Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Perfumy pierre fabien

Polecane posty

Gość td_Byd_
Inni jeszcze wiecej wiedza tylko boja sie ujawniac i mowic .!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam tam miesiąc w wakacje dwa lata temu. Znam dobrze temat i wybryki za ktore odpowiadal wlasciciel. Nie menager rozporzadzajacy firma, ale wlasciciel. Kiedy pracowalam w firmie byli swietni ludzie, ale menager strasznie niemily. Wspomnienia sa super. Ale niektore perfumy pachnialy jak toalety w PKP. Nie polecam. Praca lipna, bo duzo poza domem, nie ma czasu na siebie, a pieniadze sa kiedy ma sie gadane. Polszam tam raz w zime. snieg po kolana, a ja caly dzien pod marketem. Z tego co widze to pracownicy juz nie wracaja. Szukaja innej roboty po odejsciu, wiec sami sobie odpowiedcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość td_Byd_
A w jakim miescie pracowałas dwa lata temu ?? Jakie mialas stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość td_byd___
Ta firma najgorsza co może być a z Pana K. To cham nie liczy się z pracownikami i ich zdaniem ... nie polecam wam tej pracy a biuro w Bydgoszczy to wielkie gówno !!!! Nie idźcie tam do pracy ostrzegam was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Nakło
witam... ja dzis tez sie spotkałam z tymi perfumami moje corki kupily od jednej Pani w Nakło bladynki i zobaczylam w internecie informacje na ten temat od razu zadzwoniłam na policje i poszlam po odebranie swych pieniedzy .... to oszustwo jak mozna cos takiego sprzedawac na ulicy i ludzia wciskac takie badziewie i klamstwa ... Nie dajcie sie nabrac na cos takiego widze ze sprzedaja to w kazdym mozliwym miejscu i woj.Kujawsko-Pomorskim trzeba zrobic z tym porządek jak ktos widzi cos takiego to od razu najlepiej dzwonic na policje !!!!. UWAGA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Nakło
witam... ja dzis tez sie spotkałam z tymi perfumami moje corki kupily od jednej Pani w Nakło bladynki i zobaczylam w internecie informacje na ten temat od razu zadzwoniłam na policje i poszlam po odebranie swych pieniedzy .... to oszustwo jak mozna cos takiego sprzedawac na ulicy i ludzia wciskac takie badziewie i klamstwa ... Nie dajcie sie nabrac na cos takiego widze ze sprzedaja to w kazdym mozliwym miejscu i woj.Kujawsko-Pomorskim trzeba zrobic z tym porządek jak ktos widzi cos takiego to od razu najlepiej dzwonic na policje !!!!. UWAGA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Wiadomo że za taką niską kasę to nie może być dobra jakość.Nie kupuję żadnych śmieci, tych po 5 zł. na straganie i tych pseudo perfum za 39 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Nakło
Nie rozumiem jak mozna na cos takiego sie nabierac ja tego nawet za darmo bym nie brala .!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał 1238
Ja dzisiaj się spotkałem z taką akcja w Gnieźnie podeszła do mnie pani bladynka i zapraszala mnie do daglasa ze te perfumy wejdą za dwa tyg ale widzę ze źle zrobiłeś ze to kupiłem one utrzymują się około 5minut a mówiła ze 12godzin kłamstwo! !!!!! Jak tylko ja spotkam to dzwonie na policje chamstwo i chanba w biały dzień !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal k
witam czy to wszystko z jednej firmy ? prosze o wiecej informacji na mail kommichal.1980@o2.pl prosze o informacje z jakiego miasta ta Pani byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal k
i poprasze dokladna nazwe perfum jaka kupiliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał1238
koszmar ze tak dalem sie nabrac !!! ;/// jestem zly sam na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany Gniezno
Co to za je***ne gowno z tych "perfum" tez sie nabrałem... ta blondynka umie przekonywac i tez przekonała mnie Douglasem i Rossmanem.... te dwie największe drogerie w naszym kraju powinny im wytoczyc proces... bo watpie czytajac tu wszystkie komentarze ze one kiedykolwiek trafia tam do sprzedarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał1238
najlepiej jechac do tego biura w Bydgoszczy do ich szefa i z nim pogadac i to ostro !! zwykła ściema !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1593
Witam .. poznałem dziś bardzo miła i śliczna dziewczynę w Pajęczynie brunetka i kupiłem od niej właśnie te perfumy PF i chciałbym się dowiedziećyczy ktoś ma do niej może jakiś namiar wiem tylko ze jest z Tomaszowa ...a perfumy meskie sa naprawde ladne ....prosze o odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1593
Dodam jeszcze ze była z kolega kolo biedronki ....proszę o napisanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Te perfumy tak śmierdza ze szok kupilem dzis od jakiejs bladynki w Bydgoszczy na ulicy 40 zł wyrzucone w bloto !!!!!!!!!! co za g***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość999999
Jestem Zła , ze OKŁAMUJA LUDZI !!!!!! pracowalam tam miesiac i dostalam 400zl ;// klamcy oszusci naciagacze !!!!!! Zaluje ze dałam sie w to wciagnac !!! NIE POLECAM NIKOMU TEGO ! ani pracy ani perfum , bo nawet za free bym ich nie wziela ! To tyle na ten temat ! szkoda słow wogole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanaAn1253
