Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samochod do ślubu Smarty co sadzicie

Polecane posty

Gość gość
czemu kłamiesz? jesteś właścicielem formy wynajmującym te smarciątka, a piszesz że były na twoim ślubie. Tak się składa, że mam smarta, bardzo go lubię, ale byłabym idiotką, żeby samej, w długiej sukni i szpilkach podjeżdżać nim pod kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończę żenującą rozmowę. Równie dobrze mogę powiedzieć, że Pani prowadzi firmę, która proponuje inne auta i chce Pani zbyć konkurencje... Żenada! Jechałam ze świadkową, a Pan Młody ze świadkiem. Podział chłopcy, dziewczynki. Polecam gorąco! Naprawdę świetna zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale amerykańsko było. Młody ze świadkiem, pewnie wspominali jeszcze tą prostytutkę z kawalerskiego, a ty ze świadkową pewnie nadal o tym stripteaserze z panieńskiego gadałaś? Żałosna jesteś, żeby chociaż tych smartów było ze 30, bo jesteś aktywnym członkiem smartklubu, ale zaprosić trzydziestu kolegów z forum, na to pewnie cię nie stać? Może forfourem? Tam jest tylna kanapa i tylne drzwi, choć to pomysł równie interesujący, jak przyjazd pod kościół na chińskim skuterku, czy tandemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź zostawię bez komentarza. Osoby odwiedzające i czytające forum sami sobie stworzą opinie Twoich marnych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wciskasz się z darmową reklamą, to się nie dziw, że na forach takie akcje nie są mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zadają pytania na forum i inni odpowiadają i coś polecają. Ja korzystałam akurat z tej firmy, więc ją śmiało polecam. Dla mnie było super pojechać tymi autkami do ślubu! Innym się może to nie podobać... Ja byłam jednak bardzo zadowolona :)) A reklamę firmy sam zrobiłeś...krytykując porostu moją opinie. Brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto podpytać w Lipniku w wypożyczalni aut, specjalizują się w obsłudze właśnie ślubów. Jest dużo samochodów różnego typu i w różnej kolorystyce. My tutaj braliśmy i auto dla siebie i busa do transportu gości. Miła obsługa, można się bez problemów było dodzwonić. Kontaktować to najlepiej się chyba przez ich fb – www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne, ale jak ktoś lubi klasyki to proponuję Mercedesa W115 z 1975 roku http://podwozimy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×