Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do sklepów powinni wpuszczać tylko dorosłych

Polecane posty

Gość gość

Nienawidzę bachorów. Do sklepów powinni wpuszczać tylko osoby dorosłe. Nie da się spokojnie zrobić zakupów. Biega to badziewie po sklepie, drze mordę i myśli że jest pępkiem świata. Albo głośno to badziewie rozmawia. Albo przeciska się przy kasie, jak się takie g***o o mnie otrze to mam ochotę mu przywalić. Wara ode mnie! Do sklepów powinni wpuszczać tylko dorosłych, sklep nie jest miejscem żeby się w nim drzeć, biegać, tupać itp. I jeszcze zauważyłam że idze taka matka z bachorem i uważa że jej wszystko wolno, daje bachorowi bułkę za którą jeszcze nie zapłaciła. Powinni ją za to wyrzucić ze sklepu razem z tym wstrętnym bachorem. Ja mam prawo do spokoju robiąc zakupy, i nie mam obowiązku wysłuchiwania wrzasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I rodzcie sobie te parszywe bachory, ale trzymajcie je z dala ode mnie, ja mam prawo do spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczszs
BACHOR TO JESTEŚ TY TĘPA ZJE***A SU*O!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidze tego g***a co się wszędzie pałęta po sklepie. Wróciłam wściekła z zakupów bo takie g***o się o mnie otarło przeciskając się przy kasie. Wara ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż... ja jak widzę drace morde dziecko to wpierwszej kolejności mam ochotę zamordowac rodziców! Ja nie wiem jak można dzieci nie wychowywac i doprowadzac do takiego zachowania! Ja mam 2 córki i dla mnie nie do pomyślenia jest zeby pozwolić na takie wybryki! Wychowanie bezstresowe- co tu dużo mówic. Łomot bym spuściła jednemu z drugim w takim sklepie to szybko by jak w zegarku chodzili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
rozwiązanie jest proste rób zakupy online:P ja wnioskuję by takich jak ty nie wpuszczać do sklepu :P nienawidzę starych ludzi w sklepach kiedy jest promocja i co mam zrobić? unikam chodzenia wtedy do sklepu :D każdy ma prawo robić zakupy tak roczniak jak i 100latek, niestety tez takie osoby jak autor/ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczszs
łomot to tobie by się przydał. tępe idiotki jesteście i tyle, nie rozumie jak można tak mówc na dziec****ilnuj swojego nosa i chyba zły temat wybrałaś na ciąża poród i macierzyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w*********j na wyspę bezludną :D tylko taką, żeby małp nie było, bo one tez mają bachory :D Albo lepiej w kosmos sie wystrzel, tam nikt się nie będzie o ciebie ocierał i w ogóle taka cisza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się dzieje w sklepach? Biegają, wrzeszczą, drą się na cały sklep. Nie mam prawa do zrobienia zakupów na spokojnie? A obsługa sklepu nawet nie zwraca uwagi. Podobnie jest w autobusach i wszędzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daje bachorowi bułkę by nie darł ryja.... ale czasem nawet zapchanie tego ryja nie pomaga i dzieciak nadal się drze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko przez deomonizowanie klapsów kiedyś jak dzieciak był niegrzeczny to wystarczył klaps i dzieciak wiedział co może a co nie a teraz nie wolno dzieci bić i w efekcie dzieciaki są niewychowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsi ludzie mi nie przeszkadzają, nie wrzeszczą i nie widziałam by biegali po sklepie. Wkurza mnie że bachory uważają się za pępek świata, myślą że sklep jest ich i że wszystko im wolno. Dziś aż kipię ze złości, zawsze zanim stanę przy kasie patrzę czy nie ma w pobliżu jakiegoś bachora. I nagle taka parszywa gówniara przecisnęła się obok mnie. Gdyby nie ludzie w sklepie i gdyby nie jej mamuśka to dostałaby ode mnie takie wciry że by jej się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, lecz się, Ty masz fobię, a to się leczy. Co do jedzenia tego za co się jeszcze nie zapłaciło, ja często w taki sposób pije np. wode, chce mi się pić odkręcam i daje do skasowania czasem pustą butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy lubicie robić zakupy jak po sklepie lata pelno bachorów i się drze? Albo taka matki mają zwyczaj głośno rozmawiać z bachorem: Kasiu a co jeszcze mamy kupić? I bachor na cały sklep odpowiada. Takie osoby myślą że są same w sklepie i mają prawo tak się zachowywać? Ja nie mam ochoty wysłuchiwać ich konwersacji a słychać je na cały sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja klapsy i to porządne stosuję i moje dzieci nie biegają jak chore umysłowo po sklepie :) I mam w nosie co kto mysli o karceniu dzieci. Jak trzeba było to i paskiem dostały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ścięta
