Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci chca sie tylko ruchac

Polecane posty

Gość gość
"No tak samce beta muszą mówić jakieś bzdury, a alfa mówią co chcą i robią co chcą. " A jedni i drudzy zwykle na gadaniu kończą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadałeś już sobie? To idź pobiegaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchany być przez same kobiety to przyjemność. A jak kobieta ma chęć zeby przynich ****** facet to lepiej się zgodzić i być meska dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie którzy faceci maja dobrze z swoimi kobietami jak jej facet chce być *****ny przez swoja kobiete to mu to robi..Ja cały czas na mawiam swoja kobiete zeby mnie ******* ona nie chce...Po musicie mi ja przekonać zeby mnie też ******** ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.faceci chca tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj u mojej żony byly 3 kolezanki i kolega zona kaxala mi sie przebrac w ciuszki jej i byc ich k***a i d***** lizalem im stopy a koledze obciagalem.A żona z kolezankami w tym czasie mnie *****ly od tylu i wyzywaly lubie byc *****ny przez swoja żonę koleżanki i kolegę. Chcialbym zagrac w p****lu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.28 tak.faceci chca tylko seksu. xxx będzie jeszcze gorzej jak przestana chcieć i tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 nie faceci tylko mezczyzni Po 2 to nie nasza wina ze lecisz na kretynow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynów? Jakich kretynów? Mężczyźni są wspaniali, a że lubią od czasu do czasu sobie p*****ać. Takie jest już życie na jednej planecie z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona lubi mnie j***c z kolezankami i tez lubi jak im się odsje jak d*****.Przy żonie tez d******py kolegom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka zapomniala, ze to konsekwencja kobiecej rozwiazlosci. Nikt nie bedzie czekal z seksem nawet miesiaca jak dzisiejsze kobiety sa rozwiazle. Przeciez to byloby frajerstwo. Inni mieli od razu a ty musisz czekac i sie zobowiazywac do czegos. Autorka narzeka na mezczyzn, ktorych wy kobiety chcialyscie to dostalyscie ale jak zwykle kobiety marudza i narzekaja. Teraz feministki niszcza odpowiedzialne ojcostwo. Brawo kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.27 Ale masz wybujałą wyobraźnie. Zależy od faceta, od temperamentu, jesli mu brakuje, jeśli nie ma partnerki, to czemu ma o tym nie myśleć? To jest naturalne przecież. Tylko nie musiał od razu Tobie o tym mówić. Dla mnie (Kobieta) sex również jest bardzo ważny, mam swego faceta od wielu lat i jest cudnie. Musze sie przyznać , że teraz role sie odwróciły, to dla mnie teraz bardziej zależy na sexie niż jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż lubi obciagąć i być *****ny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są obrzydliwi pod tym względem. Oni nie mają uczuć, tylko chuc. Ale najzabawniejsze jest, jak się taki stara, udaje, myśli że naiwną spotkał. A gdy już jest całkiem nakręcony słyszy, bye bye :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy nawet mają problem z ******iem i chcą tylko raz na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż by mógł się ruchac codzienie i obiądać kutasa.Jak nie ma naszego kolegi ja go jebie jak kurwe i dziwke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×