W którym mieście Pani pracowała ?... ja tez pracowałam miesiąc jak sobie liczyłam to cześć idzie na paliwo .... to jest chore ze w tej firmie my jako pracownicy musimy jeszcze płacić za paliwo !!! Czasami jak na to patrzy się z boku wychodzi na to ze my chcemy jeździć dalej do miast i ze my musimy płacić !!! Dość ze oszukujmy ludzi to jeszcze takie cyrki !!! Też nie polecam tej roboty juz wole w domu siedzieć niż do takiej pracy iść gdzie szef przychodzi z niechęcią do pracy ! To zwykły ch** widzi tylko swój czubek nosa i potrafi się tylko się wymadrzac! UWAŻAJCIE NA TA PRACE !!!! I PRACE TA W BYDGOSZCZY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_M_1994
Witam... Ja tez Pracowałem w tej firmie w Bydgoszczy przez okres probny ... niezbyt bylem zadowolony z niej deszcz zimno trzeba bylo pracowac na dworze ludzie niemili i ich docinki ... a jak przeliczylem ile kasy zarobilem przez tydzien to masakra nawet praktycznie nic nawet nie ma podstawy w tej firmie ile sprzedasz tyle zarobisz smiech na sali .. A najlepsze co jak sie nie sprzeda to lipa a szef niezadowolony ze on nie zarobil !! Nie polecam tej pracy wogole ani takiego szefa .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111
Dziewczyna z tego co mi wiadomo ma na imie Laura i to ona wiedzie prym w oszukiwaniu ludzi w tej firmie. Moja dziewczyna tam pracowała i ona była jej trenerka czy cos takiego..i nauczyla ja wkrecac te walki o rossmanie i innych drogeriach a pozniej oberwalo jej sie za to od szefa ze tak gada a co miala zrobic jak tak ja nauczyla "trenerka".... Głupia firma nie polecam nikomu zeby tam szedł... po co sobie nerwy szargac... lepiej siedziec w domu i nic nie robic niz pracowac dla tego Pana! czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1112
Ludzie to się tak nie odgrażajcie tylko zróbcie z tym co trzeba wystarczy pójść na Policje podać nazwę firmy perfum zgłosić oszustwo co mówią pracownicy tej firmy. Na podstawie prawa handlowego sprzedawca nie może wprowadzić w błąd kupca. A tu są bajki typu ,że będą w drogeriach nawet drogerie wymieniają. Właściciele firmy w twarz nam się śmieją trzeba zrobić z tym porządek. .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1112222
trzeba ich nagrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dzis kupilam ten perfum razem z siostra za 39 zl a jeden gratis i szczerze mowie ze zapach jest bardzo dobre trzyma sie długo i nie różni sie w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan_M wiec to zalezy od gadanego, ja wyciagalam nawet 200 zl dziennie, chyba, ze takie kwoty Cie niezadowalaja. Nie wiem jak w innych fimriach,ale u nas trzeba bylo placic za dojazdy, co jest dla mnie glupota, bo nie dosc, ze pracuje dla jakiegos buca to jeszcze zgarnia ze mnie hajs, za to, ze jade w teren? Co do pytanie wyzej zarabialam kolo 7 od szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndijsnfijwhrg
p******e prymitywy na tysiące zadowolonych klientów jest Was ??aż 30 osób z negatywnym opiniami.. !!!??!? Wsiowe debilistyczne człowieczki z maczka we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w PF przez wakacje, ze dwa lata temu. Wcale nie uważam, że szef K jest jakimś gburem, czy chamem. Atmosfera w pracy była na prawdę fajna bo ludzie byli mega. Zabawy, śmiechy, słuchanie piosenek w aucie. Praca, jak praca ale jak ktoś był dobry to wyciągał niezłą sumkę. Zdarzało się nawet, ponad 200 zł dziennie. Ale zazwyczaj zarabiało się coś ok 100 zł na dzień i nie było problemu z wypłacanymi pieniędzmi. Były też dni gdy zarabiało się 0 zł. Perfumy, jak perfumy. Czego się spodziewacie za 20 zł sztuka. Myślę, że w sieciówkach są w podobnej cenie i podobnej jakości. Fakt, że firma utrzymuje się z kłamstwa bo te perfumy nigdy nie wejdą do sklepów, nie będę kosztowały 49 Euro, a ankieta to zwykła ściema. Ja mam jednak raczej pozytywne wspomnienia z tych wakacji ;) Pozdrawiam ekipę, która pracowała wtedy ze mną i słuchała "Bożenki" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z******te sa te perfumy kupilam 3 sztuki i moje kolezanki po jednej i sa niesamowicie zadowolone. Niska cena - duza pojemnosci i z***biscie pachnie paryż :):) niewiem co y=trezba byc za idiota zeby kupic na miejscu a potem pisac ze smierdza ? to po co kupowac matoly?? nikt wam nie każe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pieprzy trzy po trzy perfumy to nic bo to sprzedają nasi rodoacy z polski a rumuni noze perfumy jeszcze gorsze i co wy na to ostatnio to z piłami do drzewa latali brudasy tych to z polski wyp********* ć jeszcze troszke to czołg będzie można kupić i od naszych młodych kupywać chcą żyć a brudasów gonić i od nich nie kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda osób które tam pracują. Jak rumuni sprzedają pod biedronką perfume. Wstyd! Firma KRZAK. - NIE POLECAM PRACY W OLSZTYNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×