i potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewna że to nie "ból d u p y" bo facet wolał inną do swojego trójkąta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowyfacet96
taka prawda jestem facetem i mi sie laski nudzą w łóżku po kilku razach i mamy ochote na inną. lepszą . z lepszymi cyckami. P.S. nie lubie małych cycków, są okropne i oblseśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomik987
Witamy w świecie stereotypów i uprzedzeń do mężczyzn. Czy naprawdę uważacie że każdy mężczyzna jest taki sam?? A wy kobiety często ranicie tych kochających was facetów, a potem macie pretensje ze nie ma tym świecie dobrych mężczyzn . Ideały nie istnieją ale przyzwoici i na poziomie faceci istnieją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiem że kobiety wcale nie są lepsze.. Jak się facet stara to nie doceniacie tego.. i wolicie go oszukiwać z kim popadnie ale jak jest już za późno to wielce chcecie do niego . a on zazwyczaj mówi "nara" więc kobiety wcale nie są lepsze... a nawet powiedziałbym że ich "gierki" są obłudne i fałszywe , bo jak nie umieją wybierać i mają z tym problem to niech lepiej się nie pakują w żadne związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, lala napaliła się na lekarza, ten ją olał, fajna partia się wymknęła więc teraz strzyka jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wiem co w tym dziwnego. Jeśli ktoś jest sam to sobie może ****ać co popadnie o ile drugiej stronie to nie przeszkadza. Ja też kiedyś jak byłem singlem to co chwilę miałem inną laskę na parę numerków. Z jedną nawet regularnie spotykaliśmy się na bzykanie. Dopiero jak poznałem laskę w której się zakochałem to wszedłem z nią w poważny związek i do dzisiaj jesteśmy razem a ja nie bzykam nikogo innego poza nią. Druga sprawa to, że jest studentem medycyny to o niczym nie świadczy. Może nim być a w rzeczywistości będzie jakimś wieśniakiem chamem któremu słoma kipi z butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci maja wieksze potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to świnie oni tylko myślą o jednym. Nie używają nawet głowy tylko zazwyczaj używają tego co mają w swoich spodniach..Nie podoba mi się to bo przecież nie mogą nas kobiet traktować jak jakieś przedmioty jak jakieś zabawki. Temu mówię stanowcze NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci ruszaja wszystko co na drzewo nie ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunfflower dziś Widać na jakich facetów lecisz/leciałaś za młodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszscy to lubia kazdy na swoj sposub geje lizbijki ja lubie wszystkosex jest fajny sex to samo zdrowie jak macie kogos takiego to jestem gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię być *****ny w tylek przez swoja kobietę uwielbiam to ja robie jej dobrze, a buzniej ona mi robi dobrze ****ajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chcą się tylko r****ć jeśli kobieta nie ma im nic innego do zaoferowania. Widocznie do tego tylko jesteś mu potrzebna. Bo jak inaczej możecie spędzać czas? Znajdź sobie takiego, z którym seks będzie tylko dopełnieniem udanego, szczęśliwego związku. A nie jakiegoś ruch/acza, który nic sobą nie reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćju
Czy kobieta 40+, może zakochać się w jedną noc bez sexu w żonatym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćju
To mnie zastanawia... wolałbym usłyszeć głośne niiiiie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj jak mnie moja kobieta mnie ****ała spytala sie czy jutro bym rano tego nie zrobił z facetem zgodzilem sie dzis rano mnie ****ał przy mojej kobiecie traktował mnie jak zwykla kobiete, Spytał sie jej czy moze mnie wyzywsc wiecie jak mnie to podniecalo i ja tez w trakcie mnie ******** lizalem c**e i pilem jej mocz. Zaczne sie chyba ****** tez z facetami przyniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:00 Czego to ludzie nie wymyślą.... Niedługo pozjadacie nawzajem swoje kupy z podniecenia. Już i tak wylizujecie tyłki, pijecie mocz. Paranoja!!! Przekraczanie wszelkich granic. To doprawdy obrzydliwe. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jak zona mnie ***** i daje pić swój mocz w trakcie sikania na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zapomniec o facetach, oni nie szanuja kobiet, nie kochaja je, chca tylko przeroochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I facet też lubi być *****ny nie tylko kobiety ******* kobieta tez chce ****** swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie bym obciagnol i dał tylka przy jakieś kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest złego w tym? Autorko wrzuć na luz i tyle. x "Zrozumcie w końcu baby, że faceci mówią zazwyczaj tylko to i dokładnie to, czego wg nich baby spodziewają się od nich usłyszeć. Gdyby tego nie robili zbyt często kończyliby jak ten biedny student" x No tak samce beta muszą mówić jakieś bzdury, a alfa mówią co chcą i robią co chcą. Taka różnica. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym zeby mnie kilka kobiet ****ało na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×