zapomniał wół jak cielęciem był życzę Ci aby te dzieci traktowały cię tak jak ty je i miały o Tobie taki samo zdanie jak ty o nich, z takim podejściem to nawet szklanki wody na starość nikt ci nie poda Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ciągłe zaczepianie mnie jak idę z psem. Nie zycze sobie tego! Idzie taka matka z bachorem i mowi: popatrz jaki fajny piesek.......Jakim prawem mnie zaczepia? Mam tego dość, chcę mieć swoją przestrzeń życiową, mam prawo robić spokojnie zakupy i nie być zaczepiana jak wychodzę z psem. Nienawidzę też jak obok mnie przechodzi na chodniku bachor, zaraz przechodzę na inną stronę ulicy, nienawidzę tez jak przejedzie koło mnie rowerem jakiś gówniarz. Ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem mama i... poperam autorke!!!!! czasem mialam dosc zachowania swojej corki, jak miala np. 2-3 lata i wymuszala cos placzem, allbo biegala po calym sklepie,a ja za nia. wolalam robic zakupy sama. teraz jest juz starsza i nie mam tego problemu. inne dzieci tez mnie denerwuja. to rodzicow wina. niestety. takze autorko, nic na to nie poradzisz-niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpolodnosci mi nie zycz to jest podle. Moje dzieci to będzie zupełnie co innego niż cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do karcenia dzieci to nie ten temat, ale te kary się ujawniają w wieku nastoletnim a mianowicie: koleżanka bała się powiedzieć mamie że dostała pierwszą miesiączkę, bo bała się, że... oberwie... no ale cóż, to nie taki temat. Moje nie biega po sklepie b ma 10 miesięcy, ale nigdy mi to nie przeszkadzało, wiem co to miejsce publiczne i tyle, każdy ma prawo robić co mu się żywnie podoba, o ile nie wykracza to po za kodeks karny :) Mnie wkurza jak ktoś(osoba dorosła) maca bułki bez rękawiczki i w dodatku jej/jego dziecko się tego uczy i co, mam mu też wciry dać bo nie wychowany ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D w sumie racja.. aczkolwiek w ciry to jako pierwsi powinni dostawać rodzice, dziec***otem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam powiedziec??? Jestem kasjerka i takie wrzaski, piski, placz, tupanie, wymuszanie krzykiem to u mnie chleb powszedni, 8 h dziennie K****urwa. A najgorsze ze nic nie mozesz powiedziec takiej matce zeby dzieciak sie uspokoil bo sie na Ciebie rzuci taka matka. NIedlugo swieta, to sie zacznie ze zdwojona moca. Na sama mysl rzygac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby jest coś takiego jak kultura osobista ale... nikt nie musi jej przestrzegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jako kasjerka powinnaś zwracać uwagę na takie zachowanie. Powinnaś przede wszystkim skarcić takiego bachora i zwrócić uwagę matce, a jak zacznie się rzucać to zadzwonić po obsługę sklepu i ją wyrzucić ze sklepu. Inni ludzie mają prawo zrobić na spokojnie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co gorsze: - wrzaski bachorów - czy, gdy dzieciak robi zakupy za 5,38 zł płacąc przy tym stówką i nie mając drobnych chociażby tych 38 groszy a w kasetce mam pusto i MUSZĘ jakoś wykombinować drobne dla takiego bachora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już inny temat, ale muzyka w niektórych sklepach spożywczych jest dla mnie po prostu niezrozumiała. Omijam takie sklepy, bo nie mam ochoty słuchać radia robiąc zakupy. Współczuję kasjerkom które oprócz bachorów muszą jeszcze znosić non stop radio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety pracuje w biedronce. Nie mogę zwracac uwagi na takie zachowanie klientów nie wazne ze ma 3 lata czy 90. Nasz klient nasz pan. Raz klientka nie miala racji i jej zwrocilam uwage to dostalam od kierowniczki wpis do pamietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że ja zachowuję się kulturalnie, nie wrzeszczę i nie biegam po sklepie. Bachory powinny mieć zakaz wstępu do sklepu i tyle, sklep to nie jest plac zabaw żeby tam biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ze klientom wszystko wolno? niezależnie od tego czy przeszkadzają innym klientom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. No chyba, ze dojdzie do rekoczynow albo do ostrych wyzwisk w kierunku kasjerki to wtedy wzywamy ochrone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×