Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AniaWarszawa

Włoska restauracja w Warszawie

Polecane posty

Gość AniaWarszawa

Cześć, słyszeliście może o jakiejś dobrej wloskiej restauracji? Mam ochotę spróbować czegos nowego. Jak na razie najwięcej pozytywnych opinii słyszałam o Gallo d'oro Na ulicy Francuskiej, byl tam może ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gallo d'oro z całego serca odradzam, ta restauracja musi bardzo cienko prząść, skoro nikt tam nie chodzi i tak spamują po forach, żeby choć jeden naiwny przyszedł. Albo drogo, albo jedzenie do pupy, a najpewniej jedno i drugie, zgadza się, szanowni spamerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecony___przedwczorajszy
bar mleczny przy rynku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
bardzo dobra włoską restauracją jest Antich' Caffe - http://www.antich.pl/ na kabatach menu (również to śniadaniowe) składa się wielu ciekawych propozycji, dania są starannie przygotowane, wielkość porcji jak na takie ceny jest więcej niż zadowalająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkBalotelli
a wez ty sie przejdz na spacer, tam pelno knajpek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o włoskie restauracje to znam kilka fajnych :) np Prima Pasta przy Wołoskiej, albo La Strada przy Felińskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochanaMagda
Lubię kuchnię włoską, więc jak już raz na jakiś czas wychodzę do restauracji to chcę aby było to prawdziwie włoskie danie. Aktualnie, z czystym sumieniem mogę Ci jedynie polecić Bistro Wiejska z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ciepłą pizzę dostaję od Maxi Pizza, wyjątkowo szybko dowożą i te ich torby faktycznie są termiczne, trzymają temperaturę idealnie. Pizze mają różne, cała lista jest na maxipizza.pl/warszawa,produkty. Ja lubię z kurczakiem przykładowo, czuć że jest świeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka włoskiej pizzy
Najlepsza jest Złota 65, nie sądziłam, że znajdę na miejscu pizzę jak prosto z Włoch, ale się udało, jeśli ktoś był we Włoszech i wie jak smakuje prawdziwa pizza, to na pewno zakocha się w Złotej 65 od pierwszego ugryzienia, ja tak miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooniq
Dobre włoskie jedzenie serwują w pizzerni złota65 Serio będziecie mogli poczuć się jak w knajpce we Włoszech <3 świetni klimat i obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violense
Jest mnóstwo dobrych, włoskich knajp. Ja często jednak decyduję się szukać nowych przez Pizza Portal - są naprawdę dobre restauracje. No ale ja wolę jedzenie na dowóz niż chodzenie do knajp - https://pizzaportal.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj Czyli Żurawia 45 - mają w ofercie fajne włoskie makarony i pizze, focaccia a dodatkowo prawdziwe, pyszne tiramisu! Najczęściej wpadam tam na śniadania bo akurat ich restauracja jest po drodze do mojej pracy a dodatkowo są bardzo tanie i smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semedo
Poszukaj na pizza portal - typowo włoska potrawa to pizza, więc możesz poszukać gdzie w okolicy jest dobra pizzeria - masz nie tylko te najbliższe, ale też najlepsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizza to chyba najbardziej włoskie jedzenie jakie jest :) Tak więc śmiało mogę polecić najlepszą pizzerię według mnie w Warszawie - Pizzerię Złota 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po restauracjach rzadko chodzą za to w pracy często włoskie jedzenie zamawiamy. Koleznka zawsze online składa zamówienia przez roomservice. Ostatnio jedzenie brała z Casa Ristoranti było smaczne i ciepłe jak przyjechało.. a nie podane na zimno tak to najgorzej a jak już się w mikrofali odgrzeje to nie to samo jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mogę polecić Oliwę i Paprykę na Dzielnje 72 :) Mają bardzo dobrą pizzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałbym jeśli chodzi o dowóz jedzenia to Maxi Pizzę, poza samą pizzą można też u nich dostać dobre makarony czy sałatki. Lokal jest w CH Tesco na Gocławiu, to jest chyba Fieldorfa ulica dokładnie. Jeśli chodzi o zamawianie na wynos to przez ich stronę można – maxipizza.pl/warszawa,produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak polecam  wybrać się do Włoch 🙂
Na miejscu są zdecydowanie lepsze potrawy niż gdziekowiek indziej.

Dla wszystkich szukających sprawdzonych restauracji na Sycylii polecam ranking najlepszych knajpek.

Najlepsze restauracje w Palermo: https://sycylia.pl/restauracje-palermo/

Najlepsze restauracje w Katanii: https://sycylia.pl/katania-restauracje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba jechać aż do Włoch, żeby zjeść dobrą włoską pizzę czy makaron, w Warszawie znalazłam parę takich miejsc, które nie odbiegają z poziomem jedzenia i smakiem od tych we Włoszech. W pamięci mi zostało San Giovanni na Żoliborzu w Warszawie, ale z tego co wiem mają dużo lokalizacji w stolicy. Polecam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×