Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3latek na wycieczce w przedszkolu

Polecane posty

Gość gość

Hej! Czy w waszych przedszkolach 3-latki gdzieś jeżdżą? U nas starsze grupy jeżdżą na wycieczki czy na basen, ale dziś przeczytałam, że w przyszłym tygodniu maluchy mają jechać a jakieś przedstawienie to domu kultury. Niby to w tym samym mieście więc niedaleko, ale będzie przejazd autokarem bo to kilka km. Trochę się zestresowałam tą myślą. Jak takie maluszki sobie dają radę w autokarze, czy w ogóle gdzieś po za przedszkolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja byla juz w kinie, w lesie, na farmie. Dla takich maluchow przejazd autokarem to juz frajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno frajda dla dzieci, ale czy takie maluchy są do ogarnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisałaś to tak że pomyślałam ze jadą na 2dniową wycieczke :classic_cool: Przecież 3latki to już dzieci rozumne, tak wiec normalne jest że jeżdzą autobusem na wycieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzuj ;) Nie podchodź do tego tak jak by te dzieciaki miały jechać SAME :D Przecież będą miały opiekę! Moje dziecko chodziło do przedszkola. To naturalne że dzieci wychodzą/jadą do teatrzyku,kina etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe wiecie ja jestem masakrycznie przewrażliwiona na punkcie mojego dziecka :) Ciężko mi się pogodzić z tym, że to już nie jest niemowlę 24 h na dobę przy mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×