Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podarunek dla siostry na mikołajki

Polecane posty

Można kupić jakąś modną torebkę, może perfumy jeśli wiesz jaki zapach lubi, jeśli uprawia jakiś sport to można kupić jakiś przydatny gadżet. Z pewnością znajdziesz coś ciekawego na stronie bardzo fajnej porównywarki cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli lubi mineralne kosmetyki do makijazu czemu nie?:) ja na przyklad uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się że takie kosmetyki to ciężko dobrac na prezent żeby pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_DM
Polecam Decor Mint mają fajną promocję z wiązaną z kalendarzem Adwentowym! www.decormint.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś szuka teraz jakiś fajnych prezentów na święta, to są bardzo fajne promocje mikołajkowe tutaj https://inspiracje.al.to/mikolaj17?_ga=2.22204155.1343094349.1512125430-1523227400.1512125430 - rabaty sięgają nawet 80%. warto zobaczyć bo ceny są naprawdę atrakcyjne. A też i święta mogą nas tak nie zaboleć po kieszeni dzięki temu ;) W asortymencie promocyjnym są zabawki, AGD, RTV i inne, ja już upatrzyłam sobie kilka sprzętów, nie tylko na prezenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenio
Czadowy ten powerbank w kształcie szminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoollkax
Ja bym była jednak za kosmetykami, a ten zestaw z Annabelle naprawdę może być fajnym pomysłem na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszelkie okazje prezentowe załatwiam przez internet. Ostatnio znalazłam SpeedFly, loty w tunelu aerodynamicznym. I właśnie siostrze i sobie kupiłam na spróbowanie. Super sprawa! Tego trzeba spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×